Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22622 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 29. 12:22, Kedd
Csüt tnekem is jobb lenne, de várjuk meg mit nyilatkozik Ramiz kolléga.

Manu: ne félj mostmár ha feljössz pestre a mahjongozás elmaradhatatlan része lesz a látogatásodnak! ;) :))
Hi nekem a csütörtök közbe befürdő lett akkor én nem érek rá:(
pedig jó lett volna
a péntek ami még nekem jó a héten a többi nap nem sajna
ha nektek nem jó akkor toborozatok még egy embert
ha igen akkor péntek

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 29. 12:36, Kedd
Vagy kompromisszumos megoldásként lehetne mondjuk csütörtök éjfél, és akkor mindenki félig ráér! :)) :))

Nem, inkább a kompromisszumos megoldás lehetne az, hogy jövő hét elején vmikor... nna?
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 29. 13:31, Kedd
Noh. Jövő hét eleje az nem nagyon lesz jó, hétfő-szerda japánóra, kedd meg bizonytalan. Viszont megpróbálok most csütörtökre ember(eke)t szerezni, már persze ha továbbra is áll részetekről a csütörtök. Így ugyan nem lesz olyan "*****jó" a játék, mert GaboJa nincs, de vele majd akkor jövő héten (vagy valamikor a következő alkalommal).

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 29. 16:48, Kedd
Tőlem OK. Ramizt meg mostmár felrugdosom a fórumra. :)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 30. 08:15, Szerda
Noh, van 2 emberem is a holnapi mah-jongg partira. Gondolom Ramiznál lenne megint a játék, mikor és hol találkozzunk? Vagy dobjatok egy PM-et, hogy pontosan melyik megállónál kell leszállni arról a buszról (meg hogy melyik is az) és odavezetem a népet.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 30. 10:59, Szerda
Öhh, én még nem tudom, hogy melyik lenne jobb, majd jelentkezek még.
Mazs, addig olvasd el a go szabályokat is a neten, mert rosszul mondtam. :smoke:

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 30. 12:40, Szerda
Öhh, én még nem tudom, hogy melyik lenne jobb, majd jelentkezek még.
Mazs, addig olvasd el a go szabályokat is a neten, mert rosszul mondtam. :smoke:
OK és OK! :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 30. 15:43, Szerda
Noh. Jövő hét eleje az nem nagyon lesz jó, hétfő-szerda japánóra, kedd meg bizonytalan. Viszont megpróbálok most csütörtökre ember(eke)t szerezni, már persze ha továbbra is áll részetekről a csütörtök. Így ugyan nem lesz olyan "*****jó" a játék, mert GaboJa nincs, de vele majd akkor jövő héten (vagy valamikor a következő alkalommal).
Hát akkor a héten nem elsz K*rva jó game de azért ugy se lesz olyan rossz
majd jövöhéten lesz jó game

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 30. 16:59, Szerda
Írjatok azért, hogy mi legyen a holnappal, hogy tudjak mit mondani az embereimnek... :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 30. 17:27, Szerda
Írjatok azért, hogy mi legyen a holnappal, hogy tudjak mit mondani az embereimnek... :)
Szerintem mehet a party. Ramiz?
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 30. 21:09, Szerda
Írjatok azért, hogy mi legyen a holnappal, hogy tudjak mit mondani az embereimnek... :)
Szerintem mehet a party. Ramiz?

Ha csak te jössz, akkor is vagyunk négyen, viszont akkor helyet kell keresni, mert furán festenénk Ramizéknál... :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 30. 21:42, Szerda
Ha csak te jössz, akkor is vagyunk négyen, viszont akkor helyet kell keresni, mert furán festenénk Ramizéknál... :-D
Ramizék szomszédjában lakom(nem emlékszel a sütögetésnél, h én mindig átmászkáltam a kertnek a másik oldalára mert ott ültek kint a mi teraszrészünkön a szüleim?!)! ;) Lehet nálunk is nyugodtan! Nincs itthon senki este 7-ig kb. És Ramiznak is biztosan jó, csak nem néz fel a fórumra.
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 30. 22:06, Szerda
Ha csak te jössz, akkor is vagyunk négyen, viszont akkor helyet kell keresni, mert furán festenénk Ramizéknál... :-D
Ramizék szomszédjában lakom(nem emlékszel a sütögetésnél, h én mindig átmászkáltam a kertnek a másik oldalára mert ott ültek kint a mi teraszrészünkön a szüleim?!)! ;) Lehet nálunk is nyugodtan! Nincs itthon senki este 7-ig kb. És Ramiznak is biztosan jó, csak nem néz fel a fórumra.

Igen, emlékszem, de nem sikerült a dolgokat összerakni... :) Perpillanat az a helyzet, hogy akkor 17:00 körül indulnánk felétek az Őrsről. Apró gond, hogy a busz számát, a megálló nevét, meg a megálló utáni pontos sétát nem nagyon tudom... :-D Csak nagy vonalakban emlékszem, hogy mentünk oda a múltkor.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 31. 10:31, Csütörtök
Nos. Az a helyzet, hogy nekem holnap tökéletes lenne például. Csak nem tudom sajnos, hogy ma milyen nap van. Szóval ha ma van csütörtök, akkor én most sajnos nem tudok részt venni, mert filmezést tartok pár haverral. (Megpróbálom megnézetni velük a Tetsuo-t! :-D ) De ha itt vagytok, akkor szóljatok, legalább beköszönni átmegyek meg dvd-kkel bizniszelni... 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 31. 11:58, Csütörtök
Nos. Az a helyzet, hogy nekem holnap tökéletes lenne például. Csak nem tudom sajnos, hogy ma milyen nap van. Szóval ha ma van csütörtök, akkor én most sajnos nem tudok részt venni, mert filmezést tartok pár haverral. (Megpróbálom megnézetni velük a Tetsuo-t! :-D ) De ha itt vagytok, akkor szóljatok, legalább beköszönni átmegyek meg dvd-kkel bizniszelni... 8-)

Már csak Mazsin múlik a dolog... :)

 

anything