Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmvetítések, fesztiválok - ázsiai filmek magyar mozikban  (Megtekintve 28432 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2009. Június 15. 08:27, Hétfő
A Titanic-ra nem volt sok jelentkező...  :-o

Itt a következő lehetőség közös mozizásra: Koreai filmhét az Urániában!

http://www.azsia.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16451

Akinek kell ingyenjegy, kattintson ide. Még maradt: úgy látszik lusták az olvasóink vagy csak nem szeretik a koreai filmeket...

Beküldtem, hátha nyerek!  :-D

  • *
  • Karma: 82
2009. Június 16. 21:01, Kedd
A Titanic-ra nem volt sok jelentkező...  :-o

Itt a következő lehetőség közös mozizásra: Koreai filmhét az Urániában!

http://www.azsia.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16451

Akinek kell ingyenjegy, kattintson ide. Még maradt: úgy látszik lusták az olvasóink vagy csak nem szeretik a koreai filmeket...

Beküldtem, hátha nyerek!  :-D

Nyertem!  8-)

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 17. 23:37, Szerda
A nálunk forgató sztárok jelenlétében nyitják meg a Koreai Filmhetet június 22-én hétfőn.
Ez nekem újdonság.

Akinek kell Lee Byung-hun-tól autogramm, ott próbálkozhat.  8-)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2009. Június 22. 23:42, Hétfő
A nálunk forgató sztárok jelenlétében nyitják meg a Koreai Filmhetet június 22-én hétfőn.
Ez nekem újdonság.

Akinek kell Lee Byung-hun-tól autogramm, ott próbálkozhat.  8-)

Hát őket sajnos nem láttam, csak őexcellenciáját, a nagykövet urat. :) Viszont tetszik a szervezés, jól mutat a bejáratnál a hatalmas koreai zászló, szépek a pamfletek, gazdag a filmek leirása és fene se gondolta volna, hogy ennyi csinos koreai lány él Budapesten... :)
Sajnos a Secret Sunshine viszont nagyon rossz volt...

  • Karma: 36
2009. Június 23. 17:54, Kedd
Én holnap a 9-es filmet nézem ingyen, valaki lesz ott?

A Memories-t is megnézném újra szívesen, de aznapra programom van. :(

  • *
  • Karma: 82
2009. Június 24. 06:29, Szerda
Én holnap a 9-es filmet nézem ingyen, valaki lesz ott?

A Memories-t is megnézném újra szívesen, de aznapra programom van. :(

Sajna nem, a mai nap van alvásra betervezve, aztán holnap (csütörtökön) újra lehet menni. Ha 18:00-tól kezdődne az első film, az lenne a tökéletes, de hát ugye örüljünk, hogy egyáltalán vetitenek valamit. :)

  • *
  • Karma: 36
2009. Szeptember 21. 22:19, Hétfő
Szeptember 25 - október 1 között a kínai-magyar diplomáciai kapcsolatfelvétel alkalmából kínai filmhét az Urániában.
Bővebben:
http://www.urania-nf.hu/rendezvenynaptar/kinai_filmfesztival.php

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2009. Szeptember 22. 09:09, Kedd
Szeptember 25 - október 1 között a kínai-magyar diplomáciai kapcsolatfelvétel alkalmából kínai filmhét az Urániában.
Bővebben:
http://www.urania-nf.hu/rendezvenynaptar/kinai_filmfesztival.php

Fearless is lesz? Állat! Kár hogy nincs most pénzem ilyen mókázásra.  :(
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2010. Január 24. 12:20, Vasárnap


Tessék kihasználni az alkalmat.  8-)


"Hindi Filmklub - Bollywoodi időutazás

Február 6-án, némi kihagyás után ismét hindi filmklub! Ezúttal különleges csemegével várjuk nézőinket, olyasmivel, amit még soha nem láthattak!

