Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Minden más  (Megtekintve 19601 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2006. Augusztus 3. 13:20, Csütörtök
Ajánlom ezt a filmet:


Kelet az Kelet - East is East
IMDB

Méghozzá mindenképpen szinkronnal ajánlom, mert kivételesen jól sikerült.
A 70-es évek Angliájában játszódik, a történet egy Pakisztánból betelepült apáról, angol származású feleségéről és a gyerekeikről szól (a legkisebb olyan, mint Kenny a South Parkból :-D). Az első felében vígjáték, aztán a végére egyre inkább átvált drámába, de mindenképpen ajánlott a poénok és az öreg dumája miatt.
Mikor legutóbb láttam 990Ft-ért árulták DVD-n.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 3. 13:35, Csütörtök írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Augusztus 3. 17:32, Csütörtök
Sőt, még valamelyik számítástechnikai újságban is volt melléklet. Tényleg ügyes film, szépen ötvözi a komolyabb és a viccesebb témákat, ahogy az új angol filmek általában.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 23. 18:12, Szerda
Szerintetek a Krrish (iMDB) vajon milyen film lehet? :-D A képekből ítélve finoman szólva is érdekes... :) Azt hiszem, továbbra sem leszek Bollywood rajongója.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 23. 18:37, Szerda
Szerintetek a Krrish (iMDB) vajon milyen film lehet? :-D A képekből ítélve finoman szólva is érdekes... :) Azt hiszem, továbbra sem leszek Bollywood rajongója.
A csajszim hetek óta rágja a fülem miatta és pont ma este fogjuk megnézni, úgyhogy lesz róla ismertető is :) Szuperhős sztori táncbetétekkel :) :lol:

Más:

Call of Cthulhu



iMDB

Sokkal többet vártam ettől. Tudtam, hogy néma film, meg fekete-fehér, illetve, hogy a '30-as évek stílusában készült, és nagyon jó ötletnek tartottam. A kivitelezés azonban közel sem olyan jó. Nem hiszem, hogy elég szolgaian lemásolni valamit, azért kell hozzátenni is. Márpedig itt szolgaian lemásoltak Buster Keaton korabeli filmkre jellemző fogásokat és kész, semmi plussz. Unalmas volt és egyáltalán nem ilyesztő vagy rémisztő. Persze Cthulhu, mint Godzilla kikelt a tengerből stop motionben, így elvesztette isteni jellegét is. Mindenféle okkult hangulat hiányzik belőle, ami Lovecraftot igazán naggyá tette. Hosszú ideje az egyetlen amcsi film, amitől sokat vártam és eredetinek tartottam, de ismét csalódnom kellett.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 23. 19:15, Szerda
Call of Cthulhu
Mondtam, hogy nem fog tetszeni neked, előre megmondtam... :)
Legközelebb nézd meg inkább a (20+1)-ik Godzilla filmet, ha eredetiségre és ötletességre vágysz, a fekete-fehér lovecrafti mitológiára épülő némafilmekkel meg úgyis Dunát lehet rekeszteni... 8-) :smoke:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 23. 19:35, Szerda
Call of Cthulhu
Mondtam, hogy nem fog tetszeni neked, előre megmondtam... :)
Legközelebb nézd meg inkább a (20+1)-ik Godzilla filmet, ha eredetiségre és ötletességre vágysz, a fekete-fehér lovecrafti mitológiára épülő némafilmekkel meg úgyis Dunát lehet rekeszteni... 8-) :smoke:

Nem érted miről beszéltem. Godzilláról tudjuk, hogy tucatszámra gyártják, nem is várunk el tőle semmi eredetit. FF, néma Chtulhuból viszont nincs sok, de egy jó ötleten túl ez sem hoz semmit. Mondj nekem valamit, a már említett retro dolgon kívül, ami miatt jó volt. Nekem nem ez a sötét lovecrafti feeling, hol van itt a rettegés? A színészek meg az operatőr csapnivalóan rossz volt. Néha, mintha home video lett volna.  :smoke: :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 24. 03:42, Csütörtök
Ha utálni akarod, utáld. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 24. 16:38, Csütörtök
Ha utálni akarod, utáld. :)

:cool: érvelés :)

Krrish: Tegnap elkezdtük nézni, de egyrészt három órás :roll:, másrészt áramszünet is félbe szakította, de azt kell mondjam, jól szórakoztam. Nyilván csak az újdonság varázsa, de marhára bejött az a zenés-táncos betét, amit beleraktak :lol: . Volt más is, ami tetszett, de azt majd bővebben a főoldalon.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 24. 16:41, Csütörtök írta Manu »

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. Augusztus 24. 17:36, Csütörtök
hali

valaki segitene nekem hazsnalhato feliratot keresni az extrem tortenetekhez?

elore is koszi

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 24. 17:38, Csütörtök
hali

valaki segitene nekem hazsnalhato feliratot keresni az extrem tortenetekhez?

elore is koszi

Szia!

Mire is gondolsz itt pontosan?

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 24. 17:52, Csütörtök
hali

valaki segitene nekem hazsnalhato feliratot keresni az extrem tortenetekhez?

elore is koszi

Szerintem a Three... Extremes című történetfüzérre gondoltál. Ez esetben igen egyszerű a dolog, csak kattints ->ide<-.

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. Augusztus 24. 18:04, Csütörtök
igen a three extremes re gondoltam es tegnap mar letoltottem  innen a feliratot csak nem tudtam osszehozni a filmmel ezert gondoltam megkerdezem hatha van eg ymasik  is ami barmifele beavatkozas nelkul  mukodne

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 24. 18:08, Csütörtök
igen a three extremes re gondoltam es tegnap mar letoltottem  innen a feliratot csak nem tudtam osszehozni a filmmel ezert gondoltam megkerdezem hatha van eg ymasik  is ami barmifele beavatkozas nelkul  mukodne

Subtitle Workshoppal próbálkoztál már?

Ha nem, kisho eszközölt egy leírást itt:

http://www.azsiafilm.hu/forum/index.php?topic=43.msg5607#msg5607

  • Karma: 36
2006. Augusztus 24. 23:57, Csütörtök
:cool: érvelés :)
Ugyan, ezt már lejátszottuk, csak utalni akartam arra, szerintem tudod, mire gondolok. :) Amúgy meg mindegy. :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 28. 08:15, Hétfő
Azt hiszem, továbbra sem leszek Bollywood rajongója.
Yezy- még mindig áll ez a megállapítás? Krrish rulez:d Gaboja jó film volt :D
Ha nem is lettem bollywood rajongó de Krrish fan ez igen. csuri csuri csuri
le kéne fordítani hozzá a feliratot s terjeszteni ez kultusz film megéri megnézni.

 

anything