Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Nagyon kéne..."  (Megtekintve 36863 alkalommal)

  • Karma: 36
2007. Május 16. 16:45, Szerda
Megvan a Sogo Ishii film. :-D

Tantei monogatari (1983)
http://www.imdb.com/title/tt0217080/

Ez nagyon érdekel, de nem hiszem, hogy valaha is megtalálom, túl régi és ismeretlen...

  • Karma: 7
2007. Május 25. 00:00, Péntek
Nagyon kéne műkődő Dead or Alive Final torrent.

Sixty Million Dollar Man filmet nemtudjátok, hogy kiadták-e nálunk DVD-én? A magyar címe talán a terminátor 33 1/3-ad aszem.

  • Karma: 42
2007. Május 28. 15:57, Hétfő
Idézet
Sixty Million Dollar Man filmet nemtudjátok, hogy kiadták-e nálunk DVD-én? A magyar címe talán a terminátor 33 1/3-ad aszem.

Én úgy tudom, hogy nem adták ki. A Film+ viszont le szokta adni. Nekem is onnan van meg.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Május 29. 00:18, Kedd
Sziasztok!

A 21. század elején, miért adnak ki beégetett felirattal DVD-t? ("Lustasság", költségkímélés, eredeti film ilyen verzióban volt meg, stb?)

Tokyo Fist (1995)...

Feliratnál a "Forced" mennyiben különbözik a "burned in"-től?    (Erőltetett és beégetett felirat?)

Akinek megvan a film beégetett felirat nélkül, küldjön egy mail-t!


  • Karma: 41
2007. Május 29. 12:03, Kedd
Sziasztok!

A 21. század elején, miért adnak ki beégetett felirattal DVD-t? ("Lustasság", költségkímélés, eredeti film ilyen verzióban volt meg, stb?)

Tokyo Fist (1995)...

Feliratnál a "Forced" mennyiben különbözik a "burned in"-től?    (Erőltetett és beégetett felirat?)

Akinek megvan a film beégetett felirat nélkül, küldjön egy mail-t!

ez a két verzió létezik: http://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=4080
vagyis ha megveszed a jobb francia kiadást és teszel rá valahonnét egy angol subot, akkor oké lesz, más nincs.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Május 29. 18:19, Kedd
ez a két verzió létezik: http://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=4080
vagyis ha megveszed a jobb francia kiadást és teszel rá valahonnét egy angol subot, akkor oké lesz, más nincs.

A francia verziónál  a forced mit jelent, mert teljesen belegabajodok?  (Az erőltetett jelentés stimmel?)

Az angol verzió megvan a beégetett felirattal.

Találtam xvid-ben (1CD-és változat) Francia, Olasz, Angol beégetett verziót és nem volt egyetlen egy felirat nélküli sem.

« Utoljára szerkesztve: 2007. Május 29. 18:32, Kedd írta Blackpanther »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 29. 19:40, Kedd
ez a két verzió létezik: http://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=4080
vagyis ha megveszed a jobb francia kiadást és teszel rá valahonnét egy angol subot, akkor oké lesz, más nincs.

A francia verziónál  a forced mit jelent, mert teljesen belegabajodok?  (Az erőltetett jelentés stimmel?)

Az angol verzió megvan a beégetett felirattal.

Találtam xvid-ben (1CD-és változat) Francia, Olasz, Angol beégetett verziót és nem volt egyetlen egy felirat nélküli sem.



Nem tudom az én verzióm milyen, majd megnézem, de mintha nem beégetett lenne. Mindenesetre azért ne örüld el a dolgot. :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Május 30. 02:18, Szerda
Nem tudom az én verzióm milyen, majd megnézem, de mintha nem beégetett lenne. Mindenesetre azért ne örüld el a dolgot. :)

Reménykedem... :fingerscrossed:

Ugyanígy jártam a Crocodile (A-go) (1996) filmmel is. (Divat lett a beégetés) :censored:

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Július 23. 10:17, Hétfő
sziasztok

keresem elsősorban dvd-n a következő filmeket akár cserére akár megvételre:

Shaolin templom szent kömtöse (The holy Robe of Shaolin temple)
Legyözhetetlen Wutang
Nyolc szamuráj legendája
Árulás és megtorlás (kinai)
Gyanus árnyak

b.123@freemail.hu   címre várom a leveleket és válaszolok

üödv mindenkinek

Attila

  • Karma: 0
2007. Július 25. 00:23, Szerda
Sziasztok!
The Hidden Blade & The Twilight Samurai & Love and Honor trilógiára lenne szükségem. Bármilyen megoldásra nyitott vagyok!

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 7. 23:56, Kedd
helo! nekem kéne az Ichi the Killer eredeti japán hangal.előre is köszönöm

  • No avatar
  • Karma: 17
2007. Augusztus 8. 07:49, Szerda

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 14. 20:15, Kedd
Hello! Nekem kéne: Kim In-Shik-től - The Hypnotized /Eolguleobtneun minyeo (aka Faceless Beauty)!
Előre köszönöm!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Augusztus 15. 09:26, Szerda
Hello! Nekem kéne: Kim In-Shik-től - The Hypnotized /Eolguleobtneun minyeo (aka Faceless Beauty)!
Előre köszönöm!

asiafannál kereskedj, ez az ő szakterülete :)

  • Karma: 41
2007. Augusztus 15. 22:22, Szerda
írtam  :)