Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Melyik ázsiai (női) szépség-típusra buksz a leginkább?

Japán.
2 (40%)
Koreai.
3 (60%)
Kínai.
0 (0%)

Összes szavazó: 4

Szavazás lezárva: 2006. Május 31. 15:46, Szerda

Szerző Téma: Ázsiai nők (18+)  (Megtekintve 59140 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 3. 20:07, Szombat
Csak annyit tudok még, hogy kicsomagolás után a fájlnév: nttvfdv158ab. Ja, meg hogy a csaj ilyen bejárónő a filmben, akit egy egyetemistának kinéző csóka, akinél takarít a csaj, megdug. Hát, ezek alapján elég reménytelennek tűnik a beazonosítás... :(

Keress rá google-ban a VFDV-158 kifejezésre és láss csodát.  :)

Basszus, hát nem is reméltem, hogy erre akármi lényegeset kiadna!  :ideg: Nagyon köszönöm! Jipikájé!!! :hopp:

Remélem észrevetted, hogy a nevéből ítélve igényt formálhatsz rá.
( Yakuza - Sakuza )

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2009. Január 3. 23:44, Szombat
Csak annyit tudok még, hogy kicsomagolás után a fájlnév: nttvfdv158ab. Ja, meg hogy a csaj ilyen bejárónő a filmben, akit egy egyetemistának kinéző csóka, akinél takarít a csaj, megdug. Hát, ezek alapján elég reménytelennek tűnik a beazonosítás... :(

Keress rá google-ban a VFDV-158 kifejezésre és láss csodát.  :)

Basszus, hát nem is reméltem, hogy erre akármi lényegeset kiadna!  :ideg: Nagyon köszönöm! Jipikájé!!! :hopp:

Remélem észrevetted, hogy a nevéből ítélve igényt formálhatsz rá.
( Yakuza - Sakuza )


Ööö... Ishikawa Suzuka a neve, de tökmindegy, mert enélkül is igényt formálok rá. Ó, én olyan könnyen esem szerelembe! :love
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Január 6. 22:04, Kedd
Már elnézést, de nem mehetek el szó nélkül Yakuza avatárja mellett.

Ez mi ?  :-D

2009. Január 6. 22:23, Kedd
Már elnézést, de nem mehetek el szó nélkül Yakuza avatárja mellett.

Ez mi ?  :-D

Huncut felhőcske (The Wayward Cloud)

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 7. 14:43, Szerda
Már elnézést, de nem mehetek el szó nélkül Yakuza avatárja mellett.

Ez mi ?  :-D

Huncut felhőcske (The Wayward Cloud)


AAAAAAAAAAAAAAAA  Neked megvan a Huncut felhőcske ????
Nem akarod elküldeni?

Egyébként nincs netem és jól jönne egy pár ázsiai poresz, ha valaki cserélne velem..
Vagy fiztetek érte,.

  • Karma: 42
2009. Január 7. 14:53, Szerda
Már elnézést, de nem mehetek el szó nélkül Yakuza avatárja mellett.

Ez mi ?  :-D

Hát igen, a film nagy hatást gyakorolt rám. Várom is már nagyon a dinnyeszezont... :angel:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2009. Január 7. 18:38, Szerda
Alig akarom elhinni. Ezek normálisak?!  :-D

"Chikan Densha Otoko Densetsu aka Legendary Molester Train Man!" - Zsúfolt metrókocsikban molesztálós japán adult PC-game :shock:

screenshot-ok és trailer

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Január 7. 18:42, Szerda
Alig akarom elhinni. Ezek normálisak?!  :-D

"Chikan Densha Otoko Densetsu aka Legendary Molester Train Man!" - Zsúfolt metrókocsikban molesztálós japán adult PC-game :shock:

screenshot-ok és trailer


Majd biztos ehhez (LINK) adják DVD extraként. :-D
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2009. Január 7. 20:02, Szerda
Azok után, hogy a fukuokai metrón láttam a figyelmeztetést, hogy a nők molesztálása a metrón bűntény, tulajdonképpen nincs min csodálkozni...  :) De még mindig jobb, ha a játékban éli ki magát valaki, mint a metrón...

