Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szereted a koreai romantikus drámákat?

Miért, van más is?
4 (40%)
Van, hogy megnézek egyet-egyet...
5 (50%)
Isten ments!!!
1 (10%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Április 10. 17:11, Hétfő

Szerző Téma: Koreai romantikus drámák/vígjátékok  (Megtekintve 11210 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 11. 18:21, Kedd
ha a My Sassy-t látta, akkor inkább a Windstruck-ot nézze meg!
ha windstruck és daisy együtt az úgy jó?:) egyenlőre nekem most könnyű újat mutatni, legalábbis ha ázsiai filmekről van szó ( kivéve kitanót, akit nagyon szeretek, de most nem fogom elkezdeni elemezni, már csak azért sem mert ez koreai film topic ). egyébként örök hála coperügynöknek aki felhívta a figyelmemet erre a fórumra.
manu: hát, nem az említett koreai rendezőt nem ismerem, szánom bánom tudatlanságomat, de ez a helyzet. de bepótolom. már megyek is az imdb.com-ra körülnézni, hogy milyen rendezései voltak.

2006. Július 11. 18:25, Kedd
ha a My Sassy-t látta, akkor inkább a Windstruck-ot nézze meg!
ha windstruck és daisy együtt az úgy jó?:) egyenlőre nekem most könnyű újat mutatni, legalábbis ha ázsiai filmekről van szó ( kivéve kitanót, akit nagyon szeretek, de most nem fogom elkezdeni elemezni, már csak azért sem mert ez koreai film topic ). egyébként örök hála coperügynöknek aki felhívta a figyelmemet erre a fórumra.
manu: hát, nem az említett koreai rendezőt nem ismerem, szánom bánom tudatlanságomat, de ez a helyzet. de bepótolom. már megyek is az imdb.com-ra körülnézni, hogy milyen rendezései voltak.

én csak tettem egy javaslatot. nekem aztán teljesen mindegy, mielyiket nézed... :roll:

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 11. 18:31, Kedd
ha a My Sassy-t látta, akkor inkább a Windstruck-ot nézze meg!
ha windstruck és daisy együtt az úgy jó?:) egyenlőre nekem most könnyű újat mutatni, legalábbis ha ázsiai filmekről van szó ( kivéve kitanót, akit nagyon szeretek, de most nem fogom elkezdeni elemezni, már csak azért sem mert ez koreai film topic ). egyébként örök hála coperügynöknek aki felhívta a figyelmemet erre a fórumra.
manu: hát, nem az említett koreai rendezőt nem ismerem, szánom bánom tudatlanságomat, de ez a helyzet. de bepótolom. már megyek is az imdb.com-ra körülnézni, hogy milyen rendezései voltak.

én csak tettem egy javaslatot. nekem aztán teljesen mindegy, mielyiket nézed... :roll:

jóvanna, hidd el örültem hogy írtad windstruckot, de tényleg. amúgy az elmúlt napokban már utánanézegettem itt a filmeknek rendezőknek és tekintélyes "megszerzendő filmek lista állt" össze. ja és manu: az oldboyt láttam ám és nagyon bejött. csak nem tudtam, hogy ő rendezte. ami itt debrecenben lemegy az egyetlen art moziban azt általában látom, de mást nem nagyon:) kivéve mikor pesten vagyok és elmegyek a művészbe egymás után 3-4 filmre:)

2006. Július 11. 19:21, Kedd
ha a My Sassy-t látta, akkor inkább a Windstruck-ot nézze meg!
ha windstruck és daisy együtt az úgy jó?:) egyenlőre nekem most könnyű újat mutatni, legalábbis ha ázsiai filmekről van szó ( kivéve kitanót, akit nagyon szeretek, de most nem fogom elkezdeni elemezni, már csak azért sem mert ez koreai film topic ). egyébként örök hála coperügynöknek aki felhívta a figyelmemet erre a fórumra.
manu: hát, nem az említett koreai rendezőt nem ismerem, szánom bánom tudatlanságomat, de ez a helyzet. de bepótolom. már megyek is az imdb.com-ra körülnézni, hogy milyen rendezései voltak.

én csak tettem egy javaslatot. nekem aztán teljesen mindegy, mielyiket nézed... :roll:

jóvanna, hidd el örültem hogy írtad windstruckot, de tényleg. amúgy az elmúlt napokban már utánanézegettem itt a filmeknek rendezőknek és tekintélyes "megszerzendő filmek lista állt" össze. ja és manu: az oldboyt láttam ám és nagyon bejött. csak nem tudtam, hogy ő rendezte. ami itt debrecenben lemegy az egyetlen art moziban azt általában látom, de mást nem nagyon:) kivéve mikor pesten vagyok és elmegyek a művészbe egymás után 3-4 filmre:)

nem sértő szándékkal írtam! ha jobban érdekel a Daisy, akkor azt nézd meg.

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 11. 19:57, Kedd
persze, gondoltam is hogy nem. egyébként érdekes, hogy nekem nem is ez a stílusom. az én stílusom kurosawa: rashomon meg kitano: dolls vagy európai rendezők közül bergman, fellini, tarkovszkij és hasonlók. a my sassy girl-ről csak olvastam valahol, hogy milyen jó és letöltöttem, azért is többek között mert ez sok mással ellentétben legalább viszonylag gyorsan lejött:) mikor megláttam, hogy kezdődik, valami hollywood-i bénaságra számítottam és elkedvetlenedtem. de nagyon tetszett, mondom, messze veri ez az amerikai idétlen "10 dolog amit utálok benned" stílusú filmeket. ötletes, humoros és ez tényleg romantikus. és meg fogom nézni a windstruckot, ezek után meg főleg:)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 12. 15:40, Szerda
Ne, a Daisy-t mégse nézd meg  :smoke:

2006. Július 12. 16:44, Szerda
Ne, a Daisy-t mégse nézd meg  :smoke:

annyira rossz? :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 12. 17:07, Szerda
Ne, a Daisy-t mégse nézd meg  :smoke:

annyira rossz? :)

Sztem katasztrófa. Éppen azon gondolkozom, írjak-e róla, mert nem akarom vérig sérteni azokat, akiknek esetled tetszett. :?:

2006. Július 12. 17:44, Szerda
Ne, a Daisy-t mégse nézd meg  :smoke:

annyira rossz? :)

Sztem katasztrófa. Éppen azon gondolkozom, írjak-e róla, mert nem akarom vérig sérteni azokat, akiknek esetled tetszett. :?:

nyugodtan! nem ez lesz az első negatív vélemény. sőt, ha jól emlékszem, én mostanában csak ilyet írtam. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 12. 19:19, Szerda
Ne, a Daisy-t mégse nézd meg  :smoke:

annyira rossz? :)

Sztem katasztrófa. Éppen azon gondolkozom, írjak-e róla, mert nem akarom vérig sérteni azokat, akiknek esetled tetszett. :?:

nyugodtan! nem ez lesz az első negatív vélemény. sőt, ha jól emlékszem, én mostanában csak ilyet írtam. :)

Én még nem láttam, de ma már van belőle normális DVDRip a PosTX által, majd ha az lejött, megnézem... :)

 

anything