Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23692 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. November 27. 14:45, Vasárnap
Idézetet írta: Anonymous
megtalaltam a listat Ramiz
akkor lehet onnan is kivalasztani nehanyat?

Még szép, azért van ott. :)
E-mailt pü-ben is küldhetem, azt biztos megkapod. Mi a regelt userneved? (Hasznos dolog bejelentkezni. :) )
Akkor most nem értem, hogy kinek küldesz milyen csomagot...
Bruce Lee filmek kellenének! Nekem csak a Way of the Dragon van meg, és minden (bármi) más kéne. Írhatnál te is listát, hogy ha már találkozunk majd. :)
Én messze lakok onnan, de hétközben néha a BME-n is járok, az meg eléggé centrum.

2005. November 27. 15:28, Vasárnap
emberek

nemtom mi lesz, mert Ramiz listajarol 21 film kene, ugy hogy mindnek megneztem a tartalomjegyzeket, illetve shotokat is neztem amelyiknel kellett, tehat ez mar egy alaposan leszeparalt lista...
ugy erzem pofatlansag odaadnom a listamat, mert ez mar a torkos kisgyerek alapos gyanujat meriti ki reszemrol...
konyorgom kerjetek valami cserebe mert ez reszemrol nem ok hogy ingyenbe elkerek ekkora mennyisegu cuccot ingyert (mas dolog hogy ezzel el leszek 2-3 evig tuti)
szoval most komolyan kerjetek valamit (ha mast nem legalabb egy kis loveval hadd adakozzak az Azsiafilm co reszere)

amugy meg rakjatok be az uzenobe olyat hogy uzenet modositasa, mert most kenytelen voltam kb 5. bejegyzesemet megtenni
uff en beszeltem

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 27. 15:29, Vasárnap
most nezem hogy vendegkent jegyez, beleptem ezerrel (afene egybol lehet editalni a hozzaszolast, nem kell 500szor hozzaszolnom)
aztat irja hogy nincs privat uzenetem...

Ramiz ment a lista

  • Karma: 36
2005. November 27. 16:56, Vasárnap
Ok. Igyekezz bejelentkezni, mert nem fogjuk tudni, hogy ki ki.
Pm ment. Akkor most az a terv, hogy Manu nekem küld, ami nincs meg nekem, és aztán én hozzátéve azokat, amik nekem is megvannak, odaadom neked?

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 27. 18:34, Vasárnap
kuldtem pm-et, de ide is valaszolok
igen :) en igy terveztem, illetve egesz pontosan az lesz hogy kuldok postan Manunak dvd-ket aztan azokra ir. Tenyleg ha surun taliztok Manuval, nem lenne jobb/gyorsabb eljaras ha O is kiirni sajat lemezre, en pedig kifizetem Neked, Te pedig odaadod a penzt Manunak? csakmert a posta miatt kiraz a hideg ha arra gondolok hogy akarmit postan adjak fel csomagnak :D (de jo ugyis ha mashogy nem megy)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 27. 18:47, Vasárnap
Idézetet írta: szadi
kuldtem pm-et, de ide is valaszolok
igen :) en igy terveztem, illetve egesz pontosan az lesz hogy kuldok postan Manunak dvd-ket aztan azokra ir. Tenyleg ha surun taliztok Manuval, nem lenne jobb/gyorsabb eljaras ha O is kiirni sajat lemezre, en pedig kifizetem Neked, Te pedig odaadod a penzt Manunak? csakmert a posta miatt kiraz a hideg ha arra gondolok hogy akarmit postan adjak fel csomagnak :D (de jo ugyis ha mashogy nem megy)

Ramizzal ritkán találkozunk, de a posta eddig megbízhatónak bizonyul. Tehát most, hogy kikristályosodtott, összefoglalom :):
Az íróm elrontott egy csomó lemezt a multkori pakkban, ezért ad. 1. a jövő hónap elején küldök megint egy csomit, ad 2. lehetőleg verbatimot küldjetek, mert azt eszi csak meg gépem. Ebben a pakkban benne lesz az, amit Szadi kér és Ramiznak nincs meg, ill. Ramiznak a régi és új cuccok. A'szem nyitok egy topikot, új szerzemények címmel, ott lehet majd nézelődni.

