Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22664 alkalommal)

  • Karma: 36
2007. Április 22. 19:26, Vasárnap
Tegnap megtört a jég és kijött az első "csoda", mégpedig egy 1000 pontos nagysor, mégpedig Miklós prezentálásában. Az örömében nem tudtam osztozni, mert pont én voltam a Keleti Szél és így duplán "fizethettem"...  :deadmeat: :-D


wáá nem fair:) én akartam csodát elsőnek:) :killer samurai:
grat mikinek
gondolom így nyert is:D

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 7. 07:23, Hétfő
Kicsit régi ez a topic.  :) Viszont jó volt ez a hétvége, szombaton japánokkal játszottam és ismerkedtem a japán változat szabályaival, vasárnap meg kínaiakkal az ő általuk használt szabályok szerint.  :-D A japán nagyon taktikázós, a kínai viszont abszolút pörgős, az utóbbi jobban tetszett.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Április 7. 13:59, Hétfő
Kicsit régi ez a topic.  :) Viszont jó volt ez a hétvége, szombaton japánokkal játszottam és ismerkedtem a japán változat szabályaival, vasárnap meg kínaiakkal az ő általuk használt szabályok szerint.  :-D A japán nagyon taktikázós, a kínai viszont abszolút pörgős, az utóbbi jobban tetszett.

Hol? Neten?

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 7. 14:14, Hétfő
Kicsit régi ez a topic.  :) Viszont jó volt ez a hétvége, szombaton japánokkal játszottam és ismerkedtem a japán változat szabályaival, vasárnap meg kínaiakkal az ő általuk használt szabályok szerint.  :-D A japán nagyon taktikázós, a kínai viszont abszolút pörgős, az utóbbi jobban tetszett.

Hol? Neten?

Nem, annak semmi értelme. Természetesen élőben, úgy, mint veletek.  :)

  • Karma: 36
2008. Április 8. 11:45, Kedd
Kicsit régi ez a topic.  :) Viszont jó volt ez a hétvége, szombaton japánokkal játszottam és ismerkedtem a japán változat szabályaival, vasárnap meg kínaiakkal az ő általuk használt szabályok szerint.  :-D A japán nagyon taktikázós, a kínai viszont abszolút pörgős, az utóbbi jobban tetszett.

Hol? Neten?

Nem, annak semmi értelme. Természetesen élőben, úgy, mint veletek.  :)
Mesélj, hol volt ez, milyen nyelven beszéltetek?

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 8. 12:27, Kedd
A japánokkal japánul beszéltem, a kínaiakból azzal, aki tudott, azzal magyarul, a másikkal meg a magyarul tudó tolmácsolásával. :) Amúgy könnyen lehet, hogy lesz még hasonló, úgyhogy aki akar játszani, szóljon.  :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Április 8. 12:37, Kedd
A japánokkal japánul beszéltem, a kínaiakból azzal, aki tudott, azzal magyarul, a másikkal meg a magyarul tudó tolmácsolásával. :) Amúgy könnyen lehet, hogy lesz még hasonló, úgyhogy aki akar játszani, szóljon.  :)

De hol? Helyi triádok/yakuzák? És ki nyert? Ne csigázz már...  :-D

  • Karma: 36
2008. Április 8. 12:53, Kedd
A japánokkal japánul beszéltem, a kínaiakból azzal, aki tudott, azzal magyarul, a másikkal meg a magyarul tudó tolmácsolásával. :) Amúgy könnyen lehet, hogy lesz még hasonló, úgyhogy aki akar játszani, szóljon.  :)

Ezt meg hogy csipded ki?? mesélj hogy volt mi volt?
szurja az oldalam a kiváncsiság

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 8. 12:54, Kedd
A japánokkal japánul beszéltem, a kínaiakból azzal, aki tudott, azzal magyarul, a másikkal meg a magyarul tudó tolmácsolásával. :) Amúgy könnyen lehet, hogy lesz még hasonló, úgyhogy aki akar játszani, szóljon.  :)

Ezt meg hogy csipded ki?? mesélj hogy volt mi volt?
szurja az oldalam a kiváncsiság

 :pm:

  • *
  • Karma: 36
2008. Április 8. 17:51, Kedd
:pm:

Nemá'...
Miért csak pm?

Ha egyszer ilyen hírmorzsákat szórsz el, ne hagyd éhen a népet :x  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Április 8. 19:17, Kedd
:pm:

Nemá'...
Miért csak pm?

