Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Képregények  (Megtekintve 12566 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Április 13. 12:35, Csütörtök
Idézetet írta: santito
Persze, de tudod, mint a szemed fényére...  :-D
Az Ultimates utolsó pár lapja kijár a kötetből, úgyhogy amiatt nem kell aggódjál (kölcsönadtam valakinek, akinek nem kellett volna)...

Természetesen: "Sir, I understood, sir!" (már Ramiz is mindíg így adja kölcsön a könyveit :) )
Köszönöm!  :merci:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Április 13. 21:19, Csütörtök
Idézetet írta: Mazsom
Természetesen: "Sir, I understood, sir!" (már Ramiz is mindíg így adja kölcsön a könyveit :) )

Engedelmeddel, én nem érem be a "szemed fényére" való kitétellel, amióta Hofitól tudom, hogy vakon is lehet inni (ugyebár ezért nem félnek a melósok a metilalkoholtól... :lol: ), ezért én azt kérem, hogy úgy vigyázz rá, mint a f... khm, tudjátok, férfitársak. :D (Azt nem tudom még, hogy nőnek mit fogok mondani, de ők eddig nem mertek semmi kölcsönkérni tőlem. 8-) )

  • Karma: 36
2006. Április 20. 13:31, Csütörtök
Hellboy - Wake Of Devil

Ugyanolyan jó, mint az első meg az ötödik. Minden kötetben kiderül egy kicsi a múltról. Hellboy szarvakkak, yeah! :cool: (Bár nem sokáig voltak rajta. :D ) Kíváncsi vagyok még a kézre (Right Hand Of Doom) meg Sapien és Rasputin sztorijára.

  • Karma: 29
2006. Április 20. 14:03, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Hellboy - Wake Of Devil

Ugyanolyan jó, mint az első meg az ötödik. Minden kötetben kiderül egy kicsi a múltról. Hellboy szarvakkak, yeah! :cool: (Bár nem sokáig voltak rajta. :D ) Kíváncsi vagyok még a kézre (Right Hand Of Doom) meg Sapien és Rasputin sztorijára.

Na, a kéz csúnya meglepetés lesz, ott kiderül az is, kik voltak Hellboy szülei...
maradjunk annyiban, inkább az apjára üt a drága...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 20. 23:09, Csütörtök
Idézetet írta: santito
Na, a kéz csúnya meglepetés lesz, ott kiderül az is, kik voltak Hellboy szülei...
maradjunk annyiban, inkább az apjára üt a drága...

Ok. :) De előbb a Coffin jön. :)
Egyébként a 2. kötetben vannak magyar utalások! (Ugye Romániában játszódik.) Pl John Hunyadi, vagy egy nyilvánvalóan magyar nevű vár (most nem jut eszembe). Az ilyesmit mindig bírom. :P

Egyébként a Hitler VS Sztálin "szuperhős" képregényt ismeritek? 8-) Igény esetén felteszem valahova. :-D

  • Karma: 29
2006. Április 21. 12:18, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: santito
Na, a kéz csúnya meglepetés lesz, ott kiderül az is, kik voltak Hellboy szülei...
maradjunk annyiban, inkább az apjára üt a drága...

Ok. :) De előbb a Coffin jön. :)
Egyébként a 2. kötetben vannak magyar utalások! (Ugye Romániában játszódik.) Pl John Hunyadi, vagy egy nyilvánvalóan magyar nevű vár (most nem jut eszembe). Az ilyesmit mindig bírom. :P

Egyébként a Hitler VS Sztálin "szuperhős" képregényt ismeritek? 8-) Igény esetén felteszem valahova. :-D

Nem, de például a Savage Dragon/Hellboy crossoverben egy hatalmas gorilla az ellenfelük, aminek a fejében átlátszó búra alatt, tápfolyadékban a Führer agya lebeg...
kb. hasonló agymenés lehet... én bírom a Hellboy témáit, a darkos, chtulhoid beütést, a náci tudósok okkult gépezeteit, de ez még nekem is sok volt...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 21. 18:50, Péntek
Idézetet írta: santito
Nem, de például a Savage Dragon/Hellboy crossoverben egy hatalmas gorilla az ellenfelük, aminek a fejében átlátszó búra alatt, tápfolyadékban a Führer agya lebeg...
kb. hasonló agymenés lehet... én bírom a Hellboy témáit, a darkos, chtulhoid beütést, a náci tudósok okkult gépezeteit, de ez még nekem is sok volt...

