Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Zene  (Megtekintve 50682 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 20. 12:24, Hétfő
Landy Wen-t szerényen csak "dancing queen"-nek hívják. És így is reklámozzák - én meg hiszek nekik.
Az alábbi videó alapján tajvani Kylie Minogue-nak gondoltam volna... :hopp:
Aztán a csalódás, hogy "zenéje" egyik fele érzelmes ballada, másik fele meg r&b. Hurrá... :(

http://www.youtube.com/watch?v=4fMziOkhjD4


Ja, én is szedtem tőle zenét, de nagyon rutyi. Maradok Candy Lo-nál...  :-D

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 20. 12:43, Hétfő
Ja, én is szedtem tőle zenét, de nagyon rutyi. Maradok Candy Lo-nál...  :-D

Nahát, hogy milyen szakkifejezéseket ismersz. Mi a csuda az a "rutyi"?

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 20. 15:37, Hétfő
Ja, én is szedtem tőle zenét, de nagyon rutyi. Maradok Candy Lo-nál...  :-D

Nahát, hogy milyen szakkifejezéseket ismersz. Mi a csuda az a "rutyi"?

Hát az a zenére vonatkoztatva kb. a "hallgathatatlan" jelzővel rokonértelmű.  :-D De bármi másra is alkalmazható univerzális kifejezés.  :-D

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 23. 23:22, Csütörtök
Még nem jöttem rá, hogy kell ide "beembedelni" a videókat, úgyhogy következik egy sima link...

Birodalmi rohamosztagosok civil mellékállása  :whoah:

  • *
  • Karma: 80
2007. Augusztus 23. 23:32, Csütörtök
Még nem jöttem rá, hogy kell ide "beembedelni" a videókat, úgyhogy következik egy sima link...

Birodalmi rohamosztagosok civil mellékállása  :whoah:

Úgyis ki akartam már próbálni:


:angel:

Az embed kódot kell [html] és [/html] közé kell beírni simán.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 24. 09:07, Péntek
Az embed kódot kell [html] és [/html] közé kell beírni simán.

Próbáltam, de nem működik + a  html  tag nem is jelenik meg fent az elérhető funkciók között.
 html beszúrását nem csak az admin jogokkal felruházott felhasználó teheti meg?
Személy szerint elvagyok nélküle (a youtube gombnak hála  :-D) és Manu ugyan írta, hogy a html most már engedélyezve van itt is, de mégsem sikerült eddig.

Szemléltető példa, embed kód simán [ html ] és [ /html ] közé szúrva =

<div><embed pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="http://vhead.blog.sina.com.cn/player/outer_player.swf?auto=0&vid=4804492&uid=1292483470" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" width="475" height="447"></embed></div>

Ennyi az eredmény, még a html-t is leszedi a két végéről  :(
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 24. 09:32, Péntek írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 24. 09:22, Péntek
Az embed kódot kell [html] és [/html] közé kell beírni simán.

Próbáltam, de nem működik + a  html  tag nem is jelenik meg fent az elérhető funkciók között.
 html beszúrását nem csak az admin jogokkal felruházott felhasználó teheti meg?
Személy szerint elvagyok nélküle (a youtube gombnak hála  :-D) és Manu ugyan írta, hogy most már engedélyezve van itt is, de mégsem sikerült eddig.

Szemléltető példa, embed kód simán [ html ] és [ /html ] közé szúrva =

<div><embed pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="http://vhead.blog.sina.com.cn/player/outer_player.swf?auto=0&vid=4804492&uid=1292483470" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" width="475" height="447"></embed></div>



Én is eddig jutottam...  :) Mi az a youtube gomb?

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 24. 09:27, Péntek
Én is eddig jutottam...  :) Mi az a youtube gomb?

Amikor írsz, fent az elérhető funkciók között második sor balról második gomb: itt fehér négyzet kis piros v -vel a sarkában.  :-D
A youtube videó esetében az URL-ből pl: http://www.youtube.com/watch?v=4fMziOkhjD4 fogod az = jel utáni random betű és szám kombinációt és azt szúrod be csak [ youtube=425,350 ] IDE [ /youtube ]
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 24. 09:33, Péntek írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Augusztus 27. 15:05, Hétfő
Én is eddig jutottam...  :) Mi az a youtube gomb?

Amikor írsz, fent az elérhető funkciók között második sor balról második gomb: itt fehér négyzet kis piros v -vel a sarkában.  :-D
A youtube videó esetében az URL-ből pl: http://www.youtube.com/watch?v=4fMziOkhjD4 fogod az = jel utáni random betű és szám kombinációt és azt szúrod be csak [ youtube=425,350 ] IDE [ /youtube ]

Egy kicsit nyomkodtam a jogosultságokon, de nem tudtam rájönni, hogy mi a baj, úgyhogy utánnaolvastam és ezt találtam:

Idézet
SMF will allow admins to post HTML, of course you'd only ever allow HTML to be posted by admins, anything else would be suicidal

Van benne némi igazság :)

A youtube gombot viszont nem látom, pedig én telepítettem külön a modot. Azt hittem nem működik... Második sor, balról a második gomb? Tudsz róla screenshotot küldeni?

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 27. 18:21, Hétfő
A youtube gombot viszont nem látom, pedig én telepítettem külön a modot. Azt hittem nem működik... Második sor, balról a második gomb? Tudsz róla screenshotot küldeni?

Tudok, persze. Nálam kifogástalanul műxik.
Nem jelöltem külön, második sor, balról a második.


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 27. 18:33, Hétfő
Nemt'om, hogy csináltad, de nálam nincs ilyen... :)
Viszont Manutól kaptam jogot, úgyhogy letesztelem a beillesztősdit!


Cecilia Cheung, mint tekkno queen!  :whoah:

  • *
  • Karma: 80
2007. Augusztus 27. 18:36, Hétfő
Te valakinél nagyon csókos lehetsz, mert nekem sincs, meg gondolom Manunak se. :angel:
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 27. 22:11, Hétfő
Beleástam magam a témába.
A hiba - egyik - lehetséges forrása lehet az, hogy  Firefox 2.0 alatt a youtube mod nem üzemel.
Ideje frissíteni.  :-D

Ha történetesen más böngészőt használtok, akkor... :angel:
... akkor tovább kell olvasnom.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 27. 22:13, Hétfő írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2007. Augusztus 27. 23:54, Hétfő
Beleástam magam a témába.
A hiba - egyik - lehetséges forrása lehet az, hogy  Firefox 2.0 alatt a youtube mod nem üzemel.
Ideje frissíteni.  :-D

Ha történetesen más böngészőt használtok, akkor... :angel:
... akkor tovább kell olvasnom.


Nekem Firefox 2.0.0.6, viszont most megnéztem IE-vel és ott van gombom. :-o
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2007. Augusztus 28. 17:35, Kedd
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 28. 17:42, Kedd írta Manu »