Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asano Tadanobu  (Megtekintve 3633 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 18. 08:38, Csütörtök
Sziasztok!
Örömmel vettem ennek a fórumnak a létezését.Csak úgy szimplán annyit szeretnék,hogy mióta elfordultam "kelet" felé filmek esetében,azóta T.A. az egyik kedvenc színészem.Lenne egy kérdésem: melyik a személyneve? ... (Idióta japánoknál soha nem lehet tudni :)

az utóneve Tadanobu. :)

2007. Január 18. 13:57, Csütörtök
Sziasztok!
Örömmel vettem ennek a fórumnak a létezését.Csak úgy szimplán annyit szeretnék,hogy mióta elfordultam "kelet" felé filmek esetében,azóta T.A. az egyik kedvenc színészem.Lenne egy kérdésem: melyik a személyneve? ... (Idióta japánoknál soha nem lehet tudni :)

a japánok (sőt, a koreaiak és a kínaiak is) a családnevet írják előre, úgy, mint mi magyarok! tehát, Asano Tadanobu japánosan és Tadanobu Asano angolosan. amúgy mindegy, hogy melyiket használod! 

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Január 21. 06:05, Vasárnap
Köszi az infot.Azt tudtam,hogy ők hogyan írják,csak azt nem,a neten japánosan van-e írva.A személynevét abból sejtettem,hogy csak a Nobu becézést tudtam kihozni. ;)