Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22646 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 31. 22:02, Csütörtök
Mahjong áttolva jövő hétre minél hamarabbi időpontra! :)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 31. 22:14, Csütörtök
Oké, és jövő héten én is beszállnék majd. :) Ha többen leszünk, go-zni is lehet.

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 2. 12:43, Szombat
Postoltam 2 mahjong-film ajánlót.  :good:  Mindenki nézze meg őket (nem csak az ajánlót ;)), aztán majd a szabályokat be kéne illesztenünk nekünk is, mert olyan leosztásokat is kihoztak mahjongra, amik a magyar leírásban nem is voltak benne...  :samurai: <:)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 2. 18:22, Szombat
Én csak az In The Mood For Love-ban kockáztam ki a Mahjongos jelenetet  <:) Nagyon súlyos készlet. Három rétegű kövek, felül a szokásos vajszín, középen átlátszó, alul lila   :) Magában kemény, de a filmbe nagyon illik. Kiváncsi vagyok, hogy csak a forgatás kedvéért gyártották-e le...

  • Karma: 36
2006. Szeptember 3. 12:02, Vasárnap
Oké, és jövő héten én is beszállnék majd. :) Ha többen leszünk, go-zni is lehet.
A jövö hét lehet nekem is jó lesz de csak a Csütörtök ami egyelnlőre oknak tűnik nekem

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Szeptember 4. 10:41, Hétfő
Na akkor most jó hamar kezdünk szervezni, h seki ne találjon mást az adott napra. Naszóval akkor Csütörtök jó mindenkinek? Lehet mondjuk nálunk vagy Ramizéknál(nem mintha nagyon messze lenne ez a két hely :) ).
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Szeptember 4. 11:53, Hétfő
Na akkor most jó hamar kezdünk szervezni, h seki ne találjon mást az adott napra. Naszóval akkor Csütörtök jó mindenkinek? Lehet mondjuk nálunk vagy Ramizéknál(nem mintha nagyon messze lenne ez a két hely :) ).
nekem a kedd is jó és a csütörtök is
de akár lehet nálam is a dolog a köbányán
18-ra ott is lehetünk
nekem mindegy hol lesz csak nyomjuk a héten

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Szeptember 4. 14:50, Hétfő
Nna, ezt a hozzáállást szeretem! :)) Többiek?
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 4. 16:34, Hétfő
Csütörtök nekem is jó. 16:30-tól kezdve bármilyen időpont megfelel... :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 5. 13:11, Kedd
Csütörtök nekem is jó. 16:30-tól kezdve bármilyen időpont megfelel... :)
akkor már csak ramizt kell s*ggbe rugdalni hogy irjon
Mazsi dicső feladat rugdald s*ggbe hogy akkor jó e neki s akkor a helyet kell fixálni

  • Karma: 36
2006. Szeptember 5. 13:47, Kedd
Nekem most jobb lenne, ha a Mazsiéknál lennénk (szülők stb), de végül is nálunk is megoldható, pláne ha kint játszunk. <:) :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 5. 14:17, Kedd
Nekem most jobb lenne, ha a Mazsiéknál lennénk (szülők stb), de végül is nálunk is megoldható, pláne ha kint játszunk. <:) :-D

Vagy menjünk GaboJa-hoz, nála nem fog lábatlankodni senki se... :-D

  • Karma: 36
2006. Szeptember 5. 15:29, Kedd
Nekem most jobb lenne, ha a Mazsiéknál lennénk (szülők stb), de végül is nálunk is megoldható, pláne ha kint játszunk. <:) :-D

Vagy menjünk GaboJa-hoz, nála nem fog lábatlankodni senki se... :-D
Tőlem jöhettek hozzám is van szék asztal egy kis rágcsa űdítő pohár :D megbeszéljük hol tali s akkor onnan megyunk hozzám pl a bosnyáktér az megint jól hangzik
de lehet ramiz is vagy mazsom ahogy gondoljátok

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 5. 17:52, Kedd
Nekem most jobb lenne, ha a Mazsiéknál lennénk (szülők stb), de végül is nálunk is megoldható, pláne ha kint játszunk. <:) :-D

Vagy menjünk GaboJa-hoz, nála nem fog lábatlankodni senki se... :-D
Tőlem jöhettek hozzám is van szék asztal egy kis rágcsa űdítő pohár :D megbeszéljük hol tali s akkor onnan megyunk hozzám pl a bosnyáktér az megint jól hangzik
de lehet ramiz is vagy mazsom ahogy gondoljátok


Ramizékhoz a múltkor is az Őrsről mentünk végül, úgyhogy lehet, ott lenne célszerű találkozni. Ha meg GaboJa-hoz megyünk, akkor is... :-D

  • Karma: 36
2006. Szeptember 5. 18:49, Kedd
Nekem most jobb lenne, ha a Mazsiéknál lennénk (szülők stb), de végül is nálunk is megoldható, pláne ha kint játszunk. <:) :-D

Vagy menjünk GaboJa-hoz, nála nem fog lábatlankodni senki se... :-D
Tőlem jöhettek hozzám is van szék asztal egy kis rágcsa űdítő pohár :D megbeszéljük hol tali s akkor onnan megyunk hozzám pl a bosnyáktér az megint jól hangzik
de lehet ramiz is vagy mazsom ahogy gondoljátok


Ramizékhoz a múltkor is az Őrsről mentünk végül, úgyhogy lehet, ott lenne célszerű találkozni. Ha meg GaboJa-hoz megyünk, akkor is... :-D
Nekem az örs is jó de gondoltam akár kajálhatnánk is előtte attől függetlenül hova megyunk:D