Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Pekingi olimpia 2008  (Megtekintve 7991 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 21. 12:44, Csütörtök
Nem tudom. Engem nem igazán foglalkoztat, hogy mennyi érem lesz a végén.
Igazából már annak is örülök, ha valamelyik európai nemzetnek sikerül lenyomni az amerikaiakat, vagy az ázsiaiakat..
Föleg a Kinaiakat elég nagy erő demonstráció szó ami szó mondjuk én kicsit még ennél is durvábbra számítottatam tölük

yep.
Én inkább arra számítottam, hogy csak nagy a szájuk, és hogy nem sokkal előzik majd meg az usát (ugye 2004-ben másodikok voltak), de igen komolyan elverték őket. >.<
Ráadásul hallottam, hogy az amerikaiaknak a futó számok sem nagyon mennek, ahol azért nincs olyan sok kínai esélyes.
Így jártak  :-D Bár kosárlabdában most azért elég magabiztosak.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 21. 13:05, Csütörtök írta FoodLFG »

  • Karma: 36
2008. Augusztus 21. 13:17, Csütörtök
Nem tudom. Engem nem igazán foglalkoztat, hogy mennyi érem lesz a végén.
Igazából már annak is örülök, ha valamelyik európai nemzetnek sikerül lenyomni az amerikaiakat, vagy az ázsiaiakat..
Föleg a Kinaiakat elég nagy erő demonstráció szó ami szó mondjuk én kicsit még ennél is durvábbra számítottatam tölük

yep.
Én inkább arra számítottam, hogy csak nagy a szájuk, és hogy nem sokkal előzik majd meg az usát (ugye 2004-ben másodikok voltak), de igen komolyan elverték őket. >.<
Ráadásul hallottam, hogy az amerikaiaknak a futó számok sem nagyon mennek, ahol azért nincs olyan sok kínai esélyes.
Így jártak  :-D Bár kosárlabdában most azért elég magabiztosak.

hát ja de a kosár arany is csak 1 hiába nyeri 13 ember :D
a jamaicaiak nagyon jók a futó számokba most
ez van ez nem a mi olimpiánk aszem ezek után nem sok kinai fan ember lesz magyarországon és ázsia fan se:(

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 21. 16:32, Csütörtök
Jamaicaiaknál volt olyan valamelyik női számban, hogy hárman (ők) nyertek és még ráadásul a második helyezést sem tudták eldönteni, ezért mindketten másodikat kaptak.
Az nem semmi :)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 22. 12:08, Péntek
A Norvégia-Korea női kézilabda meccs 21-én nagyon jó volt. Érdemes megnézni (aki siet az a hatodik perctől nézze a videót, ott még 28-26 Norvégiának ). A koreai kommentátorok már teljesen megőrültek a végégre. Nem csoda, hiszen az utolsó pár másodpercben dől el, hogy ki nyer (30:00-nál van vége a meccsnek). Érdemes figyelni, hogy 29:30-nál mekkora rohanás van még a pályán, a norvég időkérés után..  :istenvagy

A vesztesek velünk játszanak majd a bronzéremért 23-án (vagyis holnap).
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 22. 12:13, Péntek írta FoodLFG »

  • Karma: 30
2008. Augusztus 23. 13:33, Szombat
Egyre borzalmasabb, ahogy eltűnik az olimpia eredeti szelleme. A birkózástól, az ökölvíváson és a vízilabdán át a kézilabdáig a bírók akarják eldönteni, ki legyen a győztes. Ezúttal talán mi fizettünk rá legtöbbször, de jó pár ország és versenyző kesereghet még. A NOB meg csak áll és hallgat... :woo:

A heti kérdés: Ki hiszi el, hogy 2 naponta világcsúcsokat érhet el egy ember dopping és elfáradás nélkül? Lásd: Bolton és Phelps. Én nem hiszem....  <:)
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2008. Augusztus 23. 20:14, Szombat
Vannak, akik nem szaroznak sokat!  :-D Volt egy félig svéd muki még a múlt héten, most meg a kubai töltötte ki a dühét.  :-D

http://sportgeza.hu/2008/peking/arcon_rugta_a_felugyelot_a_taekwondos/

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 23. 22:23, Szombat
Vannak, akik nem szaroznak sokat!  :-D Volt egy félig svéd muki még a múlt héten, most meg a kubai töltötte ki a dühét.  :-D

http://sportgeza.hu/2008/peking/arcon_rugta_a_felugyelot_a_taekwondos/
hö o.O

megnézhető
"Örökre eltiltották a sportolót és edzőjét."

Azért megnyugtató, hogy nem hagyták annyiban és eltiltották.