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 27. 20:17, Vasárnap
oks Manu akkor tema lezarva, kuldom a lemezeket (illetve ucso kerdes, TDK nem jo? abbol van dogivel, verbatimbol meg csak 5 darab)
ja igen Manu mielott elkuldom a lemezeket, osszekaparom a filmlistamat, es ha kell valami megirom Neked (vendegem vagy lemezekre)

itt a lista (nem sok)
http://interhost.hu/adamszalai/szadamlist.rtf

filmeim nagy resze anno princora volt kiirva amik be is szartak szepen :(((

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 28. 17:09, Hétfő
Idézetet írta: szadi
oks Manu akkor tema lezarva, kuldom a lemezeket (illetve ucso kerdes, TDK nem jo? abbol van dogivel, verbatimbol meg csak 5 darab)
ja igen Manu mielott elkuldom a lemezeket, osszekaparom a filmlistamat, es ha kell valami megirom Neked (vendegem vagy lemezekre)

itt a lista (nem sok)
http://interhost.hu/adamszalai/szadamlist.rtf

filmeim nagy resze anno princora volt kiirva amik be is szartak szepen :(((


A TDK a legrosszabb, mindet elronzja a DVD-m. Valamiért nem szereti :(

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 28. 19:50, Hétfő
jo akkor veszek verbatimot (abbol barmelyik jo?)
illetve varom Toled Manu a filmlistamrol mi kell, mert addig nem adom fel postan a cuccot, amig nem irtam ki Neked ami kell...
Ramiz Toled is varom a listat, de veled rugalmasabb, ha Bp-r jarkalsz. A filmeket elkezdheted kiirni ha gondolod...
jo lenne hetvegeig megkapnom hogy mit szeretnel Manu, mert kozeleg a karacsony, es ugye nem kell ecsetelnem hogy olyankor a posta lefedetsege kb 200% :)

SZADI HIVJA MANUT ES RAMIZT
SZADI HIVJA MANUT ES RAMIZT
MANU ES RAMIZ JELENTKEZZ!

emberek mi tortenik? :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2005. December 6. 17:59, Kedd
Váó, jó topicok vannak! Meg ez a szavazás is jól áll! :)

Én is nagyon szívesen részt veszek benne, bár kicsit egyoldalúnak érzem a dolgot(lévén Manu-nak nagyon sok nekem meg eléggé kevés filmem van*). De, ha van valaki esetleg Pestről akkor az kicsit kényelmesebb lehetne, mivel szegény Manunak kell mindíg postán feladogatnia az összes cuccot.
_________
*:az is inkább közösen Ramizzal :)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 18:33, Kedd
Idézetet írta: szadi

SZADI HIVJA MANUT ES RAMIZT
SZADI HIVJA MANUT ES RAMIZT
MANU ES RAMIZ JELENTKEZZ!

okokok
küldöm, küldöm, küldöm :)

2005. December 10. 15:09, Szombat
a Swing Girls c. filmhez keresek angol vagy magyar feliratot! ha valamelyikőtök rendelkezik ilyennel, akkor megköszönném, ha megosztaná velem. link, mail... nekem mindegy!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 10. 15:43, Szombat
Idézetet írta: arnold
a Swing Girls c. filmhez keresek angol vagy magyar feliratot! ha valamelyikőtök rendelkezik ilyennel, akkor megköszönném, ha megosztaná velem. link, mail... nekem mindegy!

Nekem van, csak nem tudom, jó e a te verziódhoz, meg kölcsönben is van, de holnap odaadom :)

2005. December 10. 15:49, Szombat
Idézetet írta: manu
Nekem van, csak nem tudom, jó e a te verziódhoz, meg kölcsönben is van, de holnap odaadom :)

előre is köszi! 1CD-s egyébként

  • Karma: 36
2005. December 10. 16:01, Szombat
Idézetet írta: arnold
a Swing Girls c. filmhez keresek angol vagy magyar feliratot! ha valamelyikőtök rendelkezik ilyennel, akkor megköszönném, ha megosztaná velem. link, mail... nekem mindegy!

Nekem valami 15 megás szörnyűségem van (sub), szerintem benne van kanjikkal is vagy nem tudom...