Zenés időutazásra invitálunk mindenkit, a hindi filmek azon jeleneteiből válogattunk, ami a legkülönlegesebb bennük: a dalbetétekből. Huszonnöt dal az 1955 és 2009 közötti időszak huszonnöt filmjéből: különböző korszakok, különböző zenei stílusok, különböző táncok. A válogatás megkísérli a lehetetlent: felvillantani Bollywood ezer arcát és hangulatát. A táncjelenetek között mindenki felfedezheti majd nagy kedvenceit és rácsodálkozhat az általa nem látott filmek leglátványosabb közönségcsalogató darabjaira. Az indiai film legjobb zeneszerzői (mint A. R. Rahman) és legjobb koreográfusai mellett (mint Farah Khan) természetesen felvonulnak a legnagyobb sztárok Raj Kapoortól Amitabh Bachchanon át Shahrukh Khanig, és Bollywood legjobb táncosai Salman Khantól és Madhuri Dixittől kezdve Hrithik Roshanig és Aishwariya Raiig.

Az összeállítás bátran ajánlható az indiai filmgyártást nem ismerő, de a zenés filmeket kedvelő nézők számára bemelegítő, kedvcsináló darabként, míg Bollywood szerelmesei számára kihagyhatatlan alkalom!"

A filmklub vetítése ezúttal a Bálint-házban lesz, VI. kerület, Révay utca 16., félúton a Bazilika és az Opera között (térkép). A közösségi ház nagytermének befogadóképessége kb. 110 fő, így mindenki bátran hozhatja az eddig netán a helyszűke miatt otthon hagyott rokonokat, ismerősöket is!

Mindenkit szeretettel várunk!

 

Film: Bollywoodi időutazás - zenés válogatás Bollywood elmúlt ötven évéből
hindi nyelvű, magyar feliratos


Ideje: 2010. február 6. szombat, 18:00 - 20:30


Helyszín: Bálint-ház, Budapest VI., Révay u. 16.


A vetítés ezúttal ingyenes.


(via BollywoodExtra)

Kedvcsináló (Ez éppen nem lesz. 25 másik viszont igen.)

Tumse Milke (with hungarian subtitle)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 24. 12:27, Vasárnap írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2010. Január 26. 17:23, Kedd

"Hindi Filmklub - Bollywoodi időutazás
...

Majsztró, miért nem az eseményekhez küldte be? :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2010. Január 26. 17:29, Kedd

"Hindi Filmklub - Bollywoodi időutazás
...

Majsztró, miért nem az eseményekhez küldte be? :)

Jelentem tisztelettel, oda is felteszem.
Csak ugye a lustaság.
Mert hát egyelőre úgysem látszana, mert január 30-nál tart az eseménynaptár a programok megjelenítésével.  :angel:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2010. Január 26. 17:39, Kedd

"Hindi Filmklub - Bollywoodi időutazás
...

Majsztró, miért nem az eseményekhez küldte be? :)

Jelentem tisztelettel, oda is felteszem.
Csak ugye a lustaság.
Mert hát egyelőre úgysem látszana, mert január 30-nál tart az eseménynaptár a programok megjelenítésével.  :angel:

Viszont be tudnám tenni a képforgatóba, akkor szem előtt lehetne.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2010. Január 26. 18:28, Kedd
Viszont be tudnám tenni a képforgatóba, akkor szem előtt lehetne.


Köszi szépen, ilyesmire nem is mertem gondolni.  :istenvagy
Fel is tettem.

Az eseménynaptár szerkesztőfelülete számomra tele van újdonsággal.
(Régen tettem fel programot, a jelek szerint.  <:) :-D)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2010. Január 26. 20:33, Kedd
Viszont be tudnám tenni a képforgatóba, akkor szem előtt lehetne.


Köszi szépen, ilyesmire nem is mertem gondolni.  :istenvagy
Fel is tettem.

Az eseménynaptár szerkesztőfelülete számomra tele van újdonsággal.
(Régen tettem fel programot, a jelek szerint.  <:) :-D)


Az a kép nincs meg nagyobb felbontásban? Jó lenne 468x300 minimum
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2010. Február 23. 22:00, Kedd
Tudtok a japánon kívül távol-keleti filmekket vetítő filmklubról?
Formálódik egy koreai, de a tajvani  Mongát én nagyban akarom megnézni.  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.