Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az akció mesterei sorozat  (Megtekintve 3416 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 20:49, Csütörtök
Valószínű ez csak nekem újdonság, de most találtam meg egy hipermarketben ennek a sorozatnak néhány darabját, és meglepetten tapasztaltam, hogy a Best Hollywood nekiállt kiadni John Woo, Tsui Hark, Ringo Lam stb. alapműveit.
Én most, támogatandó a dvd kiadást, ezáltal pedig a P2P rendszereket ;), a következőket szereztem be:

Once a Thief
The Killer
Bullet In The Head

majdnem megvettem a Full Contactot is, csak a lemez igencsak zörgött a dobozban... A Minőségről nem tudok beszámolni, nem láttam még egyet sem, azt tudom, hogy 5.1-es hang van rajta.

Ilyeneket adtak még ki:
Chinese Ghost Story 1-3
Swordsman 1-3
Prison on fire 1-2
A Better Tomorrow 1-3

Kb. ennyi. Ja, az ár 999,- Ft.  :o

  • Karma: 36
2005. December 29. 20:57, Csütörtök
Oké, és melyik hipermarket? :) The Killert megvenném, nagyon jó. Once a thiefet is ajánlgatják.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 21:36, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Oké, és melyik hipermarket? :) The Killert megvenném, nagyon jó. Once a thiefet is ajánlgatják.


Cora

2005. December 30. 21:25, Péntek
Idézetet írta: Manu
A Minőségről nem tudok beszámolni, nem láttam még egyet sem, azt tudom, hogy 5.1-es hang van rajta.


ezeket én is láttam már az egyik Tesco-ban! ha esetleg a későbbiekben mégis beszámolnál a minőségükről, annak örülnék!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 2. 12:23, Hétfő
A Killer minősége kritikán aluli volt. A kép éles, de a lejátszás egy hajszálnyit szaggat. Pont annyira, hogy még lehessen nézni, de azért idegesítsen. A magyar szinkron rossz közepes, van még rajta sz*r cangol szinkron, viszon eredeti nyelv nincs. Milyen dolog már ez! A hang elmegy. Ha a többi is ilyen, esküszöm visszaviszem őket...

2006. Január 2. 12:39, Hétfő
Idézetet írta: Manu
A Killer minősége kritikán aluli volt. A kép éles, de a lejátszás egy hajszálnyit szaggat. Pont annyira, hogy még lehessen nézni, de azért idegesítsen. A magyar szinkron rossz közepes, van még rajta sz*r cangol szinkron, viszon eredeti nyelv nincs. Milyen dolog már ez! A hang elmegy. Ha a többi is ilyen, esküszöm visszaviszem őket...

hát, ha ilyen pocsék, akkor nem veszük meg. kár... :cry:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 8. 19:26, Vasárnap
Egy újabb darab megtekintése után is fentartom véleményem: Bűn volt ilyen minőségben filmeket kiadni, ez gyakorlatilag rablás...

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 20. 18:53, Péntek
Ez a sorozat szerintem a Pocsék Áruk Fórumába való. Hogy lehet egy filmről lehagyni az eredeti hangot??? Mondjuk általában az ázsiai filmekről lehagyják. A Musa-t is ezért nem vettem meg, a Hőst se, a Tigris és Sárkányt se, meg még láttam egy rakat jó kis filmet, de eredeti hang nélkül nem érnek semmit. Egy újsághoz adták a Shanghai Grand című filmet, azon meg van eredeti kínai hang, meg magyar szinkron, de se angol, se magyar felirat nincs rajta. Így kénytelen voltam leszedni az ECHiZEN féle változatot, majd azt fogom megnézni, ha időm engedi... Nem kell valakinek a DVD? :D

  • Karma: 2
2006. Április 11. 13:48, Kedd
Idézetet írta: Manu
Valószínű ez csak nekem újdonság, de most találtam meg egy hipermarketben ennek a sorozatnak néhány darabját, és meglepetten tapasztaltam, hogy a Best Hollywood nekiállt kiadni John Woo, Tsui Hark, Ringo Lam stb. alapműveit.
Én most, támogatandó a dvd kiadást, ezáltal pedig a P2P rendszereket ;), a következőket szereztem be:

Once a Thief
The Killer
Bullet In The Head

majdnem megvettem a Full Contactot is, csak a lemez igencsak zörgött a dobozban... A Minőségről nem tudok beszámolni, nem láttam még egyet sem, azt tudom, hogy 5.1-es hang van rajta.

