Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Magyar feliratok  (Megtekintve 62917 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 14:47, Hétfő
Idézetet írta: Anonymous

Javaslom ezeket a neveket is: zsellerm, kiskis, pharaoh, DeaTH-RaTTLe(DVDre szabja a feliratokat), (ART) <- fordítói csapat TAG. , T3D, !cloud, allard, lac, lacc, zalus, zsozso, puppz, erzsike, frn... hirtelen most csak ennyit találtam.


Kösz az infot, közűlük csak párat ismertem...

A kínai nyelv aranyos még ilyen téren, főleg, hogy ott a hangsúlyozással is nagyon fontos...

Egyébként nem tudom mi visz rá embereket a filmek fordítására. Engem csak kétszer kapott el a gépszíj, de mindkétszer abbahagyatam, mert nagyon macerás és unalmas. Az egyik a Cure volt a'szem. Másrészt csak azokat a filmeket lennék hajlandó lefordítani, amik nagyon bejönnek, de azt látom, hogy vannak olyan elvetemült arcok, akik símán olyanokat is megcsinálnak, amelyek abszolút xarok. Pl., javíts ki, ha tévedek, azt hiszem pont a te fordításoddal nézetem az Azumi 2-t, ami  a legenyhébb mércével mérve is pocsék film szvsz. Hosszú, sok benne a szöveg és egyáltalán nem éri meg a fáradságot. Számomra ez talány...

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 23. 14:58, Hétfő
röhögni fogsz:)
azumi egyet fordítottam anno. de például koreai filmeknél volt nálam egy hullám, hogy gépesített módon ami lejött nekiálltam lefordítani. úgy hogy meg se néztem. jó jó párszor csináltam ezt, mert ennyi kellett hogy rájöjjek, rosszabbul járok ha úgy nézem a filmet, miközben fordítom. főleg ha xar. ezért készült el pl a Mr.Hong is aminek a végét olyan szinten nem tudtam hova rakni, hogy kicsit el is pirultam, mikor kiraktam:)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 23. 14:59, Hétfő
felnyomtam kb 30 feliratot:)
na majd ha visszakapom a dvdimet(kölcsönbe van) akkor megnézem, mi nincs még fent...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 15:00, Hétfő
Idézetet írta: mafe
röhögni fogsz:)
azumi egyet fordítottam anno.

akkor arra emlékeztem! az szép munka volt/lehetett  :beer:  :aniki:

Edit: Uhh, gyerekek, megnézztem az ftp-t, újabb 36 sub  :o ennyire nem is számítottam  :-D  Februárban csinálok, valami könnyebben kezelhető adatbázisféleséget nekik

  • Karma: 36
2006. Január 23. 15:03, Hétfő
A másik "Magyar feliratok" topikot ne töröljem? Milyen hülyén néz ki, hogy kettő van... :lol:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 15:06, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
A másik "Magyar feliratok" topikot ne töröljem? Milyen hülyén néz ki, hogy kettő van... :lol:

miért, kettő van?  :o

Egyenlőre lezártam, aztán majd eldönjük, mi legyen vele...

  • Karma: 36
2006. Január 23. 22:13, Hétfő
Elkezdtem nézni a Sonatine-t. Magyar szöveg egy jakuzák közti vita alatt: "Olyan jó vagy, mint a halál!" Mi van? Ja, biztos "You're as good as dead.!"... Na ezért úúúútálom a magyar szövegeket... :roll:

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 25. 22:56, Szerda
voltam olyan galád és megint felnyomtam vagy 40 feliratot:)
és még nincs vége!

  • Karma: 3
2006. Január 25. 23:35, Szerda
Idézetet írta: mafe
voltam olyan galád és megint felnyomtam vagy 40 feliratot:)
és még nincs vége!

Köszi Mafe!
Benned bíztam :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 26. 12:27, Csütörtök
Idézetet írta: mafe
voltam olyan galád és megint felnyomtam vagy 40 feliratot:)
és még nincs vége!

keep up the good work... :-D
mennyi van még?

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 26. 14:50, Csütörtök
azt sajna nem tudom megmondani... saját tulajdonba már egy sincs, csak rákereséssel tudnék még találni...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 26. 15:05, Csütörtök
Idézetet írta: mafe
azt sajna nem tudom megmondani... saját tulajdonba már egy sincs, csak rákereséssel tudnék még találni...

ha van időd, akkor nem bánnám :)

  • Karma: 12
2006. Január 27. 14:58, Péntek
A feliratok oldalunkon láttam a The Tibetian Book Of The Dead feliratát. A filmet már jó ideje próbálom megszerezni. Tudna valaki segíteni, hogy honnan lehetne letölteni?

Már tárgytalan, megvan DVD-n magyar felirattal.

2006. Január 28. 11:52, Szombat
Érdeklődnék, hogy van-e még hozzám hasonlóan olyasvalaki, aki magyar feliratos DVD-ket csinál? Csak mert érdemes lenne megosztani a már DVD-re (át)időzített feliratokat, csomó munkát spórolnánk meg egymással.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 28. 11:57, Szombat
Idézetet írta: agentcooper
Érdeklődnék, hogy van-e még hozzám hasonlóan olyasvalaki, aki magyar feliratos DVD-ket csinál? Csak mert érdemes lenne megosztani a már DVD-re (át)időzített feliratokat, csomó munkát spórolnánk meg egymással.


Én csak szeretnék, de sajna egyáltalán nincs rá időm...

Akit tudok - Kikuchiyo (SfLV csinálta meg, meg a Haibane Renmeit, amiről én tudok)
Mafe emlegetett egy csapatot, akik szintén dvdre dolgoznak, feljebb megtalálod...

Edit: Nem feljebb volt...
Idézetet írta: mafe
DeaTH-RaTTLe(DVDre szabja a feliratokat)


A feliratokon sztem találsz e-mailt is...