Szóval kell? :) Ha Hitler a gond, akkor elárulom, hogy Sztálin nyer (orosz képregény). :lol:

  • Karma: 29
2006. Április 21. 18:57, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: santito
Nem, de például a Savage Dragon/Hellboy crossoverben egy hatalmas gorilla az ellenfelük, aminek a fejében átlátszó búra alatt, tápfolyadékban a Führer agya lebeg...
kb. hasonló agymenés lehet... én bírom a Hellboy témáit, a darkos, chtulhoid beütést, a náci tudósok okkult gépezeteit, de ez még nekem is sok volt...

Szóval kell? :) Ha Hitler a gond, akkor elárulom, hogy Sztálin nyer (orosz képregény). :lol:

Orosz??? persze, hogy kell! Captain Russia nincsen?  :lol:
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 21. 19:15, Péntek
Idézetet írta: santito
Orosz??? persze, hogy kell! Captain Russia nincsen?  :lol:

Dá, dá, táváris rosszija jeszty! Csak nem úgy hívják! :-D (Segítség: szép nagy bajsza van, kis disznószemei és jó meleg köpenye, és nem hordja kívül az alsóját, mint azok a rohadt imperialista nyugati mocskok, valamint nem is kell a mellére tennie a nevének kezdőbetűjét, se a jelképét, mert úgyis mindenki ismeri a plakátokról, szobrokról, újságokból, képekről... :lol: )

  • Karma: 36
2006. Április 24. 01:21, Hétfő
Okuljatok! Hitler VS Sztálin :lol:

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 27. 18:00, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Okuljatok! Hitler VS Sztálin :lol:


Ma végre letöltöttem... Mindig melóhelyi gépen akadtam bele ebbe a topicba, ha elolvastam, írok véleményt... :)

  • Karma: 36
2006. Április 27. 19:31, Csütörtök
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Okuljatok! Hitler VS Sztálin :lol:

Ma végre letöltöttem... Mindig melóhelyi gépen akadtam bele ebbe a topicba, ha elolvastam, írok véleményt... :)

Oké, kíváncsian várjuk. :) Santito nagyon hallgat... :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 27. 19:32, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Okuljatok! Hitler VS Sztálin :lol:

Ma végre letöltöttem... Mindig melóhelyi gépen akadtam bele ebbe a topicba, ha elolvastam, írok véleményt... :)

Oké, kíváncsian várjuk. :) Santito nagyon hallgat... :P

Gondolom ő is nagyon el van havazva :P Én is megnézem mindjárt. :)

  • Karma: 36
2006. Április 27. 19:40, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Gondolom ő is nagyon el van havazva :P

Majdnem 30 fok melegben? :-D

Idézetet írta: Manu
Én is megnézem mindjárt. :)

:cool:

  • Karma: 29
2006. Április 28. 00:02, Péntek
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Okuljatok! Hitler VS Sztálin :lol:

Ma végre letöltöttem... Mindig melóhelyi gépen akadtam bele ebbe a topicba, ha elolvastam, írok véleményt... :)

Oké, kíváncsian várjuk. :) Santito nagyon hallgat... :P

Gondolom ő is nagyon el van havazva :P Én is megnézem mindjárt. :)

Munkahelyet váltottam és egész héten tréningek voltak a Radisson Hotelben, este alig győztem fetrengeni az ágyban a fáradtságtól...
mindenesetre május 1-től 19-ig Manchesterben leszek (igen, talált, további tréningen), úgyhogy készülj Ramiz, mert néhány új képregény beszerzését tervezem...  :D
a HvsSz-t ígérem a hétvégén elolvasom...  <:)
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel