Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Van kedved néha egy fórumos összejövetelhez?

Igen.
5 (55.6%)
Csak ha sörözni megyünk. ^^
4 (44.4%)
Nem, inkább a netes kommunikációt kedvelem.
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Január 14. 15:01, Szombat

Szerző Téma: Fórumos találkozó (sörözés!)  (Megtekintve 58169 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Február 12. 01:32, Vasárnap
Óbester támogatva!
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Február 12. 09:33, Vasárnap
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Óbester támogatva!

Oké. :P A többieket figyelmeztetem, hogy a hallgatást beleegyezésnek vesszük! 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Február 12. 10:29, Vasárnap
Részemről mindegy, hova megyünk. Azért remélem, nem egy késdobáló... :D

  • Karma: 3
2006. Február 12. 10:31, Vasárnap
Mivel nem iszom, nekem is teljesen mind1 :)

  • Karma: 36
2006. Február 12. 11:09, Vasárnap
Idézetet írta: YEZy
Részemről mindegy, hova megyünk. Azért remélem, nem egy késdobáló... :D

Nem, nem... :P Idáig csak egy helyen akartak megkéselni, a Nyugatinál egy frissen szabadult c1gány, amiért nem hívtam meg egy sörre, pedig milyen szegény... De aztán mérgében vett magának meg a haverjának egy-egy sört, én meg röhögéssel küszködve leléptem. Na mindegy, a fő, hogy ez nem olyan hely. Rengetegszer voltam itt, és csak egyszer kezdődött volna valami verekedés-féle (szólalkozás), de a kocsmáros is dühösen közbeszólt, illetve a kocsma (törzs)közönsége egy emberként felállt, körbevették a harcias srácot és udvariasan kihajították. 8-) :cool:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 12. 18:17, Vasárnap
Az Óbesterbe tényleg finom a sör, de valószínű kocsival megyek, úgyhogy piálás ejteve... vagy nem tudom...

  • Karma: 36
2006. Február 12. 20:45, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Az Óbesterbe tényleg finom a sör, de valószínű kocsival megyek, úgyhogy piálás ejteve... vagy nem tudom...

Nehogy már! Simán meg tudjuk oldani, hogy itt aludj, légy a vendégünk!

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Február 12. 21:42, Vasárnap
Nna akkor ez úgy látszik eldőlt... :)) én csak örülök neki! ;)
A helyért én is vállalom a felelősséget, és Manu koma nem fogja megúszni ivás nélkül, uh vagy ne jöjjön kocsival, vagy alszik valahol mifelénk...   8)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 14. 12:51, Kedd
Uh, gyerekek kegyetlenül megfáztam...
De még csak kedd van...
Meg bevásároltam Coldrexet, Meghülés tüneteit enyhítő teát, meg fekete Halls cukorkát. Biztosra megyek  :-D
A filmek kiírás alatt, össz . legalább 35-40 lemez  :twisted:

  • Karma: 36
2006. Február 14. 17:33, Kedd
Idézetet írta: Manu
Uh, gyerekek kegyetlenül megfáztam...
De még csak kedd van...
Meg bevásároltam Coldrexet, Meghülés tüneteit enyhítő teát, meg fekete Halls cukorkát. Biztosra megyek  :-D
A filmek kiírás alatt, össz . legalább 35-40 lemez  :twisted:

Nem késő halasztgatni, én még a lelkem mélyén mindig az Akirában reménykedek... persze tudom, felesleges.
Nekem is volt pár filmkiírós délutánom, de már nagyjából letudtam. Igazság szerint illene frissítenem a listát, de nincs már több dvd-m (meg pénzem se nagyon) egyelőre... <:)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Február 14. 18:44, Kedd
Nana! Ne kezdjünk csak lebetegedni!! Nem jó móka... főleg ha találkozó van a láthatáron!  8-)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Február 15. 18:42, Szerda
Egyelőre csak szombatra néztem filmeket. Péntek vagy vasárnap is szóba jöhet?

2046 • 2006-02-18 13:30 (Művész)
(Elsőre nagyon korainak néz ki az időpont, de én speciel nem bánnám, ha utána bőven lenne időnk dumálni és még éjjel sem kéne az óránként közlekedő éjjeli járatra várva fagyoskodni... Szóval én erre a perverz időpontra szavazok. 8-) )


Ennyit találtam szombatra... Bin-Jip csak pénteken és vasárnap megy. Tavasz... szintén pénteken.

Szelíd motorosok • 2006-02-18 20:30 (Örökmozgó)
(Nem ázsiai, de legendás, és még jó is. :) Viszont lehet, hogy nem szinkronizált.)

Broken Flowers • 2006-02-18 20:45 (Szindbád)
(Jarmuschtól rossz filmet még nem láttam.)

A rövidek éjszakája • 2006-02-18 20:10 (Szimpla)
(5 európai rövidfilm. Már láttam, de nagyon jó szerintem! (5-ből 3 telitalálat!) És nem drága a sör sem! :))

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Február 15. 22:20, Szerda
Uccsó kető közül velyikre voksolnék! A Jarmush-ra nagyon kíváncsi vagyok, a Rövidek éjszakájáról meg még mindenhonnan csak jó véleményt hallottam. Ja, meg az olcsó sör sem utolsó szempont! ;)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 32
2006. Február 15. 22:55, Szerda
Nekem is a Ramiz által "perverz időpont"-os dolog jönne be, mert estére elvileg koncira hívtak.... Yamato-ra...  :twisted:
Meg aztán az legalább tényleg ázsiai film...  :P
Jarmusch engem annyira nem mozgat.  <:)

  • Karma: 36
2006. Február 15. 23:54, Szerda
Idézetet írta: Skyneth
Nekem is a Ramiz által "perverz időpont"-os dolog jönne be, mert estére elvileg koncira hívtak.... Yamato-ra...  :twisted:
Meg aztán az legalább tényleg ázsiai film...  :P

És gondolom nem akarod kiélezni a "hova menni?" kérdést. ;) OK. Legnagyobb probléma Manunak lehet, nem tudom, hogy Szegedről kényelmesen fel lehet-e érni addigra, de szerintem igen, ha időben felkel. :)