Ilyeneket adtak még ki:
Chinese Ghost Story 1-3
Swordsman 1-3
Prison on fire 1-2
A Better Tomorrow 1-3

Kb. ennyi. Ja, az ár 999,- Ft.  :o


Hol láttad a Chinese Ghost Story 3-at vagy a Swordsman 1-3-ig filmeket? Mert én sajnos még sehol sem !

Csak a hírét, hogy majd megjelenik valamikor, de eddig még nem találkoztam velük :(

Ha tudsz valami közelebbit róluk, léci szólj már nekem.

köszi

erzsike74
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • Karma: 36
2006. Április 11. 13:55, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Ez a sorozat szerintem a Pocsék Áruk Fórumába való. Hogy lehet egy filmről lehagyni az eredeti hangot??? Mondjuk általában az ázsiai filmekről lehagyják. A Musa-t is ezért nem vettem meg, a Hőst se, a Tigris és Sárkányt se, meg még láttam egy rakat jó kis filmet, de eredeti hang nélkül nem érnek semmit. Egy újsághoz adták a Shanghai Grand című filmet, azon meg van eredeti kínai hang, meg magyar szinkron, de se angol, se magyar felirat nincs rajta. Így kénytelen voltam leszedni az ECHiZEN féle változatot, majd azt fogom megnézni, ha időm engedi... Nem kell valakinek a DVD? :D

Kösz, van már elég poháralátétem. 8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 11. 15:13, Kedd
Idézetet írta: erzsike74
Hol láttad a Chinese Ghost Story 3-at vagy a Swordsman 1-3-ig filmeket? Mert én sajnos még sehol sem !
Csak a hírét, hogy majd megjelenik valamikor, de eddig még nem találkoztam velük :(


Az általam megvett filmek borítójában voltak  a már megjelent darabok között.

Idézetet írta: erzsike74
Ha tudsz valami közelebbit róluk, léci szólj már nekem.

köszi

erzsike74


Pont hérvégen néztem ott, ahol a többit is vettem, e már egyet sem láttam közülük.

  • Karma: 2
2006. Április 11. 16:36, Kedd
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: erzsike74
Hol láttad a Chinese Ghost Story 3-at vagy a Swordsman 1-3-ig filmeket? Mert én sajnos még sehol sem !
Csak a hírét, hogy majd megjelenik valamikor, de eddig még nem találkoztam velük :(


Az általam megvett filmek borítójában voltak  a már megjelent darabok között.

Idézetet írta: erzsike74
Ha tudsz valami közelebbit róluk, léci szólj már nekem.

köszi

erzsike74


Pont hérvégen néztem ott, ahol a többit is vettem, e már egyet sem láttam közülük.


Ha valaki mégis találkozna ezekkel a filmekkel vagy megvan neki, szívesen elbalterelném vele őket :)

előre is köszi az infokat
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • Karma: 9
2007. Szeptember 19. 23:15, Szerda
Egy újsághoz adták a Shanghai Grand című filmet, azon meg van eredeti kínai hang, meg magyar szinkron, de se angol, se magyar felirat nincs rajta.

Vaúú! Ez ugyanaz, mint az enyém, vagy az első része lenne annak?

Az enyém imígyen néz ki:

cím: Shanghai Grand 2. (Leszámolás Sanghaiban)
hangok: magyar AC3 2.0, kínai AC3 2.0
feliratok: nincs!
hossz: 1 óra 31' 50" 3 frame
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 0
2007. Október 18. 14:28, Csütörtök
Szevasz Manu

Írtad a fórumban hogy kiadták a better tomorrow 1-2-őt is
Tényleg kiadták itthon szinkronnal? Mert én nem láttam se a neten, se a tesco-ban(az egriben).

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 18. 22:16, Csütörtök
Szevasz Manu

Írtad a fórumban hogy kiadták a better tomorrow 1-2-őt is
Tényleg kiadták itthon szinkronnal? Mert én nem láttam se a neten, se a tesco-ban(az egriben).


Hát a DVD borító belső felének tanulsága szerint kiadták. Hogy ez mennyire fedi a valóságot, azt én nem tudom. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy a harmadik részt, ami mindenhol fellelhető, más címmel illették.

 

anything