Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101194 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 19. 15:28, Szombat
Mivel szeretném, hogy ez az oldal minen idelátogató megelégedésére szolgáljon, ide lehet írni a megjegyzéseket és az építő jellegű kritikákat, ill. minen mást, ami eszetekbe jut.

  • Karma: 36
2005. November 20. 20:09, Vasárnap
Bátor dolog volt belevágni, de akkor már menjen. :)
Fontos kérdés: visszamenőlegesen postoljak mindenféle filmajánlót, amit épkézláb módon megírtam, vagy ez felesleges?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 10:22, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Bátor dolog volt belevágni, de akkor már menjen. :)
Fontos kérdés: visszamenőlegesen postoljak mindenféle filmajánlót, amit épkézláb módon megírtam, vagy ez felesleges?


Nem kell, mert azokat beraktam az ismertetőkbe, ellenben az újak jöhetnek ide és azok is mennek majd a fentebb említett helyre.
Ellenben kéne egy-két ötlet, hogy hogyan reklámozzak. Már belinkeltem az oldalt, más, ázsiai filmes topicokba, de ott az mbere elég passzívak maradtak, gondoom azért, mert elég üres még ez a hely. Mindenestre lehet hírezstelni mindenfelé :D

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 21. 11:01, Hétfő
Bájdövéj az én us**am-fórumba elkövetett ismertetőimet is átveheted, ha akarod.
Beg/Int/Exp: 2,37/19,54/70,64 (Max. 3BV/s: 4.53/3.21/2.66=10.40)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 12:34, Hétfő
Idézetet írta: kikuchiyo
Bájdövéj az én us**am-fórumba elkövetett ismertetőimet is átveheted, ha akarod.


Utólagos engedelmeddel már megtettem  :roll: :)

  • Karma: 36
2005. November 21. 13:08, Hétfő
Idézetet írta: manu
Ellenben kéne egy-két ötlet, hogy hogyan reklámozzak. Már belinkeltem az oldalt, más, ázsiai filmes topicokba, de ott az mbere elég passzívak maradtak, gondoom azért, mert elég üres még ez a hely. Mindenestre lehet híresztelni mindenfelé :D

Épp ma reggel jutott eszembe nekem is ez a kérdés egy matricáról a metrón. Matricákat kéne nyomatni! :) Asszem én a Fuji-s bannert támogatom, a másik túl tarantinos. :)

Ja, egyébként az új színek tetszenek, köszi a változtatásokat! Engedelmeddel még két javaslat: vehetnéd nagyobbra a betűket a filmajánlóknál, mert nehéz klikkelni :D , illetve az egyes betűknél alulra kerülhetne egy "Vissza" gomb. Ja, és a "j" betűnél alul van egy kis hiba (kilógó klón-szöveg).

edit: ja, persze linkeket tettem a blogomra szép számmal. ^^
wsit2: a Bright Future-höz meg írok egy rendes ajánlót, mert ez a mostani (ami az én nevem alatt fent van) nagyon béna. :S

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 14:52, Hétfő
Kösz, rajta leszek...
Kellenének még különböző rangnevek is, amik megjelennek bizonyos postszám elérésekor. Pl.: Samurai Fighter :). Mindenképp PM-ben.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 19:33, Hétfő
Ezek a rohadt gombok nem akarnak rendesen működni  :x

  • Karma: 36
2005. November 22. 00:06, Kedd
Idézetet írta: manu
Ezek a rohadt gombok nem akarnak rendesen működni  :x

Jah, és még a daliás usteames banner-aláírásod is összeesett...

2005. November 28. 11:26, Hétfő
Építő jellegű javaslat:

Az egyes kategóriák (Japán, Koreai stb.) alatt legyen egy egyszerű felsorolás, az összes filmmel az adott kategóriában. Ha az ember rákattint valamelyikre, akkor bejön annak az ismertetője. A betűknek meg lehet az a funkciója, hogy az oldalon belül odascrolloznak a megfelelő kezdőbetűhöz.

Sokkal egyszerűbbé tenné a navigációt.

  • Karma: 36
2005. November 28. 12:29, Hétfő
Idézetet írta: kikuchiyo-droid
Építő jellegű javaslat:

Az egyes kategóriák (Japán, Koreai stb.) alatt legyen egy egyszerű felsorolás, az összes filmmel az adott kategóriában. Ha az ember rákattint valamelyikre, akkor bejön annak az ismertetője. A betűknek meg lehet az a funkciója, hogy az oldalon belül odascrolloznak a megfelelő kezdőbetűhöz.

Sokkal egyszerűbbé tenné a navigációt.

Ja, ezt már én is mondtam, hogy így látszana azt is pl, hogy van-e már hong kongi film vagy még nem. Ha megkapom a html file-t vagy jelszót, szívesen segítek ebben. Meg a betűméretet nagyobbra venném, hogy könnyebben lehessen linkelni.

edit: egyébként te minden postodhoz új usert regelsz? :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 28. 16:54, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: kikuchiyo-droid
Építő jellegű javaslat:

Az egyes kategóriák (Japán, Koreai stb.) alatt legyen egy egyszerű felsorolás, az összes filmmel az adott kategóriában. Ha az ember rákattint valamelyikre, akkor bejön annak az ismertetője. A betűknek meg lehet az a funkciója, hogy az oldalon belül odascrolloznak a megfelelő kezdőbetűhöz.

Sokkal egyszerűbbé tenné a navigációt.

Ja, ezt már én is mondtam, hogy így látszana azt is pl, hogy van-e már hong kongi film vagy még nem. Ha megkapom a html file-t vagy jelszót, szívesen segítek ebben. Meg a betűméretet nagyobbra venném, hogy könnyebben lehessen linkelni.

edit: egyébként te minden postodhoz új usert regelsz? :)


Küldtem a PM-et..

  • Karma: 36
2005. November 28. 17:32, Hétfő
Idézetet írta: manu
Küldtem a PM-et..

Nekem? Nem találom. Ha nem, akkor nem szóltam.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 28. 17:35, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: manu
Küldtem a PM-et..

Nekem? Nem találom. Ha nem, akkor nem szóltam.


De neked, csak én lamerkodtam el  :roll:

  • Karma: 36
2005. November 28. 20:21, Hétfő
Képek megcsinálva, linkek javítva, néhány gombot csináltam az Ismertetőkhöz, remélem passzol a stílus. :))

 

anything