Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101083 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 28. 20:32, Hétfő
Keep up the good work :)

  • Karma: 36
2005. November 28. 21:21, Hétfő
Idézetet írta: manu
Keep up the good work :)

Hai, hai! Én lenni hálás gép. Input: filmek. Output: filmajánlók, honlapszépítgetés, reklám stb.  8)

edit: "Korea" kép megfosztva az ékezettől, betűméret megnövelve.
edit: (vissza) gomb az országok szerinti bontáshoz, illetve a japán filmek betűi alá.
edit: (0-9) gombok a japán és a koreai filmekhez.
edit: "megjegyzések a honlapról" szöveg + link a főoldalra.


Megjegyzés: utólag eszembe jutott, hogy mivel valami program csinálta ezeket az oldalakat, lehet, hogy azzal, hogy kézzel belenyúlkáltam, elcs.sztem az egészet. Remélem, hogy nem. Ha igen, akkor max nekiülök és postolom az ajánlókat még egyszer, egy-két szöveget úgyis máshogy fogalmaztam volna, ha tudtam volna, hogy a nagy közönség számára ki lesz téve a netre. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 29. 16:58, Kedd
Nem cseszted el a lapot, legalábbis egyenlőre :)

Az oldalt felvették a mozi.lap.hu-ra :D

Ezennel megalapítom az Ázsiafilm Co.-t :D  :))

  • Karma: 36
2005. November 29. 18:58, Kedd
Idézetet írta: manu
Nem cseszted el a lapot, legalábbis egyenlőre :)

Az akkor derül ki, ha az adott lapra új filmet akarsz hozzáadni. Egyébként ezt hogy lehet csinálni? Gondolom nem kézzel... Csak azért, hogy ebben is tudjak segíteni.

Idézetet írta: manu
Az oldalt felvették a mozi.lap.hu-ra :D

Yee-chaw!!! Szóltak e-mailben? :))
Akkor mostantól fel kell készülnünk az új tagok áradatára! :D
(Nem feleslegesen hoztam létre rangot még 10.000 posthoz is... 8) )

Idézetet írta: manu
Ezennel megalapítom az Ázsiafilm Co.-t :D  :))

Eddig még nem volt megalapítva? Akkor alul az "All rights reserved" csak vicc? :)) Nah mindegy, a lényeg, hogy mostantól "Igazgató úr^2" leszel. :))

edit: elszórtam pár linket az index.hu-ra meg a sokkmagazin/Ázsiattak-ba. Jöjjön a nép! :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 30. 08:55, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
edit: elszórtam pár linket az index.hu-ra meg a sokkmagazin/Ázsiattak-ba. Jöjjön a nép! :))


Ja, az indexen már én is manageltem az oldalt, de nem sok embert érdekelt... talán idővel...

Mindenestre bejelentkeztem a Hungarian Top 1000-re is, és tegnap este 6 óta 22-n voltak itt :D

  • No avatar
  • Karma: 19
2005. December 6. 17:50, Kedd
Ja, hogy ide is írjak valamit: nekem az oldal dizájnja nagyon tetszik! 8) (főleg az a fenti kép ;) )
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 18:30, Kedd
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Ja, hogy ide is írjak valamit: nekem az oldal dizájnja nagyon tetszik! 8) (főleg az a fenti kép ;) )


A véres? Jah, az a skinhez tartozott, aminek nosebleed volt a címe (Jeeechaw!!!), csak azt túl gusztustalan volt, így lett Ázsiafilm. Az egy fokkal jobb... :)

  • Karma: 36
2005. December 6. 19:22, Kedd
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Ja, hogy ide is írjak valamit: nekem az oldal dizájnja nagyon tetszik! 8) (főleg az a fenti kép ;) )


A véres? Jah, az a skinhez tartozott, aminek nosebleed volt a címe (Jeeechaw!!!), csak azt túl gusztustalan volt, így lett Ázsiafilm. Az egy fokkal jobb... :)

Ezt a műhelytitkot nem kellett volna kiadnod... így más szemmel nézzük majd azokat a vércseppeket, tudván, hogy bizony nem egy szép mozdulattal felvágott nyaki ütőérből hullottak a fehér falra vagy a szűz hóra, hanem sokkal prózaibb helyről és okból származik... :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 19:40, Kedd
Én annyira nem szeretem ezeket az alapértelmezett smiley-kat, úgyhogy raktam most fel kettőt, a kedvenceimet: :beer: ; :drunk:

... és ezennel smileyszépségeversenyt rendezek. A legjobbak bekerülnek a fórumba... :D

  • Karma: 36
2005. December 6. 22:26, Kedd
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

És a kellemesebb dolgok: :))

8.

9.

  • Karma: 11
2005. December 7. 09:20, Szerda
Hmm. Ezt nem hagyhatom ki. Ha már értelmes dogot nem tudok írni...






Csere:






edit:
Nekem sem működnek már, pedig jók voltak. :(
Kicseréltem őket, az első kettőt egyből ajánlom annak az oldalnak....

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 7. 09:21, Szerda
4-7-ig király!!! Az 1. szörnyű :)

A 8 meg a 10. pedig ugyanaz. Jöhetnek még... Lehet az Usteamen is meghirgetem :)

Edit: Djinn, ezek nagyon ütnek  :lol:

  • Karma: 36
2005. December 7. 10:56, Szerda
Hirgesgessél... :))

Djinn: pár nem jön be (?)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 7. 11:50, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Hirgesgessél... :))

Djinn: pár nem jön be (?)


haha... :)

Nekem az irodába firefoxal mind bejött, itt az egyetemen explorerrel nekem is hibádzik...

  • Karma: 2
2005. December 7. 16:26, Szerda
I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.