Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Láttál-e már bollywoodi filmet? (csak ebben mostaniban, előző élet nem ér)

Igen, és hajszárítóval kezemben már legalább 1x kipróbáltam, lobog-e úgy az én hajam is, mint Krrish-é.
4 (16%)
Láttam, és nem zárkózom el a továbbiakban az esetleges jó filmektől.
18 (72%)
Láttam, de senki sem kárpótolhat azért a három óráért.
1 (4%)
Á dehogy, kevés benne a vér, és két trancsírozás közepette még képesek dalra fakadni.
1 (4%)
Értelmes ember minek néz egyáltalán bw-mozit?
1 (4%)

Összes szavazó: 22

Szerző Téma: Indiai filmek  (Megtekintve 34390 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2009. Augusztus 19. 12:12, Szerda
Ezt érdemes megnézni? Olyasmi, mint a Krrish, meg a Dhoom 2?

Jodhaa.Akbar.2008.R3.DVDRip.Xvid-3MeDiA

  • *
  • Karma: 36
2009. Augusztus 19. 13:42, Szerda
Ezt érdemes megnézni? Olyasmi, mint a Krrish, meg a Dhoom 2?

Jodhaa.Akbar.2008.R3.DVDRip.Xvid-3MeDiA

Ööö...
Nem ajánlom, bár tömegek rajonganak érte nálunk is.
A csatajelenetek kábé mintha a hatvanas években készültek volna.
Blockbuster volt, egy rakás díjat bezsebelt (talán az év filmje is lett, meg legjobb rendező).
Nézhető, egyszer elmegy, de nem az, amit várna tőle az ember.

Kiveséztem anno, de pont azért nem az ázsiafilmre tettem fel, mert távol-keleti kosztümös történelmi filmek után ez elég gyenge.
http://bollywoodextra.hu/filmek/95-jodhaa-akbar-2008

Előzetes

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Augusztus 19. 21:41, Szerda
sziaztok   lelehet tölteni  indiai  filmeket? aki  tud  segitsen  a emil cim:rezimici@freemail.hu köszi

  • *
  • Karma: 36
2010. Február 14. 08:56, Vasárnap



"Hindi Filmklub - Bollywoodi időutazás

Február 6-án, némi kihagyás után ismét hindi filmklub! Ezúttal különleges csemegével várjuk nézőinket, olyasmivel, amit még soha nem láthattak!

Zenés időutazásra invitálunk mindenkit, a hindi filmek azon jeleneteiből válogattunk, ami a legkülönlegesebb bennük: a dalbetétekből. Huszonnöt dal az 1955 és 2009 közötti időszak huszonnöt filmjéből: különböző korszakok, különböző zenei stílusok, különböző táncok. A válogatás megkísérli a lehetetlent: felvillantani Bollywood ezer arcát és hangulatát. A táncjelenetek között mindenki felfedezheti majd nagy kedvenceit és rácsodálkozhat az általa nem látott filmek leglátványosabb közönségcsalogató darabjaira. Az indiai film legjobb zeneszerzői (mint A. R. Rahman) és legjobb koreográfusai mellett (mint Farah Khan) természetesen felvonulnak a legnagyobb sztárok Raj Kapoortól Amitabh Bachchanon át Shahrukh Khanig, és Bollywood legjobb táncosai Salman Khantól és Madhuri Dixittől kezdve Hrithik Roshanig és Aishwariya Raiig.

Az összeállítás bátran ajánlható az indiai filmgyártást nem ismerő, de a zenés filmeket kedvelő nézők számára bemelegítő, kedvcsináló darabként, míg Bollywood szerelmesei számára kihagyhatatlan alkalom!"


Akit netán érdekelne - IDE felkerült a zenés bollywoodi időutazás tételesen, de csak nyolcat töltöttem fel a youtube-ra, különben ki jönne el majd egy év múlva az ismétlésre.  :-D
Teljesen más egyébként ezeket valódi filmvásznon nézni, mégiscsak igaz lesz, hogy a méret a lényeg.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2010. Október 23. 22:01, Szombat
Dabangg

Meglepően jó.
Annak mindenképp, akinek a végletekig túlzásba vitt akciók bejönnek, lásd trailerben.

Az összes box-office rekordot megdöntötte Bollywood történetében, pedig az aztán kemény pálya.
Január-február táján az Örökmozgóban is.
4/5, indiai viszonylatban simán 5/5

Dabangg - Theatrical Trailer
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 23. 22:03, Szombat írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.