Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Új szerzemények  (Megtekintve 50790 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 12. 11:58, Csütörtök
Pulgasari - Észak-koreai Godzilla másolat, kommunista propaganda, amit nem engedtek Koreán kívül bemutatni 10 évig. Meglepetésként az uploader feltett mellé egy-két fincsi videot, mint észak-koreai ünnepségek, híradó, nyilvános kivégzés, illetve a gyermekék helyzetét bemutató dokumentum film. Ja és van egy listavezető popszám is.
Hú, ez nagyon kell! Mióta várok észak-koreai filmre... és még valódi videók is vannak rajta... :hopp:

Erről a filmről amúgy úgy tartják, hogy a létrejöttének a története sokkal-sokkal izgalmasabb, mint a film maga.  :) Nézzetek csak utána, sajna most hirtelen nem találom azt a linket, ahol mindez le volt írva.  <:)

Én annyit tudok róla, hogy a rendezőt Dél-Koreából rabolták!  :woo: :D

Igen! :) Nem tréfált a kicsit gyermeteg lelkű diktátor.  :D Viszont a link szerint, amit az előbb postoltam, ebből a filmből is van amerikai remake!!!  :cool: 8)

  • Karma: 12
2006. Október 14. 16:18, Szombat
Naughty Girl (2006) - K
Monopoly (2006) - K

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 15. 22:51, Vasárnap
Frissítettem az aláírásomat! ;)  :woo: :angel:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 16. 14:07, Hétfő
Frissítettem az aláírásomat! ;)  :woo: :angel:

Az a helyzet YEZy, hogy az emberek egy bizonyos nagyság felett nem érzékelik a mennyiséget. Szóval én nem is tudom elképzelni, mennyi az az 17xx film :roll:  :-D

Ha ma elkezdeném nézni őket, napi 5 filmmel, kb egy évembe kerülne végignézni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 16. 14:09, Hétfő írta Manu »

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 16. 14:18, Hétfő
Frissítettem az aláírásomat! ;)  :woo: :angel:

Az a helyzet YEZy, hogy az emberek egy bizonyos nagyság felett nem érzékelik a mennyiséget. Szóval én nem is tudom elképzelni, mennyi az az 17xx film :roll:  :-D

Ha ma elkezdeném nézni őket, napi 5 filmmel, kb egy évembe kerülne végignézni.

Nekem is ez a bajom velük...  :-D De jobb, hogy itt vannak, mintha nem lennének...  :)

  • Karma: 36
2006. Október 16. 17:17, Hétfő
Nekem is ez a bajom velük...  :-D De jobb, hogy itt vannak, mintha nem lennének...  :)
:hail: :-D

  • Karma: 41
2006. Október 16. 18:07, Hétfő
Frissítettem az aláírásomat! ;) :woo: :angel:

jó sok szabadidőd lehet, én még összeírni se bírnám így, az imdb dolgok hogy kerülnek bele?
és hányat láttál eddig?

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 16. 21:04, Hétfő
Frissítettem az aláírásomat! ;) :woo: :angel:

jó sok szabadidőd lehet, én még összeírni se bírnám így, az imdb dolgok hogy kerülnek bele?
és hányat láttál eddig?

Az iMDB dolgok egy ideje már nem kerülnek bele időhiány miatt. A többi meg lemezenként kb. 2 percet vesz igénybe...  :) Hogy mennyit láttam belőle? Talán 400-at...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 17. 00:21, Kedd
Frissítettem az aláírásomat! ;) :woo: :angel:

jó sok szabadidőd lehet, én még összeírni se bírnám így, az imdb dolgok hogy kerülnek bele?
és hányat láttál eddig?

Talán 400-at...

:deadmeat:

  • Karma: 41
2006. Október 17. 09:01, Kedd
azt hittem, valami script csinálja bele, úgy egyszerűbb volna....

on: új szerzemények: Yojimbo. gondolom, nem vagyok egyedül. ha vki rátette a subot, szójjon. illetve töltse fel az időzítettet :)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 17. 18:57, Kedd írta asiafan »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 17. 17:47, Kedd
Devils on the Doorstep. A'szem rekordot döntöttem. Vagy 5-6 héten keresztül jött.

  • Karma: 36
2006. Október 17. 18:59, Kedd
azt hittem, valami script csinálja bele, úgy egyszerűbb volna....

on: új szerzemények: Yojimbo. gondolom, nem vagyok egyedül. ha vki rátette a subot, szójjon.

Én tervezem, úgyhogy oké.

