Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

legyenek-e ilyen témájú ajánlók az oldalon?

semmi esetre sem, ez egy filmes oldal
1 (10%)
esetleg jöhetnek, de csak olyanoktól, akik a filmekhez köthetőek
2 (20%)
jöhetnek, tegyük őket a filmek közé
0 (0%)
jöhetnek, de nyissunk nekik külön kategóriát
6 (60%)
nekem mindegy
1 (10%)
nahát, ilyenek is vannak?
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szerző Téma: Koncert DVD-k, videoklipgyűjtemények  (Megtekintve 867 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. December 10. 18:00, Vasárnap
A Faye Wong-ról készített életrajz közben szedtem elő egy koncertjét, meg a Best Of videoklip DVD-jét. Miközben néztem/hallgattam őket, ötlött fel bennem, hogy akár ezekről is lehetne ajánlót írni. Persze csak olyan előadókra gondoltam, akikről van/lesz életrajz is az oldalon. Vélemények?

  • *
  • Karma: 80
2006. December 10. 22:06, Vasárnap
A Faye Wong-ról készített életrajz közben szedtem elő egy koncertjét, meg a Best Of videoklip DVD-jét. Miközben néztem/hallgattam őket, ötlött fel bennem, hogy akár ezekről is lehetne ajánlót írni. Persze csak olyan előadókra gondoltam, akikről van/lesz életrajz is az oldalon. Vélemények?

Szerintem kicsit elkanyarodna az oldal eredeti témájától, de ha Neked van rá kapacitásod... :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

 

anything