Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmzenék  (Megtekintve 16570 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 29. 12:57, Csütörtök
GaboJának és akit érint:  :)

A My Mighty Princess OST úgy tudom, hogy nem jelent meg és nem is adják ki.
Mivel Koreában gyakorlatilag senki meg nem nézte a filmet, így nincs értelme - gondolják ők gondolom én.   :?
Azért a végefőcímből anno kigyűjtögettem és levadásztam a számokat. A soundtrack egyik fele koreai előadók (egyébként is létező) számai,
míg a másik felét kifejeztetten a film számára szerezték, azok így sajnos nincsenek sehol.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Január 29. 13:11, Csütörtök
Nincs meg valakinek az a szám, ami a Linger elején hallható (meg a film folyamán többször is)?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 29. 17:21, Csütörtök
Nincs meg valakinek az a szám, ami a Linger elején hallható (meg a film folyamán többször is)?

Arra gondolsz, amelyik a trailer alatt is megy?
(A filmet nem láttam, de mintha ez rajta lenne Li Bing Bing tavalyi albumán.)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2009. Január 29. 18:10, Csütörtök
GaboJának és akit érint:  :)

A My Mighty Princess OST úgy tudom, hogy nem jelent meg és nem is adják ki.
Mivel Koreában gyakorlatilag senki meg nem nézte a filmet, így nincs értelme - gondolják ők gondolom én.   :?
Azért a végefőcímből anno kigyűjtögettem és levadásztam a számokat. A soundtrack egyik fele koreai előadók (egyébként is létező) számai,
míg a másik felét kifejeztetten a film számára szerezték, azok így sajnos nincsenek sehol.

köszi Gianni:)
már le is töltöttem és hallgatom :)

  • Karma: 7
2009. Január 29. 18:40, Csütörtök
GaboJának és akit érint:  :)

A My Mighty Princess OST úgy tudom, hogy nem jelent meg és nem is adják ki.
Mivel Koreában gyakorlatilag senki meg nem nézte a filmet, így nincs értelme - gondolják ők gondolom én.   :?
Ilyen szar volt a fogadtatás? Pedig nekem bejött a film, nem mondom hogy egy nagyon jó alkotás, de a mostani koreai filmeket magasan veri. Mármint romantikus, komédia filmekre gondolok. A főoldalon a szavazásnál is erre voksoltam.  :)

  • *
  • Karma: 80
2009. Január 29. 20:36, Csütörtök
Nincs meg valakinek az a szám, ami a Linger elején hallható (meg a film folyamán többször is)?

Arra gondolsz, amelyik a trailer alatt is megy?
(A filmet nem láttam, de mintha ez rajta lenne Li Bing Bing tavalyi albumán.)

Nem, én erre gondolok:
http://www.youtube.com/watch?v=kvtlqNb-6qo
~20 másodpercnél kezdődik.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 29. 21:16, Csütörtök
Nem, én erre gondolok:
http://www.youtube.com/watch?v=kvtlqNb-6qo
~20 másodpercnél kezdődik.

A WeLoveAsianOSTs-on fent van. link

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 29. 21:26, Csütörtök
Ilyen szar volt a fogadtatás? Pedig nekem bejött a film, nem mondom hogy egy nagyon jó alkotás, de a mostani koreai filmeket magasan veri. Mármint romantikus, komédia filmekre gondolok. A főoldalon a szavazásnál is erre voksoltam.  :)

Nagyon. Gyakorlatilag üres termek előtt vetítették.
Koreában egy átlag gagyi, futószalagon készülő vígjátékra is 700e - 1,5 millióan ülnek be. (Rossz esetben).
A My Mighty Princessre meg össz. alig harmincezren váltottak jegyet.
Az ismertetőben próbáltam összeszedni az okokat, a legnagyobb baj, hogy majdnem három évet csúszott. Igazából csak ezért nem lett siker anyagilag.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Január 29. 21:50, Csütörtök
Nem, én erre gondolok:
~20 másodpercnél kezdődik.

A WeLoveAsianOSTs-on fent van.

Basszus, pedig kerestem ott is. Mondjuk nem mostanában. Köszi!
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 0
2009. Július 19. 19:08, Vasárnap
Sziasztok. Nem tudjátok, hogy a The Chaser filmhez létezik OST?

 

anything