Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Láttál-e már bollywoodi filmet? (csak ebben mostaniban, előző élet nem ér)

Igen, és hajszárítóval kezemben már legalább 1x kipróbáltam, lobog-e úgy az én hajam is, mint Krrish-é.
4 (16%)
Láttam, és nem zárkózom el a továbbiakban az esetleges jó filmektől.
18 (72%)
Láttam, de senki sem kárpótolhat azért a három óráért.
1 (4%)
Á dehogy, kevés benne a vér, és két trancsírozás közepette még képesek dalra fakadni.
1 (4%)
Értelmes ember minek néz egyáltalán bw-mozit?
1 (4%)

Összes szavazó: 22

Szerző Téma: Indiai filmek  (Megtekintve 34385 alkalommal)

  • Karma: 1
2008. Július 8. 10:35, Kedd
Te már láttad? Én tegnap meg is rendeltem. Köszi a segítséget... Remélem jó film lesz. Az ára, nagyon alacsony. :istenvagy
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

  • *
  • Karma: 36
2008. Augusztus 17. 17:58, Vasárnap
Találós kérdés:
Mi az ott a háttérben?




Nem, nem az.
Az a budapesti ügyészség, jobb ha tőlem tudjátok.

Budapest amúgyis tele van féreglyukakkal, ha a Lánchíd felől behajtunk az alagútba, akkor a Hősök tere körforgalmánál lyukadunk ki.
A BKV is üzemeltet dimenzió-kapukkal felszerelt villamosokat, ha a 2-es villamosra szállunk fel, akkor a 49-esről fogunk leszállni.

Sajnos a film kilenc éve készül, hiába idén mutatták be, a budapesti jeleneteket még 1999-ben vették fel a bollywoodi guruk, és hát elég ódivatú az egész az elejétől fogva. (bár én nem láttam)


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Augusztus 17. 20:10, Vasárnap
Nem, nem az.
Az a budapesti ügyészség, jobb ha tőlem tudjátok.

Budapest amúgyis tele van féreglyukakkal, ha a Lánchíd felől behajtunk az alagútba, akkor a Hősök tere körforgalmánál lyukadunk ki.
A BKV is üzemeltet dimenzió-kapukkal felszerelt villamosokat, ha a 2-es villamosra szállunk fel, akkor a 49-esről fogunk leszállni.
Zsír  :angel:

  • *
  • Karma: 82

  • *
  • Karma: 36
2008. Augusztus 31. 21:20, Vasárnap
A My Sassy Girl bollywoodi remakeje nem is annyira borzalmas, mint amennyire lehúzták az imdb-n. Szinte jelenetről jelenetre újraforgatták, term. a helyi sajátosságokhoz igazítva.
Középszerű, de csak egy korrekt remake, hiányzik belőle a varázs, senkinek sem ajánlanám.
Ezt csakis eredetiben  :love

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. Szeptember 1. 09:08, Hétfő
Találós kérdés:
Mi az ott a háttérben?




Nem, nem az.
Az a budapesti ügyészség, jobb ha tőlem tudjátok.

Budapest amúgyis tele van féreglyukakkal, ha a Lánchíd felől behajtunk az alagútba, akkor a Hősök tere körforgalmánál lyukadunk ki.
A BKV is üzemeltet dimenzió-kapukkal felszerelt villamosokat, ha a 2-es villamosra szállunk fel, akkor a 49-esről fogunk leszállni.

Sajnos a film kilenc éve készül, hiába idén mutatták be, a budapesti jeleneteket még 1999-ben vették fel a bollywoodi guruk, és hát elég ódivatú az egész az elejétől fogva. (bár én nem láttam)



ó hát csak nem amire gondolok?? jó lenne ide is pár féreglyuk és akár otthonis lehetnék :D

  • *
  • Karma: 36
2008. Szeptember 1. 20:41, Hétfő
ó hát csak nem amire gondolok?? jó lenne ide is pár féreglyuk és akár otthonis lehetnék :D


Na de cserébe te is énekelnél három órán keresztül virágmintás száriban?  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. Szeptember 1. 21:13, Hétfő
ó hát csak nem amire gondolok?? jó lenne ide is pár féreglyuk és akár otthonis lehetnék :D


Na de cserébe te is énekelnél három órán keresztül virágmintás száriban?  :-D

Figyeld ha ez az ára hogy pikk pakk otthon legyek ilyen messzíről mindig amikor csak akarok akkor akár hulla-hoppozok is féllábbal ugrálva és úgy énekelek :D :D

  • Karma: 36
2008. November 14. 10:31, Péntek
Kedves indiai film rajongok föleg Gianni.
Most egy olyan oldalt teszek ide amitől leesik az állad.
http://www.hindilinks4u.net
rengeteg indiai filmet lehet megnézni rajta.
Angol felirat is van de nem minden filmen sajna.
Jó nézelődést

  • *
  • Karma: 80
2008. November 28. 19:10, Péntek
Svarci és Sly Bollywodban?! :shock:

http://www.imdb.com/title/tt1144804/
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2008. November 28. 19:24, Péntek
Bezony-bezony.

