Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Minden más  (Megtekintve 19602 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Március 22. 00:08, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
Elcsesztem: írógép helyett varrógépet akartam írni. (Az eredeti idézet ugyanis valahogy így szól: "A szürrealizmus nem más, mint az esernyő és a varrógép találkozása a boncasztalon")
Úgyhogy a fenti esszét kérném írógép helyett vasalóval megírni. Thnx.

Kedves agencooper barátom... Tudod, mit mondott a tibordaróci plébános a betérő apáczáknak, amikor azok alamizsnáért könyörögtek?...  :roll:



"Most nem érek rá, mert mindjárt jön két szexi ministránsfiú és addig még a boltba is le kell ugornom egy liter vazelinért."
 8)

Amúgy nem tom: mit mondott?

  • Karma: 36
2006. Március 22. 01:14, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
Amúgy nem tom: mit mondott?

"Hát a f.szom nem kéne?" :smoke: 8-) (Családi körben gyakran használt anekdota, 1000 éve használjuk, csak persze a választ már nem idézzük, csak a kérdést: "Aztán tudod-e, mit mondott..." stb. Nem tudom, hogy milyen gyökere van ennek, lehet, hogy tényleg megtörtént. :P)

  • Karma: 36
2006. Április 9. 22:20, Vasárnap
9 sárkány (indonéz)

Majd írok rendes ismertetőt. Egyelőre röviden: nagyon tetszett, talán icipicit túl érzelmes, de kemény dráma. Méltó az "indonéz Tűzvirágok" névre, több szempontból is, és ennél nagyobb dicséretet én nehezen adhatnék, tudjátok, mennyire szeretem a Hana-bi-t. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 9. 23:07, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
9 sárkány (indonéz)

Majd írok rendes ismertetőt. Egyelőre röviden: nagyon tetszett, talán icipicit túl érzelmes, de kemény dráma. Méltó az "indonéz Tűzvirágok" névre, több szempontból is, és ennél nagyobb dicséretet én nehezen adhatnék, tudjátok, mennyire szeretem a Hana-bi-t. :)


Egyetértek. Jó kis film volt, kíváncsi lennék, milyen lehet a többi indonéz film, még a neten se nagyon találni ilyesmit, leszámítva a Sigaw című horrort, igaz, az Fülöp-szigeteki... :)

  • Karma: 36
2006. Április 10. 01:57, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
9 sárkány (indonéz)

Majd írok rendes ismertetőt. Egyelőre röviden: nagyon tetszett, talán icipicit túl érzelmes, de kemény dráma. Méltó az "indonéz Tűzvirágok" névre, több szempontból is, és ennél nagyobb dicséretet én nehezen adhatnék, tudjátok, mennyire szeretem a Hana-bi-t. :)


Nálam: 10/6, mert a végére túl érzelgős lett és becsúszott pár logikai bukfenc is.

  • Karma: 36
2006. Április 10. 10:25, Hétfő
Idézetet írta: agentcooper
Nálam: 10/6, mert a végére túl érzelgős lett és becsúszott pár logikai bukfenc is.

Utóbbik konkrétan?
Én éppen azért néztem el az érzelgősséget, mert volt helye és indoka. Magyarul nem éreztem feleslegesnek.

  • Karma: 36
2006. Április 10. 10:56, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
Nálam: 10/6, mert a végére túl érzelgős lett és becsúszott pár logikai bukfenc is.

Utóbbik konkrétan?
Én éppen azért néztem el az érzelgősséget, mert volt helye és indoka. Magyarul nem éreztem feleslegesnek.


Minden rosszarcú bűnöző tudja, még Indonéziában is, hogy ha valaki lenyúlja a maffia (ez nem teljesen olyasmi volt, de nyílván hasonló szervezetről van itt is szó) pénzét, akkor azért a partnerét is elő fogják venni, a családjáról nem is beszélve. Ehhez képest a 'főhős' biztosította a haversrácot, hogy neki nem lesz bántódása, hiszen ő nem vett részt a lopásban. LOL: minden bérgyilkoló ilyen naív és butuska arrafelé?

És az milyen, hogy a pénzes(nek vélt) táska tartalmát csak azután nézik meg, hogy a túszt már elengedték?

És amikor 'baráti tűzben' megölte a főhős a kollégáját, a rendőrök hova tűntek el? Meghatottan félre álltak, amíg a nagy jelenet tartott?

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 4. 17:06, Vasárnap
Ez a film http://www.imdb.com/title/tt0493264/ belefér az oldal profiljába? <:)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 4. 17:09, Vasárnap

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 4. 17:14, Vasárnap
Ez a film http://www.imdb.com/title/tt0493264/ belefér az oldal profiljába? <:)

Persze, bele :)
Állítólag külföldön mindenhol tarol, nálunk meg nem akarják bemutatni, mondván, hogy úgysem lenne rá kereslet... :-o
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 4. 17:17, Vasárnap
Ez a film http://www.imdb.com/title/tt0493264/ belefér az oldal profiljába? <:)

Persze, bele :)
Állítólag külföldön mindenhol tarol, nálunk meg nem akarják bemutatni, mondván, hogy úgysem lenne rá kereslet... :-o

Ez gyakran van így, max majd dvd-n megjelentetik, ócska szinkronnal, eredeti nyelv nélkül  :(

  • Karma: 36
2006. Június 5. 01:06, Hétfő
Ez a film http://www.imdb.com/title/tt0493264/ belefér az oldal profiljába? <:)

Persze, bele :)
Állítólag külföldön mindenhol tarol, nálunk meg nem akarják bemutatni, mondván, hogy úgysem lenne rá kereslet... :-o

Nálunk azért kevés a török vendégmunkás. Persze elvakult USA-utálók itt is vannak.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 18. 15:05, Vasárnap
Tegnap volt egy nagyon jó kis Ang Lee film a királyi kettesen. Teljesen meglepődtem. A mozi mágusai sorozatban volt.. lehet leadnak tőle még mást is? Ja, a Wedding Banquet volt, ajánlom mindenkinek, ha megismétlik :)

  • Karma: 36
2006. Június 18. 23:26, Vasárnap
Tegnap volt egy nagyon jó kis Ang Lee film a királyi kettesen. Teljesen meglepődtem. A mozi mágusai sorozatban volt.. lehet leadnak tőle még mást is? Ja, a Wedding Banquet volt, ajánlom mindenkinek, ha megismétlik :)

Egy teljes Ang Lee sorozatról van szó, illetve csak a korai filmjeiről. Eddig kettő volt, lemaradtam mindkettőről.  :(  Nem vette fel és digitalizálta be vki?

  • Karma: 32
2006. Június 19. 00:06, Hétfő
Én az előző filmnek sikeresen elkaptam az utolsó tíz percét. Az nem volt rossz.  :)
Erről viszont teljesen lemaradtam.  :(