Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szereted a koreai romantikus drámákat?

Miért, van más is?
4 (40%)
Van, hogy megnézek egyet-egyet...
5 (50%)
Isten ments!!!
1 (10%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Április 10. 17:11, Hétfő

Szerző Téma: Koreai romantikus drámák/vígjátékok  (Megtekintve 11209 alkalommal)

  • Karma: 2
2006. Június 8. 08:50, Csütörtök
Hi!

Én a szerencsémnek köszönhetően jutottam el egy magyar torrent oldalra, ahol a feltöltő a moment to remember filmet agyba-főbe dícsérte.A letöltés után sajnos nem sikerült kezet ráznom az illetővel, de mindeen tiszteletem az övé.
A filmet aki látta pontosasan tudja, hogy sokkal-sokkal emberközelibb mint a  nyugati kutúra termékei (tisztelet a kivételnek pl:Titanic)
Az ottani már-már sablonosnak mondható filmek után felüdülés volt látni egy olyan filmet, ahol a legapróbb mozzanatok, színészi alakítások is rendkívül fontosak, lenyűgözőek voltak. Annyira magáva ragadt, hogy azóta is megszállottan keresem a hasonló filmeket.
Újat adott, igazi romantikát.Egyébként nem vagyok túl romantikus alkat, zömében horrort nézegetek, de ez a fajta stílus (persze a gyönyörű lányoknak is köszönhetően) ,talán a későbbiekben a kedvencemmé válhat.
Egyébként így vagyok az összes ázsiai filmel is.
Talán azért is szerethető ez a stílus, mert őszinte érzelmeket tud kiváltani egy hímnemű egyénből is .Bevallom én is  (:cry:)pityeregtem.

  • Karma: 12
2006. Június 8. 13:05, Csütörtök
Köszi! Jól esett.

Hi!

Én a szerencsémnek köszönhetően jutottal el egy magyar torrent oldalra, ahol a feltöltő a moment to remember filmet agyba-főbe dícsérte.A letöltés után sajnos nem sikerült kezet ráznom az illetővel, de mindeen tiszteletem az övé.
A filmet aki látta pontosasan tudja, hogy sokkal-sokkal emberközelibb mint a  nyugati kutúra termékei (tisztelet a kivételnek pl:Titanic)
Az ottani már-már sablonosnak mondható filmek után felüdülés volt látni egy olyan filmet, ahol a legapróbb mozzanatok, színészi alakítások is rendkívül fontosak, lenyűgözőek voltak. Annyira magáva ragadt, hogy azóta is megszállottan keresem a hasonló filmeket.
Újat adott, igazi romantikát.Egyébként nem vagyok túl romantikus alkat, zömében horrort nézegetek, de ez a fajta stílus (persze a gyönyörű lányoknak is köszönhetően) ,talán a későbbiekben a kedvencemmé válhat.
Egyébként így vagyok az összes ázsiai filmel is.
Talán azért is szerethető ez a stílus, mert őszinte érzelmeket tud kiváltani egy hímnemű egyénből is .Bevallom én is  (:cry:)pityeregtem.

  • Karma: 36
2006. Június 8. 16:22, Csütörtök
off
Remélem a műfajból csak poénból lett műfaly. Nem szoktam a helyesírási hibákon pörögni, főleg mert én se vagyok egy grécsilászló, de ez így kicsit durva.
on

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 9. 09:05, Péntek
off
Remélem a műfajból csak poénból lett műfaly. Nem szoktam a helyesírási hibákon pörögni, főleg mert én se vagyok egy grécsilászló, de ez így kicsit durva.
on

Majd beszerzek egy helyesírás ellenörző modult... ha elkészül.

  • Karma: 5
2006. Június 9. 11:48, Péntek
valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

  • Karma: 12
2006. Június 9. 13:18, Péntek

valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

Ja, az első megnézés egyedül jó. Másodszor már lehet csajjal is.


  • Karma: 36
2006. Június 9. 13:33, Péntek
Majd beszerzek egy helyesírás ellenörző modult... ha elkészül.
Oké. Vállalom bejegyzések bevitelét, ha kell. Első szabály: muszáj => muszáj. Második szabály: ellenörző => ellenőrző. 8-)

Ja, az első megnézés egyedül jó. Másodszor már lehet csajjal is.
Nőkkel egyáltalán nem jó filmet nézni. Sosem értik, hogy mi van, meg szörnyülködnek még egy egyszerű kínzásos vagy mellbimbó-levágásos résznél is (Ichi The Killer)... 8) Ha meg mást csinál velük az ember, akkor meg a film úgyis csak hangulatcsinálónak kell, ergo kár is végignézni.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 9. 13:36, Péntek
valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

Drámánál persze ez okés, de vígjátéknál annyira nem. Azt sztem jobb többen együtt nézni :)

A drámával meg az a helyzet, hogy én annyira nem vagyok érzékeny rájuk (legalábbis a legtöbbjére), ezért jobb nővel nézni, aki elérzékenyül meg minden. Szépen lehet így puhítani legtöbbször.