Viszont a Stray Dog-gal megszívtam. Úgy emékeztem, hogy van hozzá magyar felirat valahol, de tévedtem. Nincs valaki jótét léleknek kedve és temérdek ideje rá, hogy lefordítsa? Jutalma egy magyar feliratos Stray Dog dvd lenne...

Kisho esetleg...  <:)  :angel:

  • *
  • Karma: 80
2006. Október 17. 19:59, Kedd
azt hittem, valami script csinálja bele, úgy egyszerűbb volna....

on: új szerzemények: Yojimbo. gondolom, nem vagyok egyedül. ha vki rátette a subot, szójjon.

Én tervezem, úgyhogy oké.

Viszont a Stray Dog-gal megszívtam. Úgy emékeztem, hogy van hozzá magyar felirat valahol, de tévedtem. Nincs valaki jótét léleknek kedve és temérdek ideje rá, hogy lefordítsa? Jutalma egy magyar feliratos Stray Dog dvd lenne...

Kisho esetleg...  <:)  :angel:

Ez az: LINK?
Érdemes?

Egyébként most ezen (LINK) dolgozom, bár nem foglalkoztam vele mostanában. De akkor majd ránézek arra a Stray Dog-ra is, aztán meglátjuk mi lesz. Mindenesetre az bíztató, hogy a felirata nem Krrish volumenű. :)

szerk.: meg még ezen (LINK) gondolkodom.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 17. 20:17, Kedd írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Október 17. 22:08, Kedd
azt hittem, valami script csinálja bele, úgy egyszerűbb volna....

on: új szerzemények: Yojimbo. gondolom, nem vagyok egyedül. ha vki rátette a subot, szójjon.

Én tervezem, úgyhogy oké.

Viszont a Stray Dog-gal megszívtam. Úgy emékeztem, hogy van hozzá magyar felirat valahol, de tévedtem. Nincs valaki jótét léleknek kedve és temérdek ideje rá, hogy lefordítsa? Jutalma egy magyar feliratos Stray Dog dvd lenne...

Kisho esetleg...  <:)  :angel:

Ez az: LINK?
Érdemes?

Egyébként most ezen (LINK) dolgozom, bár nem foglalkoztam vele mostanában. De akkor majd ránézek arra a Stray Dog-ra is, aztán meglátjuk mi lesz. Mindenesetre az bíztató, hogy a felirata nem Krrish volumenű. :)

szerk.: meg még ezen (LINK) gondolkodom.

Hogy érdemes-e? Kurosawa, Toshiro Mifune, IMDB: 8.0 ---->  :good: (szerintem is)

Ha úgy döntesz, hogy nekivágsz, akkor egyrészt nagyon fogok örülni, másrészt elküldöm a dvd-ről lerippelt feliratot, hogy utána már ne legyen gondom az időzítéssel.

A másik 2 film közül meg a The President's Last Bang -et javaslom, így látatlanban sokkal érdekesebbnek tűnik.


  • *
  • Karma: 80
2006. Október 17. 22:59, Kedd
azt hittem, valami script csinálja bele, úgy egyszerűbb volna....

on: új szerzemények: Yojimbo. gondolom, nem vagyok egyedül. ha vki rátette a subot, szójjon.

Én tervezem, úgyhogy oké.

Viszont a Stray Dog-gal megszívtam. Úgy emékeztem, hogy van hozzá magyar felirat valahol, de tévedtem. Nincs valaki jótét léleknek kedve és temérdek ideje rá, hogy lefordítsa? Jutalma egy magyar feliratos Stray Dog dvd lenne...

Kisho esetleg...  <:)  :angel:

Ez az: LINK?
Érdemes?

Egyébként most ezen (LINK) dolgozom, bár nem foglalkoztam vele mostanában. De akkor majd ránézek arra a Stray Dog-ra is, aztán meglátjuk mi lesz. Mindenesetre az bíztató, hogy a felirata nem Krrish volumenű. :)

szerk.: meg még ezen (LINK) gondolkodom.

Hogy érdemes-e? Kurosawa, Toshiro Mifune, IMDB: 8.0 ---->  :good: (szerintem is)

Ha úgy döntesz, hogy nekivágsz, akkor egyrészt nagyon fogok örülni, másrészt elküldöm a dvd-ről lerippelt feliratot, hogy utána már ne legyen gondom az időzítéssel.

A másik 2 film közül meg a The President's Last Bang -et javaslom, így látatlanban sokkal érdekesebbnek tűnik.

Láttam már mindkettőt, valóban az az érdekesebb, már csak a témaválasztása miatt is. Olyasmi, mint a JFK.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))