Ha egyszer ilyen hírmorzsákat szórsz el, ne hagyd éhen a népet :x  :-D
:lol:
Ez a bemelegítő szakasz.. (?)  :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 8. 21:42, Kedd
A japánokkal japánul beszéltem, a kínaiakból azzal, aki tudott, azzal magyarul, a másikkal meg a magyarul tudó tolmácsolásával. :) Amúgy könnyen lehet, hogy lesz még hasonló, úgyhogy aki akar játszani, szóljon.  :)

De hol? Helyi triádok/yakuzák? És ki nyert? Ne csigázz már...  :-D

Nem, még véletlenül sem. Illetve úgy a helyes, ha azt mondom, hogy nem tudom.  :-D A kínaiakkal haveroméknál játszottam, az ő ismerősük volt az egyikük. A japánokkal pedig a japánóráknak köszönhetően hozott össze a sors.  :)
A PM-et azért írtam, mert GaboJa személyesen is ismer többeket a résztvevők közül és úgy könnyebb volt neki elmagyarázni a dolgokat.  :)
Ja és mint írtam, a kínaiakkal való játékot végül némi szerencsével ugyan, de megnyertem.  :)

  • *
  • Karma: 36
2008. Április 8. 22:16, Kedd

Te YEZy, ezt direkt csinálod?  :samurai:

Idézetet írta: YEZy
Ja és mint írtam...

Nem, nem írtad.
Ide legalábbis.
A PM-be nem látunk bele.  :-D
Féltucat kíváncsiskodó várja az élménybeszámolót, ha már beharangoztad a hétvégédet.
Magadra vess  :P

Idézetet írta: YEZy
...némi szerencsével ugyan, de megnyertem.  :)

Erre amikor azt hiszi az ember, hogy képben van, és vége a történet nagyközönségnek szánt részének , az utolsó két szóval újra felszítod az érdeklődést és szinten tartod.
Pályát tévesztettél.
Menj marketingesnek.  :angel:




O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 8. 22:32, Kedd

Te YEZy, ezt direkt csinálod?  :samurai:

Idézetet írta: YEZy
Ja és mint írtam...

Nem, nem írtad.
Ide legalábbis.
A PM-be nem látunk bele.  :-D
Féltucat kíváncsiskodó várja az élménybeszámolót, ha már beharangoztad a hétvégédet.
Magadra vess  :P

Idézetet írta: YEZy
...némi szerencsével ugyan, de megnyertem.  :)

Erre amikor azt hiszi az ember, hogy képben van, és vége a történet nagyközönségnek szánt részének , az utolsó két szóval újra felszítod az érdeklődést és szinten tartod.
Pályát tévesztettél.
Menj marketingesnek.  :angel:





Akkor tényleg nem ide írtam, csak úgy emlékeztem.  :-D Így jár, aki nem olvassa a saját hozzászólásait. :) De ennél bővebben nem tudom leírni a dolgot. Végre láttam, hogy milyen szabályok szerint játszák ezt élőben és úgy látszik, sikerült némileg alkalmazkodni hozzájuk. Érdekesebb az állás kiszámítása, mint ahogy mi használtuk eddig a pontszámozást. Két játékkal a vége előtt még utolsó voltam, de a vége az enyém volt, így végül sikerült megnyerni az egészet.

  • Karma: 36
2008. Április 9. 12:02, Szerda

Te YEZy, ezt direkt csinálod?  :samurai:

Idézetet írta: YEZy
Ja és mint írtam...

Nem, nem írtad.
Ide legalábbis.
A PM-be nem látunk bele.  :-D
Féltucat kíváncsiskodó várja az élménybeszámolót, ha már beharangoztad a hétvégédet.
Magadra vess  :P

Idézetet írta: YEZy
...némi szerencsével ugyan, de megnyertem.  :)

Erre amikor azt hiszi az ember, hogy képben van, és vége a történet nagyközönségnek szánt részének , az utolsó két szóval újra felszítod az érdeklődést és szinten tartod.
Pályát tévesztettél.
Menj marketingesnek.  :angel:





Akkor tényleg nem ide írtam, csak úgy emlékeztem.  :-D Így jár, aki nem olvassa a saját hozzászólásait. :) De ennél bővebben nem tudom leírni a dolgot. Végre láttam, hogy milyen szabályok szerint játszák ezt élőben és úgy látszik, sikerült némileg alkalmazkodni hozzájuk. Érdekesebb az állás kiszámítása, mint ahogy mi használtuk eddig a pontszámozást. Két játékkal a vége előtt még utolsó voltam, de a vége az enyém volt, így végül sikerült megnyerni az egészet.

Szóval nekunk is más számítási módszert kell majd alkalmazni ha játszunk?

Vagy csináltál egy13 unique csodát és huss  az élre röpültél:)
Na és csaltak a kinaiak? vagy csak nem láttad ahogy csalnak?
:D
A kung fu mahjong ból mit alkalmaztál ellenük? :D

És mi lett a japánok elleni párharcból? őket is megverted ?
ezeket nem írtad meg pm-be.

 

anything