  • Karma: 30
2008. Augusztus 24. 07:57, Vasárnap
Olvasom a színes hírek között, hogy az egyik afrikai terepkerékpáros oroszlánok között adzett. Motivációs gondja nem lehettek. Kevés meggyőzőbb látvány van annál, hogy most teljes erővel tekerni kell, mint egy felcsapott farokkal, tátott szájjal közelgő oroszlán.  Legfeljebb kettő.... :)
Ezzel együtt az illető csak a "ott voltak még" kategóriában végzett. Meg nem erősített források szerint a szövetség már felvette a kapcsolatot néhány gepárddal.... :-D
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2008. Augusztus 25. 09:46, Hétfő
Ez az esemény is végetért. Állítólag 80 éve nem nyertünk ilyen kevés érmet, bár így is 21. helyen végzett a magyar csapat (majdnem gárdát írtam, de az mostanság már mást jelent). Schmitt Pali bácsi egyből politikai síkra is terelte az eredmény(telenség)eket, ezúton szeretnék neki gratulálni.  :)

  • Karma: 30
2008. Augusztus 25. 12:29, Hétfő
Ez az esemény is végetért. Állítólag 80 éve nem nyertünk ilyen kevés érmet, bár így is 21. helyen végzett a magyar csapat (majdnem gárdát írtam, de az mostanság már mást jelent). Schmitt Pali bácsi egyből politikai síkra is terelte az eredmény(telenség)eket, ezúton szeretnék neki gratulálni.  :)

Pedig hát ugye annak a ténynek, hogy az olimpia évében csak az utolsó időszakban kapják a meg a támogatási összegeket a sportolók nincs is köze az eredménytelenséghez.  :-D
Készüljön a dinka magyar sportoló a saját pénzén, a család tartsa el, ne aggódjon semmit, és érjen el világszínvonalat az 1960-as évekből visszamaradt tornatermi körülmények között. Kellett a pénz Kulcsár Attiláéknak. Állami lapból, aminek kormányzati felelőse van, hogyan lehet engedély nélkül kivenni pénzt? És rábízni egy 8 elemis "szakértőre"? Felelős "természetesen" kormány szinten nincs. Utána meg síránkozni és kicsinálni azt a nyomozót aki" pofátlanul" elvégzi a dolgát és hazahozza az egyik főkolompost. Mi köze lenne pénztelenséghez a kormánynak? Hiszen ők csak költik 30 évre előre, nem megteremtik. :D
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 80
2008. Augusztus 25. 13:33, Hétfő
Ez az esemény is végetért. Állítólag 80 éve nem nyertünk ilyen kevés érmet, bár így is 21. helyen végzett a magyar csapat (majdnem gárdát írtam, de az mostanság már mást jelent). Schmitt Pali bácsi egyből politikai síkra is terelte az eredmény(telenség)eket, ezúton szeretnék neki gratulálni.  :)

Pedig hát ugye annak a ténynek, hogy az olimpia évében csak az utolsó időszakban kapják a meg a támogatási összegeket a sportolók nincs is köze az eredménytelenséghez.  :-D
Készüljön a dinka magyar sportoló a saját pénzén, a család tartsa el, ne aggódjon semmit, és érjen el világszínvonalat az 1960-as évekből visszamaradt tornatermi körülmények között. Kellett a pénz Kulcsár Attiláéknak. Állami lapból, aminek kormányzati felelőse van, hogyan lehet engedély nélkül kivenni pénzt? És rábízni egy 8 elemis "szakértőre"? Felelős "természetesen" kormány szinten nincs. Utána meg síránkozni és kicsinálni azt a nyomozót aki" pofátlanul" elvégzi a dolgát és hazahozza az egyik főkolompost. Mi köze lenne pénztelenséghez a kormánynak? Hiszen ők csak költik 30 évre előre, nem megteremtik. :D

Mindezek tudatában szeretnék gratulálni azon sportolóiknak, akik még így is képesek voltak szép eredményt elérni.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 25. 13:57, Hétfő
Én elégedett vagyok, mert összességében jó helyezést értünk el. Lehet, hogy az előzőekhez képest gyengébb volt a szereplésünk, de 10 millió emberre vetítve szerintem ez még mindig jó.

  • *
  • Karma: 82
2008. Augusztus 25. 14:30, Hétfő
Én elégedett vagyok, mert összességében jó helyezést értünk el. Lehet, hogy az előzőekhez képest gyengébb volt a szereplésünk, de 10 millió emberre vetítve szerintem ez még mindig jó.

Így van, az a 21. hely egyáltalán nem rossz. Így is kellene felfognia mindenkinek szvsz.  :)

  • Karma: 36
2008. Augusztus 27. 12:35, Szerda
Én elégedett vagyok, mert összességében jó helyezést értünk el. Lehet, hogy az előzőekhez képest gyengébb volt a szereplésünk, de 10 millió emberre vetítve szerintem ez még mindig jó.

Így van, az a 21. hely egyáltalán nem rossz. Így is kellene felfognia mindenkinek szvsz.  :)

Szerintem is jó az összetett helyezés sok 4. helyünk is volt ha az mind 3. senki nem nyavajog a helyezéseket is értékelni kell. és tényleg  nem sokon múlt hogy akár jobb eredményt is elérjünk. és ha azt vesszük hogy kinába volt akkor még inkább jó eredmény.
főleg erre a cikkre gondoltam http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37779
ja és olvastam pár durva dolgot elég sok kinai sportoló sokáig nem is látta a családját 1 év másfél év. na ez azért durva.
Ne felejtsük vizilabdásaink 13 aranyat hoztak :D :D szóval van 16 aranyunk :D már is a top 5 be vagyunk :D és a csapat sportba is elég jó eredmény 3 csapat 4 be szép teljesitmény egy-két siker sportunk leégett vivás öttusa  de a többi szerintem nem volt csalódás ennyit tudunk és ez is szép