  • Karma: 7
2009. Január 9. 17:08, Péntek
Ma láttam a villamoson egy jó kínai nőt.  :love  Kb 30 kg lehetett, de jó volt. Ha bele döglik is, de egyszer megszerzek magamnak egy ilyen lánykát.  :-D

  • Karma: 42
2009. Január 9. 21:22, Péntek
Ma láttam a villamoson egy jó kínai nőt.  :love  Kb 30 kg lehetett, de jó volt. Ha bele döglik is, de egyszer megszerzek magamnak egy ilyen lánykát.  :-D

Ha csak 30 kiló volt, miért nem tetted gyorsan zsebre? :-D
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2009. Január 9. 22:47, Péntek
Remélem minden kiskorú elment lefeküdni.

Japánban jó kis házivideós botrány van készülőben.
Az MMA (Mixed Martial Arts) 33 éves középsúlyú bokszolójáról, Hayato Sakurai-ról (flickr) a napokban felkerült egy állítólag pár évvel ezelőtt készült szexvideó az internetre.
Hogy, hogy nem, épp azelőtt, hogy újév napján vmi. fontos tétmérkőzésre került volna sor. Ki érti...
A dolog pikantériája, hogy 3 nővel is gyakorol a bokszoló, és egyikük sem a felesége. Viszont a pletykák szerint köztük van
a gyerek óvónénije.
(Persze máris Japán vs. Kína mérkőzésről beszélnek, mármint hogy melyik ország teljesít jobban a netes videók terén, utalva a közelmúltban elhíresült kínai Kappa-girl -re. Eresszék össze őket, aztán kiderül  :-D)
Az az igazság, hogy a közel egyórás videón lényegesen jobban kezeli a kamerát, mint anno a mesterlövész Edison Chen, és szerencsére a női ismerik a borotvát.
Ráadásul megválaszol egy örök kérdést, miszerint minden japán nő úgy sivít és vinnyog-e, amikor éppen akció van, mint akit ölnek. Hát nem.
Jó hír, hogy ez a felnőttfilmek producereinek a képzeletében működik csak így, privátban tudnak nevetni és viháncolni is közben.  :)


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2009. Január 9. 22:52, Péntek
hol lehet megnézni a filmet? :) egyébként nem értem, miért lesz ekkora botrány mindenből, mennyire prűdek már.. most is balhé van, hogy a zhang ziyinek a fehér f*szija a strandon a fenekébe harapott.

  • *
  • Karma: 36
2009. Január 10. 03:11, Szombat
hol lehet megnézni a filmet? :) egyébként nem értem, miért lesz ekkora botrány mindenből, mennyire prűdek már.. most is balhé van, hogy a zhang ziyinek a fehér f*szija a strandon a fenekébe harapott.

Már nem azért, de a Zhang Ziyi-s eset tényleg botrány és felháborító, főleg mert az a fogsor nem hozzám tartozott.  :-D

A bokszoló ITT gyakorol, bár ha egyszer japán, és ráadásul Japánban is él, igazán vehetett volna már magának egy HD kamerát...

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Január 10. 09:12, Szombat
hol lehet megnézni a filmet? :) egyébként nem értem, miért lesz ekkora botrány mindenből, mennyire prűdek már.. most is balhé van, hogy a zhang ziyinek a fehér f*szija a strandon a fenekébe harapott.
Ez bizony egy kulcskérdés volt a téma ezen pontján. Nem is tudom, hogy Gianninak miért nem jutott magától eszébe..  :-D
Azért ebből szerintem még itt is botrány lenne, bár én nem tudhatom, mert még sohasem csaltam meg a feleségemet, az óvónénivel (meg még egy-kettővel) és nem is raktam fel az internetre..

Egyébként csak azért szedtem le, hogy megnézzem, hogy mi számít jobb kamerakezelésnek.. Úgy egyébként mások szexuális élete nem nagyon érdekel, no meg persze tényleg nem a legjobb minőség. (HD kamerát a népnek) :)

A vinnyogós japán cicis nénis filmeket már én is fel akartam hozni témának. Szerintem már egy-kettő után inkább vicces, mint "érdekes". 


(azért milyen már. Japánban már az óvónénikben sem lehet megbízni oO)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 10. 09:19, Szombat írta FoodLFG »