Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Van kedved néha egy fórumos összejövetelhez?

Igen.
5 (55.6%)
Csak ha sörözni megyünk. ^^
4 (44.4%)
Nem, inkább a netes kommunikációt kedvelem.
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Január 14. 15:01, Szombat

Szerző Téma: Fórumos találkozó (sörözés!)  (Megtekintve 58217 alkalommal)

  • Karma: 13
2008. November 29. 13:16, Szombat
sajan valószínúleg 26-án én még családi karácsonyt ünneplek, de utána elvileg bármely időpont jó lehet.
BK

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 17. 09:28, Szerda
Nekem a 26 még mindig jó.
Dec 18-22- ig nem igazán. És január 6. és a 2-3-mal előtte lévő napok sem annyira jók.

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. December 18. 15:13, Csütörtök
hi

kedden el kell mennem a teve utcába, a keletiben leszek, kb reggel 9 óra fele.  Csak soha nem voltam még pesten és nem tudom merre kell menni, ezért keresek valakit aki átkalauzolna, ha kell fizetek is érte.

0630 838 51 65
sms

Amúgy messze van a keletitől a teve utca? Taxival sok lenne?

  • Karma: 36
2008. December 18. 16:25, Csütörtök
hi

kedden el kell mennem a teve utcába, a keletiben leszek, kb reggel 9 óra fele.  Csak soha nem voltam még pesten és nem tudom merre kell menni, ezért keresek valakit aki átkalauzolna, ha kell fizetek is érte.

0630 838 51 65
sms

Amúgy messze van a keletitől a teve utca? Taxival sok lenne?
Szia
http://maps.google.com/maps?client=firefox-a&rls=org.mozilla:hu:official&channel=s&hl=hu&q=budapest+map&um=1&ie=UTF-8&sa=X&oi=geocode_result&resnum=1&ct=title
itt a teve utca
én azt javaslom neked irány a keletiből piros metró a deák tér ott átszállsz a kék metróra újpest fele és az árpád hídnál leszállsz. onnan már közel van a teve utca a kérdés melyik végébe kell menned? ha viszont a teve utca másik fele ahova menned kell akkor menj még egy megállót a metróval.
Jegyet vegyél mindenképpen mert minden megállóba ellenőrzések vannak.

a taxi nem biztos jó lenne csúcs van 9 kor nagy dugó

  • *
  • Karma: 82
2008. December 20. 07:58, Szombat
Nekem a 26 még mindig jó.
Dec 18-22- ig nem igazán. És január 6. és a 2-3-mal előtte lévő napok sem annyira jók.

Üdv mindenki!

Ideje konkretizálni, ha tényleg szeretnénk, hogy legyen valami belőle. Sajnos a Shogun's Samurai nem lesz, a forráslapon levő információ hamis volt. Viszont ha mindenképpen mozit is be akarunk ütemezni, akkor pl. a Mongolt meg lehet nézni. + a filmen kívül mi legyen, hol legyen, hogy legyen? Ötletek? + egyáltalán mennyien jönnének?

  • Karma: 41
2008. December 20. 10:40, Szombat
hi

kedden el kell mennem a teve utcába, a keletiben leszek, kb reggel 9 óra fele.  Csak soha nem voltam még pesten és nem tudom merre kell menni,

http://utvonal.bkv.hu beírod a címeket, megmondja, mire szállj.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. December 23. 08:59, Kedd
A dec. 26-ot meg tudom oldani, de jobb lenne a 27-e. De csak akkor megyek, ha nem lesz ajándékosztás :)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 23. 10:07, Kedd
A dec. 26-ot meg tudom oldani, de jobb lenne a 27-e. De csak akkor megyek, ha nem lesz ajándékosztás :)
Már miért lenne ? :)
Csak YEZy hoz fényképeket, ha lesz találkozó. (ezt most így megelőlegeztem a nevében  :-D)

Egyébként nekem semmi ötletem sincs, de a 27-e az jó. :P
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 23. 14:00, Kedd írta FoodLFG »

  • *
  • Karma: 82
2008. December 23. 12:37, Kedd
Nekem is jó a 27. Igazából GaboJa mester a kérdéses, mert neki sűrű a programja...  :)

  • Karma: 36
2008. December 23. 20:22, Kedd
Nekem is jó a 27. Igazából GaboJa mester a kérdéses, mert neki sűrű a programja...  :)
Nekem ia jó a 27.  legyen akkor aznap
Helyszín?
Ja és mindenkinek boldog karácsonyt kívánok egyetek sokat én azt teszem már egy ideje :D

  • *
  • Karma: 82
2008. December 23. 22:02, Kedd
Nekem is jó a 27. Igazából GaboJa mester a kérdéses, mert neki sűrű a programja...  :)
Nekem ia jó a 27.  legyen akkor aznap
Helyszín?
Ja és mindenkinek boldog karácsonyt kívánok egyetek sokat én azt teszem már egy ideje :D

Helyszínnek tipp: mit szólnátok a múltkorihoz? (Trombitás Gösserező)

  • Karma: 36
2008. December 24. 14:39, Szerda
Nekem is jó a 27. Igazából GaboJa mester a kérdéses, mert neki sűrű a programja...  :)
Nekem ia jó a 27.  legyen akkor aznap
Helyszín?
Ja és mindenkinek boldog karácsonyt kívánok egyetek sokat én azt teszem már egy ideje :D

Helyszínnek tipp: mit szólnátok a múltkorihoz? (Trombitás Gösserező)
Nekem megfelel

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. December 25. 10:15, Csütörtök
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

  • Karma: 41
2008. December 25. 12:01, Csütörtök
részemről is kellemes ünnepeket!

  • Karma: 32
2008. December 25. 23:19, Csütörtök
Szintén kellemeset-boldogat-békéset mindenkinek!


 

anything