Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22657 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 16. 22:46, Szerda
Ünnepélyesen jelentjük, hogy összeállt az Ázsiafilm Mah-jong Klub! 8-)
YEZy vett egy frankó mah-jong készletet, és ki is próbáltuk élesben (YEZy, GaboJa, Miki, én). Egyelőre még csak ízlelgetjük a játékot, de a szabályokkal már kezdünk tisztában lenni.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 16. 23:15, Szerda
Ünnepélyesen jelentjük, hogy összeállt az Ázsiafilm Mah-jong Klub! 8-)
YEZy vett egy frankó mah-jong készletet, és ki is próbáltuk élesben (YEZy, GaboJa, Miki, én). Egyelőre még csak ízlelgetjük a játékot, de a szabályokkal már kezdünk tisztában lenni.

Ha lejöttök Szegedre (mondjuk jövő hét vége (arnold?)), úgy gondoltam visszahívnálak titeket grillezni és lökhetnénk pár kört a nyaralónkban :?:

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 16. 23:27, Szerda
Ünnepélyesen jelentjük, hogy összeállt az Ázsiafilm Mah-jong Klub! 8-)
YEZy vett egy frankó mah-jong készletet, és ki is próbáltuk élesben (YEZy, GaboJa, Miki, én). Egyelőre még csak ízlelgetjük a játékot, de a szabályokkal már kezdünk tisztában lenni.

Ha lejöttök Szegedre (mondjuk jövő hét vége (arnold?)), úgy gondoltam visszahívnálak titeket grillezni és lökhetnénk pár kört a nyaralónkban :?:

Igen, a második körre már kezdtünk kicsit ráérezni a dologra. A jövő hét vége jó ötlet, ki jönne még? :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 16. 23:35, Szerda
Ha lejöttök Szegedre (mondjuk jövő hét vége (arnold?)), úgy gondoltam visszahívnálak titeket grillezni és lökhetnénk pár kört a nyaralónkban :?:
Oké, ha szerzel nőket, benne vagyok, de néha azért mah-jonggozzunk is.
Meg viszek majd go-t.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 17. 10:22, Csütörtök
Ünnepélyesen jelentjük, hogy összeállt az Ázsiafilm Mah-jong Klub! 8-)
YEZy vett egy frankó mah-jong készletet, és ki is próbáltuk élesben (YEZy, GaboJa, Miki, én). Egyelőre még csak ízlelgetjük a játékot, de a szabályokkal már kezdünk tisztában lenni.
Igen igen a Majong parti tényleg jó volt nekem tetszik a játék még csak a pontozást kell kitalálni a végére nagy nehézségek árán talán tényleg jó szabályok szerint is játszottunk a kezdeti gyengélkedés után :D
hát nekem tetszik ez a majong parti jó ötletnek tünik csak azt nem tudom szegedre tudok e menni a jövöhétvégén
Ha lejöttök Szegedre (mondjuk jövő hét vége (arnold?)), úgy gondoltam visszahívnálak titeket grillezni és lökhetnénk pár kört a nyaralónkban :?:

Igen, a második körre már kezdtünk kicsit ráérezni a dologra. A jövő hét vége jó ötlet, ki jönne még? :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 17. 18:10, Csütörtök
Ja, igaz is, az angol nyelvű "szabálykönyvecske nálam maradt, YEZy, ne keresd. :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 18. 08:37, Péntek
Ünnepélyesen jelentjük, hogy összeállt az Ázsiafilm Mah-jong Klub! 8-)
YEZy vett egy frankó mah-jong készletet, és ki is próbáltuk élesben (YEZy, GaboJa, Miki, én). Egyelőre még csak ízlelgetjük a játékot, de a szabályokkal már kezdünk tisztában lenni.

Ha lejöttök Szegedre (mondjuk jövő hét vége (arnold?)), úgy gondoltam visszahívnálak titeket grillezni és lökhetnénk pár kört a nyaralónkban :?:
Én jövö hét péntek este vagy szombaton le tudok menni s vasárnap reggel vissza jönnék vagy szombat este attól függöen hogy tervezitek a hétvégét esti ott alvási lehetőség stb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 18. 10:18, Péntek
Én akár egész hétvégén ráérek, péntek estétől vasárnap estig.

Off.: Ramiz ez a fotó melyik filmből van? :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 18. 11:41, Péntek
Ma a'sszem felkészülésként megnézem a Karmic Mahjong c. filmet :) A jövő hét végéről a meetes topikban bővebben.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 18. 13:11, Péntek
Ma a'sszem felkészülésként megnézem a Karmic Mahjong c. filmet :) A jövő hét végéről a meetes topikban bővebben.

Esetleg a Fat Choi Spirit-et tudom még ajánlani, abban Andy Lau mah-jongozik. :) A Karmic Mahjong, meg a Kung-fu Mahjong 1-2 nálam is a sürgősen megnézendők között van... :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 29. 01:12, Kedd
Mikor lesz a kövi Mahjong-party?! :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 29. 06:19, Kedd
Mikor lesz a kövi Mahjong-party?! :))
Ez jó kérdés mikor játszunk megint a héten valamikor? csüt, péntek?
hétvége nem lesz jó nekem

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 29. 08:27, Kedd
Mikor lesz a kövi Mahjong-party?! :))
Ez jó kérdés mikor játszunk megint a héten valamikor? csüt, péntek?
hétvége nem lesz jó nekem


Csütörtök-péntek nekem is jó, bár csütörtök jobb lenne. Leszünk négyen, vagy próbáljak még érdeklődőket toborozni (legalább hármat tudok... :))?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 29. 08:39, Kedd írta YEZy »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 29. 09:16, Kedd
Mikor lesz a kövi Mahjong-party?! :))
Ez jó kérdés mikor játszunk megint a héten valamikor? csüt, péntek?
hétvége nem lesz jó nekem


Csütörtök-péntek nekem is jó, bár csütörtök jobb lenne. Leszünk négyen, vagy próbáljak még érdeklődőket toborozni (legalább hármat tudok... :))?

Számítsatok rám! Lélekben én is ott leszek! :(

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Augusztus 29. 12:03, Kedd
Csüt tnekem is jobb lenne, de várjuk meg mit nyilatkozik Ramiz kolléga.

Manu: ne félj mostmár ha feljössz pestre a mahjongozás elmaradhatatlan része lesz a látogatásodnak! ;) :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

 

anything