Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22603 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 14. 19:00, Szerda
Ha még egyszer találkozok velük, egyből a szállásuk címét fogom kérni... Hogy fognak futni! :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 14. 19:45, Szerda
Ezt tanúsíthatom, mert ott is egyből evvel kezdte, mikor visszarohant értem a kocsmába! ;)

A tegnapi meccsek viszont kritikán aluliak voltak...  :? :h :deadmeat: Remélem a mai Lengyel-Német jobb lesz!
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 14. 22:56, Szerda
A polákok ezzel kiestek. A németek meg hozzák a szokott mákjukat, de ezzel a játékkal nem jutnak messzire.

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 01:50, Csütörtök
Hát jah... Mondjuk azért ma a németek(sajnos) érezhetően jobbak voltak, annak ellenére, hogy a Lengyeleknek drukkoltam. A lengyel kapus viszont sziporkázott, legalább három tuti ziccert kifogott! :cool: Úgy éreztem, hogy a lengyeleknek nem volt jó csatárjuk, nem tudták befelyezni a támadásokat.

Maj meglássuk mi lesz ezekkel a friccekkel! :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 08:22, Csütörtök
Hát jah... Mondjuk azért ma a németek(sajnos) érezhetően jobbak voltak, annak ellenére, hogy a Lengyeleknek drukkoltam. A lengyel kapus viszont sziporkázott, legalább három tuti ziccert kifogott! :cool: Úgy éreztem, hogy a lengyeleknek nem volt jó csatárjuk, nem tudták befelyezni a támadásokat.

Maj meglássuk mi lesz ezekkel a friccekkel! :))

Én már 20 éve drukkolok a német, meg a koreai válogatottnak (8 évesen kiharcoltam, hogy az éjfélkor kezdődő meccseiket megnézhessem  :samurai: :samurai: :samurai:), de idén ez a német csapat harmatgyenge. Ahol egy Odonkor, meg Neuville (a gólja ellenére) válogatott lehet, ott "baj" van...  8-)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 10:02, Csütörtök
Ahol egy Odonkor, meg Neuville (a gólja ellenére) válogatott lehet, ott "baj" van... 8-)
Hmmm... mondasz valamit... (egyébként meg Ramiz mondta,  még a nyitómérkőzésen, hogy milyen lenne ha egy néger játékos is játszana a német csapatban*, hát most bejött neki! :)) )
______________
*:Hitler forogna a sírjában
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 15. 10:18, Csütörtök
Ezt YEZy mondta... :P

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 11:44, Csütörtök
Ahol egy Odonkor, meg Neuville (a gólja ellenére) válogatott lehet, ott "baj" van... 8-)
Hmmm... mondasz valamit... (egyébként meg Ramiz mondta,  még a nyitómérkőzésen, hogy milyen lenne ha egy néger játékos is játszana a német csapatban*, hát most bejött neki! :)) )
______________
*:Hitler forogna a sírjában

Igen, de ezt már pár éve, amikor Asamoah bemutatkozott a német csapatban, már elsütöttük. :-D Egyébként a Schalke elnöke hívja úgy Asamoah-t, hogy Blondie. Annyira talán nem is humortalanok, mint amennyire mondják róluk... :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 12:41, Csütörtök
:)) Ma milyen meccs lesz? Ki kinek szurkol??
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

2006. Június 15. 13:54, Csütörtök
:)) Ma milyen meccs lesz? Ki kinek szurkol??

Ecuador - Costa Rica
Anglia - Trinidad és Tobago
Svédország - Paraguay

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 14:22, Csütörtök
:)) Ma milyen meccs lesz? Ki kinek szurkol??

Ecuador - Costa Rica
Anglia - Trinidad és Tobago
Svédország - Paraguay


Az első meccs szerintem fix egyes, Ecuador nagyon erős. A második is annak tűnik, bár az angolok elég gyenguszok voltak az első meccsen. A harmadik meccs szerintem X lesz, a svédek gyengék, Paraguaynak meg csak a védelme jó.
Tippelek is, aztán lehet vitatkozni. :D

Ecuador - Costa Rica 2-0
Anglia - Trinidad 3-1
Svédország - Paraguay 1-1

Meglátjuk, jó leszek-e jósnak, vagy Ramiz viccének a poénja jelenik meg (jósokon nevettünk). :)

2006. Június 15. 15:03, Csütörtök

Ecuador - Costa Rica 2-0
Anglia - Trinidad 3-1
Svédország - Paraguay 1-1

Meglátjuk, jó leszek-e jósnak, vagy Ramiz viccének a poénja jelenik meg (jósokon nevettünk). :)

hm.. érdekes! az utolsó meccsre én mondok egy 1:0-ás vagy egy 2:1-es svéd győzelmet.

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 15:06, Csütörtök
Ecuador - Costa Rica 2-0
Anglia - Trinidad 3-1
Svédország - Paraguay 1-1

Meglátjuk, jó leszek-e jósnak, vagy Ramiz viccének a poénja jelenik meg (jósokon nevettünk). :)
LoL! :D (így nem sok értelme van a poénnak, de én megint fél órát fetrengtem YEZy beszólásán! :whoah:  +1 karma ment :)) ) eredetileg: "ma megint jósokat nevettünk!"

ON:
Egyébként én Trinidad-nak nagyon szurkolok!! Eddig nagyon jól kezdtek és az angolokat meg egyáltalán nem szeretem.
Azért Costa-Rica sem olyan rossz YEZy koma, emlékezz csak a nyitómeccsre! :roll:
Svéd - paraguay - passz!
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 16:55, Csütörtök
Az első meccset majdnem eltaláltam... :)

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 15. 17:53, Csütörtök
Brazilok mennyivel nyertek kedden?

Koreát mikor láthatjuk legközelebb?:) (Japán gondolom kiesett:((

 

anything