Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17839 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Február 25. 11:18, Szombat
ADC-n ip-ban van vagy user ban? Ip-bant ki lehet védeni? Illetve mi van akkor, ha az ő oldaluk szerint olyat töltök, amit igazából nem és emiatt nem tudok mást tölteni? Próbálkoztam a ghost 1eechhel, és így végeztem. :)

  • Karma: 3
2006. Február 25. 14:01, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
ADC-n ip-ban van vagy user ban? Ip-bant ki lehet védeni? Illetve mi van akkor, ha az ő oldaluk szerint olyat töltök, amit igazából nem és emiatt nem tudok mást tölteni? Próbálkoztam a ghost 1eechhel, és így végeztem. :)

látod, rossz voltál.

  • Karma: 36
2006. Február 27. 22:13, Hétfő
Hinnye no, visszavonulok a filmek világából... vagy legalábbis a letöltéséből. ADC-n mire leghostleechelek egy filmet, mindenki befejezi (már most 200/40-es arány van), és ghost leech közben ugye nem számol feltöltést sem. Egyszerűen esélytelen... Elejétől fogva ghostleechelnem kellett volna, akkor most nem lennék bajban. De hát így jár, aki megpróbálja betartani a szabályokat. :lazza: FSS-en szintén figyelmeztetést kaptam, mert egyszerűen elfelejtettem nézni, hogy ne csak olyat szedjek, ami nekem kell, hanem olyat is, amit mások töltenek...
Most kíváncsi leszek, hogy milyen az a ban. :D

  • Karma: 12
2006. Március 14. 22:22, Kedd
Az ADC-n március 20-tól bannolják a Bitcometet használókat.
Helyette a µTorrent-et javasolják.
Csak azért írtam ezt, mert tudom, hogy néhányan közülünk nemrégiben váltottak Bitcometre.

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 15. 09:32, Szerda
Igen, valamiért nagyon szidják a BitCometet sokan. Még nem igazán jöttem rá azonban, hogy miért is (igaz, nem végeztem kutatásokat ezügyben). A baj csak az, hogy nekem eddig ez az egy kliens vált be, a többit nagyon utáltam.
Mondjuk az is igaz, hogy nem nagyon töltök olyan helyekről, ahol jelezték, hogy bannolás lesz...

  • Karma: 36
2006. Március 15. 11:00, Szerda
Idézetet írta: YEZy
Igen, valamiért nagyon szidják a BitCometet sokan.


Állítólag azért, mert az egyik verziója félrevezető infókat küld a trackernek, magyarul a le és feltöltésed nem tükrözi a tényleges arányod.

Én is ezt használom, viszont az ADC-ről nem akarok lemondani, úgyhogy muszáj lesz váltanom. Legesélyesebb az Utorrent, amiben elég jó funkciók vannak. Screenshot-ok itt:

cikk

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 15. 11:09, Szerda
Vazz, én is bitcomet párti vagyok, és szinte csak adczek  :evil: Azureus gatya, bitlord tele van reklámmal vagy mi... Nekem is ezt a utorrentet ajánlották. Na most próbálkozhatok...

  • Karma: 36
2006. Március 15. 17:52, Szerda
A probléma megoldódott.

ADC: RIP

  • Karma: 36
2006. Március 15. 20:19, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
A probléma megoldódott.

ADC: RIP


edit: mégse

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 15. 20:50, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: agentcooper
A probléma megoldódott.

ADC: RIP


edit: mégse


Ilyen hírt már más is közölt máshol és mindig kiderült, hogy csak bannolva lett az illető. Nálad is ez volt?

  • Karma: 36
2006. Március 15. 20:55, Szerda
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: agentcooper
A probléma megoldódott.

ADC: RIP


edit: mégse


Ilyen hírt már más is közölt máshol és mindig kiderült, hogy csak bannolva lett az illető. Nálad is ez volt?


Igen, de eddig ilyen nem volt. (Már bannoltak máskor is   :( )

Még szerencse, hogy volt bekészítve egy tartalék-nickem.  :twisted:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 16. 18:47, Csütörtök
Próbálgatom ezt a utorrentet, háát.... van benne jó is meg rossz is. Ami nagyon idegesít, hogy hiába pause-olok egy torrentet, akkor is tölti valami minimális sebességgel. Az viszont aranyos, hogy a userek peerek ip címénél odarak egy kis zászlócskát, hogy melyik országból is van. Mindenesetre még össze kell csiszolódnunk. AZ Azut is megnéztem megint, de a java miatt bődületesen nagy a gépigénye :( Miért bántják a bitcometet :( Megnéztem, rohadt sokan használják. Indítsunk polgári engedetlenségi mozgalmat :woo:  :samurai:  :killer samurai:  :whoah:

  • Karma: 36
2006. Március 16. 21:47, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Próbálgatom ezt a utorrentet, háát.... van benne jó is meg rossz is. Ami nagyon idegesít, hogy hiába pause-olok egy torrentet, akkor is tölti valami minimális sebességgel. Az viszont aranyos, hogy a userek peerek ip címénél odarak egy kis zászlócskát, hogy melyik országból is van. Mindenesetre még össze kell csiszolódnunk. AZ Azut is megnéztem megint, de a java miatt bődületesen nagy a gépigénye :( Miért bántják a bitcometet :( Megnéztem, rohadt sokan használják. Indítsunk polgári engedetlenségi mozgalmat :woo:  :samurai:  :killer samurai:  :whoah:


'Odaát' is írtam, de ide is: az Utorrentben az a jó, hogy nem zabál sok memóriát és installálni se kell, úgyhogy a Bitcomet is simán elfér mellette.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 25. 12:41, Kedd
Az ADC tracker már másfél hete teljesen kívan, nem bírja a forgalmat. Most azon megy a vita, hogy lezárják-e a lapot a javítás ideéig, vagy ne, úgyhogy, ha valakinek nem jönne be, nem kell pánikba esni.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 1. 19:47, Kedd
Egy újabb bejegyzés az ADC blogon... Bíztató, de nem mond túl sokat :( A BitHQ viszont szépen növöget, egyenlőre megteszi.