Amit nem tudott elérni Hollywood a két úriember fénykorában, azt nyugdíjas éveikben Bollywood teljesíti be.

Arnold Schwarzenegger és Sylvester Stallone együtt - egy indiai rom-com -ban

Főszerepben Kareena Kapoor (Jab We Met, 36 China Town) és Akshay Kumar.

Sly már forgat is


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. November 29. 08:54, Szombat
Bezony-bezony.

Amit nem tudott elérni Hollywood a két úriember fénykorában, azt nyugdíjas éveikben Bollywood teljesíti be.

Arnold Schwarzenegger és Sylvester Stallone együtt - egy indiai rom-com -ban

Főszerepben Kareena Kapoor (Jab We Met, 36 China Town) és Akshay Kumar.

Sly már forgat is


ez azért nem semmi :shock: :shock:

  • *
  • Karma: 36
2008. December 21. 18:27, Vasárnap


Alapból szeretem a tabudöntögető filmeket, Bollywoodban meg elég ritka az ilyesmi. Legutóbb öt éve a válást(!), mint intézményt próbálták meg lenyomni a filmesek a konzervatív nézők torkán, inkább kevesebb, mint több sikerrel.

Itt az újabb try:
Főszerepben Abhishek Bachchan (Bluffmaster, Dhoom1-2,), John Abraham (a Dhoom1 motoros rablója) és Priyanka Chopra aranszínű bikiniben.
Az első félórában hangosan nyerítve röhögtem könnyesre magam. Aztán kicsit leült a film, ami kétségtelenül ezerszer ellőtt klisékkel van tele. És bár az utolsó 20 percben a legcsúnyább filmes húzásokat szedték össze, azért tetszett, kifejezetten jó kis bollywoodi limonádé.
Rendes filmajánlót is írok róla a napokban, és elkezdtem hozzá a feliratot. 
Rám nem jellemző módon akár még ebben az évben elkészülhet

Sajnos utóbbi időben az utolsó 12 éves indiai kissrác is letiltja az embedelést a sz@ros kis borzalmas minőségű feltöltött youtube-s videóin, így nem tudom embedleni, tessék megnézni a Dostana trailerét I T T.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 30. 22:36, Kedd írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2008. December 30. 22:35, Kedd


Bollywood az év végére időzítette a legjobb filmeket, hogy nehogymá' rendes évértékelést tudjon csinálni az ember.
Alig egy hete, dec. 24-én mutatták be a Ghajini című (hentelős?) akciót, a kritikusok egyszerűen nem tudnak belekötni, tódul rá a nép, megdöntötte minden idők rekordját, már ami a bemutató hetében összekalapolt pénzt illeti.

De hogy hogyan lehet a jelek szerint jó kis filmhez (imdb: 7.1/10 1147 szavazatnál) ilyen béna trailert csinálni, az már rejtély.

Közben a hatodik hete vetített Dostana-ra  :good: még mindig annyian ülnek be, hogy az összesített heti lista harmadik helyén tanyázik, ami nagy szó akkor, amikor hetente jönnek ki Indiában 4-5 nagyobb filmmel a stúdiók.
(felirat hozzá már 90%-ban kész, nálam Bollywoodot illetően az év filmje lett)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2008. December 30. 23:28, Kedd


Bollywood az év végére időzítette a legjobb filmeket, hogy nehogymá' rendes évértékelést tudjon csinálni az ember.
Alig egy hete, dec. 24-én mutatták be a Ghajini című (hentelős?) akciót, a kritikusok egyszerűen nem tudnak belekötni, tódul rá a nép, megdöntötte minden idők rekordját, már ami a bemutató hetében összekalapolt pénzt illeti.

De hogy hogyan lehet a jelek szerint jó kis filmhez (imdb: 7.1/10 1147 szavazatnál) ilyen béna trailert csinálni, az már rejtély.

Közben a hatodik hete vetített Dostana-ra  :good: még mindig annyian ülnek be, hogy az összesített heti lista harmadik helyén tanyázik, ami nagy szó akkor, amikor hetente jönnek ki Indiában 4-5 nagyobb filmmel a stúdiók.
(felirat hozzá már 90%-ban kész, nálam Bollywoodot illetően az év filmje lett)

Ez nem az a Memento-koppintás? Mert akkor megnézem. :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/