Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Bemutatkozások és üdvözlések  (Megtekintve 22853 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 12. 16:19, Hétfő
Szevasz Ayame!

Örülök, hogy idetaláltál :)

Hallgass egy kis nu jazzt is, a jpook abban is nagyok :)

  • Karma: 36
2006. Június 12. 16:23, Hétfő
Ramiz drága én utálom a focit:D ezalatt az 1 hónap alatt becsődöl a téka:) persze azért a japánoknak szúrkolok mint az állat! :)
Örülj neki, kevesebb a meló, nézheted a jó kis ázsiai filmjeidet és nem piszkál a sok hülye, hogy merre is vannak az újdonságok? :D

Shop Stop megvolt már, főleg hogy 2 méterrel arrébb van egy abc is:D ne tudd meg mit éltem át miközbe néztem a filmet:)(nagyon feeling volt;) persze én nem engedhetek meg maganak 1órás kimenőket:P de azt én is imádom mikor megkérdezik hol találják az újdonságokat:) (követlen elöttem vannak amúgy:P)
Jah... abban a filmben minden benne van a hasonló munkákkal kapcsolatban. 8-)

Sört nem szeretem inkább pálesz:P (szívesen mennék mítre^^)
Ez a beszéd! Te vagy a mi emberünk. 8-) Meetek péntekenként szoktak lenni általában, de a következő kedden lesz, viszont a focit fogjuk nézni. :-D Aztán még a közeljövőben várható egy japán étterembe látogatást követő sörözés. :cool:

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 12. 16:28, Hétfő
Szevasz Ayame!

Örülök, hogy idetaláltál :)

Hallgass egy kis nu jazzt is, a jpook abban is nagyok :)

Én is nagyon örülök:) a fórumot olvasgatva abszolút pozitív kép alakúlt ki bennem!

nu jazz?Mesélnél róla priviben?:) (melyik zenei stílushoz hasonlít stb stb)

2006. Június 12. 17:26, Hétfő
Sört nem szeretem inkább pálesz:P (szívesen mennék mítre^^)

azaz! csak a töményet! :D :smoke:


  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 14. 19:25, Szerda
Wáhááá! Új tag! És még lány is! Üdv itt köztünk Ayame-chan! Nagyon jó kis társaság gyűlt itt össze, mint ahogyan az a meetekből meg is látszik.
Rövid jellemzések(poén, nem megsértődni senkinek ;) :)) ):
Manu: a kultúra forrása és az atyánk
Skyneth: a csendes erő(és filmforrás)
YEZy: az OTAKU(csupa nagybetűvel) és leendő humorista! ;)
GaboJa: az Olaszdrukker és vidámgyerek(aki mellesleg leállamvizsgázott már :)) )
Feldin: akit midenki ismer de mindíg csak külön-kölün találkoztunk vele, nem együtt
santito: akinek rengeteg képregénye van és éppen "amerikában" van(Manchesterben)
Ramiz: mókamester és hangulatfelelős
én: nemtom... csak úgy mindíg megyek! :)) najó nem, de engem valaki más jellemezzen...

Szóval jóó hangulatban telnek a meetek, itt a helyed!
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 15. 01:53, Csütörtök írta Mazsom »
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

2006. Június 14. 19:53, Szerda
Wáhááá! Új tag! És még lány is! Üdv itt köztünk! Nagyon jó kis társaság gyűlt itt össze, mint ahogyan az a meetekből meg is látszik.
Rövid jellemzések(poén, nem megsértődni senkinek ;) :)) ):
Manu: a kultúra forrása és az atyánk
Skyneth: a csendes erő(és filmforrás)
YEZy: az OTAKU(csupa nagybetűvel) és leendő humorista! ;)
GaboJa: az Olaszdrukker és vidámgyerek(aki mellesleg leállamvizsgázott már :)) )
Feldin: akit midenki ismer de mindíg csak külön-kölün találkoztunk vele, nem együtt
santito: akinek rengeteg képregénye van és éppen "amerikában" van(Manchesterben)
Ramiz: mókamester és hangulatfelelős
én: nemtom... csak úgy mindíg megyek! :)) najó nem, de engem valaki más jellemezzen...

Szóval jóó hangulatban telnek a meetek, itt a helyed!

csupa érdekes arc! :-D

  • Karma: 36
2006. Június 14. 20:10, Szerda
én: nemtom... csak úgy mindig megyek! :)) najó nem, de engem valaki más jellemezzen...
Társaságkedvelő vidám alkesz. :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 01:53, Csütörtök
én: nemtom... csak úgy mindig megyek! :)) najó nem, de engem valaki más jellemezzen...
Társaságkedvelő vidám alkesz. :-D
LoooL! Egyébként egész stimmel! :)) (+1)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 08:20, Csütörtök
Jók lettek a szövegek, ráadásul egy csomó embert megkíméltél attól, hogy magáról beszéljen...  :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 15. 08:55, Csütörtök
csak arnold kimaradt  :!:

2006. Június 15. 09:44, Csütörtök
csak arnold kimaradt  :!:

én vagyok a csendestárs. 8)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 09:45, Csütörtök
csak arnold kimaradt  :!:

Őt majd az éttermes meet után... :) Feltéve ha addig nem ír magáról, de ha annyi kedve van hozzá, mint nekem, akkor marad az éttermes... :-D

2006. Június 15. 09:46, Csütörtök
csak arnold kimaradt  :!:

Őt majd az éttermes meet után... :) Feltéve ha addig nem ír magáról, de ha annyi kedve van hozzá, mint nekem, akkor marad az éttermes... :-D

még annyi sincs... :lol:

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 09:59, Csütörtök
csak arnold kimaradt :!:
Tudom, nem gonoszságból de tudatosan, mert még nem láttam személyesen. Inkább olyanokról merek csak akármiféle jellemzésbe bocsátkozni, akkel találkoztam már, mert már volt rá példa, hogy valaki teljesen az ellentetje volt, vagy nem ellentett de tök más.
De ne izgulj, remélem hamarosan arnoldról is tudok majd ilyen rövid jellemzést írni! ;) 8-) :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 15. 10:15, Csütörtök
Wáhááá! Új tag! És még lány is! Üdv itt köztünk Ayame-chan! Nagyon jó kis társaság gyűlt itt össze, mint ahogyan az a meetekből meg is látszik.
Rövid jellemzések(poén, nem megsértődni senkinek ;) :)) ):
Manu: a kultúra forrása és az atyánk
Skyneth: a csendes erő(és filmforrás)
YEZy: az OTAKU(csupa nagybetűvel) és leendő humorista! ;)
GaboJa: az Olaszdrukker és vidámgyerek(aki mellesleg leállamvizsgázott már :)) )
Feldin: akit midenki ismer de mindíg csak külön-kölün találkoztunk vele, nem együtt
santito: akinek rengeteg képregénye van és éppen "amerikában" van(Manchesterben)
Ramiz: mókamester és hangulatfelelős
én: nemtom... csak úgy mindíg megyek! :)) najó nem, de engem valaki más jellemezzen...

Szóval jóó hangulatban telnek a meetek, itt a helyed!

:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)