Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Mennyi ázsiai filmet nézel hetente?

azt sem tudom, mik azok
0 (0%)
1-3
4 (30.8%)
4-7
3 (23.1%)
naponta egyet
1 (7.7%)
mást se csinálok, csak filmet nézek
0 (0%)
ahogy sikerül
5 (38.5%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: 2006. Január 21. 12:48, Szombat

Szerző Téma: Mennyi ázsiai filmet nézel hetente?  (Megtekintve 4520 alkalommal)

  • Karma: 1
2006. Január 22. 11:48, Vasárnap
ha már itt tartunk én a jelen európai művészfilmjéből sokkal erőteljesebben kiábrándultam mint az amerikai produkciókból. nem mintha utóbbiból most hirtelen akár egy jót is fel tudnék idézni. viszont időben visszafele keresgélve mindhárom kontinensen lehet nagyszerű darabokat találni.

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 22. 12:02, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: YEZy
Valaki írta, hogy európai filmeket nehéz beszerezni. Ezen én csodálkozom, mert ahonnan én szedegetem a cuccot, ott rendszeresen vannak francia, olasz, német, spanyol, skandináv stb. filmek is, amiket csak azért nem szedtem le, mert úgyse nézném meg őket soha, pedig biztos van köztük egy csomó nagyon jó.

Pedig kevés van...
És miért nem néznéd meg őket?


Hogy miért nem nézném meg őket? Nézd meg a listámat...  :-D Minden más csak az abban levő fontosabb dolgok után, még akkor is, ha nagyon jó az, amit ezeken kívül találok... De mire a fontosaknak a végére érnék, biztos lesz egy rakat új is és ez egy végtelen útnak tűnik jelenleg számomra. Úgyhogy filmekből, amíg meg nem unom, addig maradnak az ázsiaiak (de egyelőre nem úgy tűnik, hogy megunnám őket... :-))

  • Karma: 36
2006. Január 22. 12:02, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
(...) meg az élet másról is kell, hogy szóljon. :)

... kéne... :smoke: 8-)

Idézetet írta: noralicious
ha már itt tartunk én a jelen európai művészfilmjéből sokkal erőteljesebben kiábrándultam mint az amerikai produkciókból.

Művészfilm = ?
A művészkedős, elszállt filmeket én sem szeretem, európaiak sok ilyet csinálnak és nem szeretem. De művészfilm mint art moziban vetített film, akkor azért jók vannak. Amcsi filmeknél csak az indiaiakat meg az újabb magyarokat utálom jobban. :P (Kiv.: Kontroll.)

Idézetet írta: noralicious
viszont időben visszafele keresgélve mindhárom kontinensen lehet nagyszerű darabokat találni.

Ez a lényeg. :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 22. 12:04, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Európai film torrent link requested... csak az a baj, hogy az utóbbi egy-két évben kicsi földrészünkön elég nagy a mélyrepülés. Mindenesetre régi francia filmek nagyon rendben vannak, meg a skandinávok is... Olasz filmekben is vannak jók Nálam csak három csatorna van otthon, (minek több, így sem bírom az iramot), de hogy ne fásuljak bele az ázsiai filmekbe, egy-két hetente az M1-en, M2-n vagy a Dunán megnézek valamit, találomra. 5-ből 1-szer jó kis alkotások kerülnek a szemem elé.  
Tényleg nem szabad sok felmet nézni, mert megcsömörlik az ember. A csokis fagyi is iszonyatosan rosszul eshet a 100. gombóc után...


Európai film torrent link requested...  :) Nos, vigyázó szemetek Kínára vessétek!  :-D

http://bt.ydy.com
http://bt.eastgame.net
http://bt.newmov.com

Kissé megbízhatatlan szerverek (sokszor állnak), de mind ázsiai, mind európai filmből nagyon sokat (és jókat) lehet leszedni róluk, amikor éppen működnek. Sajna az eastgame már vagy 1 hete nem működik, remélem, hamarosan újra menni fog.

  • Karma: 1
2006. Február 4. 21:40, Szombat
nagyot fordult velem a világ. láttam tökös europai művészfilmet, ami ráadásul magyar. akinek jó a gyomra, és szereti a vizuálisan extrémet, az nézze meg a taxidermiát. nem tökéletes, de amióta láttam, nem tudom kiverni a fejemből. nekem most sokkal többet adott, mint ha az ezredik ázsiai csodajófilmet néztem volna meg.

  • Karma: 36
2006. Február 4. 23:16, Szombat
Idézetet írta: noralicious
nagyot fordult velem a világ. láttam tökös europai művészfilmet, ami ráadásul magyar. akinek jó a gyomra, és szereti a vizuálisan extrémet, az nézze meg a taxidermiát. nem tökéletes, de amióta láttam, nem tudom kiverni a fejemből. nekem most sokkal többet adott, mint ha az ezredik ázsiai csodajófilmet néztem volna meg.

Moziban adják vagy máshol láttad? Mostanában úgyis sok szabadidőm van, megnézném.

  • Karma: 1
2006. Február 5. 00:29, Vasárnap
én a filmszemlén láttam, talán vetítik még ott is. mindenesetre most mutatták be, és hamarosan biztos lesz mozikban.

  • Karma: 36
2006. Június 2. 18:13, Péntek
Idézetet írta: YEZy
Csak kíváncsiságból... :)


:D
hát ahogy sikerül általába 1-2 között a héten ezt sikerült is tartani:D

  • Karma: 41
2006. Június 2. 20:10, Péntek
egyébként mi a különbség a heti 7 és a napi egy közt? :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 2. 20:12, Péntek
Idézetet írta: asiafan
egyébként mi a különbség a heti 7 és a napi egy közt? :)


melléütöttem, eredetileg 6-os akart lenni...  :shock: