Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: S,O,S  (Megtekintve 1086 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2014. Június 15. 00:25, Vasárnap
sziasztok..még uj vagyok igy nem tudom hogy jó helyre irok e  :)

már nagyon régen keresek egy filmet.. a tőrténet az hogy ha jól emlékszem 5 gyerek az erdőben el van ásva ..és ennek a történetét mutatja be ahogy a szülők keresik őket stb..a végén kiderul hogy valami pasi aki valami marha vágohidon dolgozik ő a gyilkos... A végén kiderül hogy a film igaz történetet dolgoz fel és hogy sok kisfiut olt meg ez az ember ..ha esetleg rémlik valami valakinek...akkor dobdja el a cimet nagyon szépen köszönöm..szép napot Niki

  • Karma: 30
2014. Június 16. 07:23, Hétfő
sziasztok..még uj vagyok igy nem tudom hogy jó helyre irok e  :)

már nagyon régen keresek egy filmet.. a tőrténet az hogy ha jól emlékszem 5 gyerek az erdőben el van ásva ..és ennek a történetét mutatja be ahogy a szülők keresik őket stb..a végén kiderul hogy valami pasi aki valami marha vágohidon dolgozik ő a gyilkos... A végén kiderül hogy a film igaz történetet dolgoz fel és hogy sok kisfiut olt meg ez az ember ..ha esetleg rémlik valami valakinek...akkor dobdja el a cimet nagyon szépen köszönöm..szép napot Niki

Ennyi adatból nem lehet megállapítani. Erdő, gyerek, gyilkosság, keresés,-  kb. 100 hasonló film létezik. Még azt sem írod, hol játszódik. Egyáltalán, ázsiai mozi ez? Mi ugyanis nem horror szájt vagyunk.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2014. Június 16. 11:08, Hétfő
bocsánat ne haragudjatok..igen ázsiai film és nem horror film hanem megortént eseményt feldolgozó film.. <:)

  • No avatar
  • Karma: 0
2014. Június 16. 11:10, Hétfő
és ha emlékeznék hogy hol játszodik valószinuleg rátaláltam volna..lehet koreai. a gyerekeket betort koponyával találják..és nem voltak teljesen elásva...nagyon jó film volt de sajnos nem emlékszem mikor melyik ábven készult :(
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 16. 13:15, Hétfő írta nikcsy »

  • Karma: 30
2014. Június 16. 13:28, Hétfő
bocsánat ne haragudjatok..igen ázsiai film és nem horror film hanem megortént eseményt feldolgozó film.. <:)

Talán ez?

http://gonduzo.blog.hu/2011/10/24/children_a_i_deul_2011
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2014. Június 16. 21:44, Hétfő
nagyon szépen köszönöm..ezer hála :istenvagy

 

anything