  • Karma: 36
2006. Június 9. 13:41, Péntek
Drámánál persze ez okés, de vígjátéknál annyira nem. Azt sztem jobb többen együtt nézni :)
Na ez viszont igaz. Minden röhögés megtöbbszörözi a többiek röhögését és viszont. :-D Sabu filmeket röhögtük így végig. :D

A drámával meg az a helyzet, hogy én annyira nem vagyok érzékeny rájuk (legalábbis a legtöbbjére), ezért jobb nővel nézni, aki elérzékenyül meg minden. Szépen lehet így puhítani legtöbbször.
Hmm, hogyha már be mer jönni a hálószobámba, hogy megnézzen egy filmet, akkor csak nem kell "puhítani", ha meg nem, akkor filmet sem nézne meg (egyébként is ki az az őrült, aki ázsiai filmeket néz feliratosan a számítógépen? normális ember moziba jár amerikai kasszasikerekre, nem? :lol: ).

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 9. 13:44, Péntek
(egyébként is ki az az őrült, aki ázsiai filmeket néz feliratosan a számítógépen? normális ember moziba jár amerikai kasszasikerekre, nem? :lol: ).
Okok, bocs. Naív voltam. (Most kiderült, hogy én ilyet még sosem csináltam  :| )

  • Karma: 36
2006. Június 9. 13:48, Péntek
(egyébként is ki az az őrült, aki ázsiai filmeket néz feliratosan a számítógépen? normális ember moziba jár amerikai kasszasikerekre, nem? :lol: ).
Ok-ok, bocs. Naív voltam. (Most kiderült, hogy én ilyet még sosem csináltam  :| )
Jól van na, nem kell mindig az orrom alá dörgölni...  :woo: :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 13:48, Péntek
Drámánál persze ez okés, de vígjátéknál annyira nem. Azt sztem jobb többen együtt nézni :)
Na ez viszont igaz. Minden röhögés megtöbbszörözi a többiek röhögését és viszont. :-D Sabu filmeket röhögtük így végig. :D

A drámával meg az a helyzet, hogy én annyira nem vagyok érzékeny rájuk (legalábbis a legtöbbjére), ezért jobb nővel nézni, aki elérzékenyül meg minden. Szépen lehet így puhítani legtöbbször.
Hmm, hogyha már be mer jönni a hálószobámba, hogy megnézzen egy filmet, akkor csak nem kell "puhítani", ha meg nem, akkor filmet sem nézne meg (egyébként is ki az az őrült, aki ázsiai filmeket néz feliratosan a számítógépen? normális ember moziba jár amerikai kasszasikerekre, nem? :lol: ).

Nem véletlenül állnak velem szóba olyan kevesen...  :lol: Múltkor is megkaptam, hogy tőlem még egy filmet se lehet kölcsönkérni, mert nekem nincs meg semmi...  :o

2006. Június 9. 14:18, Péntek
valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

én voltam, és ezt továbbra is fenntartom!

más:

azt nem értem, hogy jön ide az Ichi..  :-o se nem koreai, se nem romantikus vígjáték/dráma...

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 14:27, Péntek
valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

én voltam, és ezt továbbra is fenntartom!

más:

azt nem értem, hogy jön ide az Ichi..  :-o se nem koreai, se nem romantikus vígjáték/dráma...

Ez az egész abban az esetben igaz, hogyha az illető nem kérdez közbe túl gyakran, mert onnantól már nehéz a filmre figyelni. Társaságban filmet nézni meg inkább moziba jár az ember, nem? Csak kár, hogy kevés minket érdeklő film van a magyar mozik műsorán.

2006. Június 9. 14:34, Péntek
valaki emlitette, hogy az ilyen filmeket esetleg csajjal jó megnézni. hát nem tudom...én semmilyen filmet nem szeretek mással nézni, mert akkor nem tudok a történtekre koncentrálni...maximum valami hótt agyatlan vigjátékot talán :)
tegnap este az ...ing volt teritéken és nem szivesen osztottam volna meg mással a nappalim magányát...direkt az volt a jó, hogy senki nem zavart közben.

én voltam, és ezt továbbra is fenntartom!

más:

azt nem értem, hogy jön ide az Ichi..  :-o se nem koreai, se nem romantikus vígjáték/dráma...

Ez az egész abban az esetben igaz, hogyha az illető nem kérdez közbe túl gyakran, mert onnantól már nehéz a filmre figyelni. Társaságban filmet nézni meg inkább moziba jár az ember, nem? Csak kár, hogy kevés minket érdeklő film van a magyar mozik műsorán.

na most, a mozikban is vannak mindig olyanok, akik pofáznak. akkor inkább olyan haverokkal nézek filmet, akikről tudom, hogy  nem dumálják végig az egészet.