Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Gaboja (K*rva jó)  (Megtekintve 38240 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. November 8. 20:19, Szerda

  • Karma: 36
2006. November 9. 08:23, Csütörtök
olyan magasan még én se aludtam matracon mint te :D
És borsószemet kapott a legfelső szivacs alá? :-D

Indiai, superman, spiderwoman
Neeee!!! :lol:
Egyébként most jut eszembe: indiai angoltanárom van egy csoporttal, és egy éve él Magyarországon, nem látta a Krrish-t! :-D Ha meglenne, le is bombáznám vele, aztán kíváncsi vagyok, mit szólna. Ha már én lelkesedek érte, ő sem szólhatná le. 8-) :smoke:

  • Karma: 36
2006. November 14. 21:50, Kedd
Azok kedvéért, akiknek szintén nagyon tetszett a fagyiárus lány a Kung-Fu Hustle-ből meg a baltás banda zenetémája, feltöltöttem egy videót. (Most találtam a vincsi egy eldugott szegletében. 8-) )
http://rapidshare.com/files/3367113/Kung_Fu_music_video-hi.avi.html

Egy elképesztő filmrészlet egy érdekes technikával készített filmből. Az egészet digitális fotókból csinálták, azokat szerkesztgették, zoomolgatták, forgatták, vagdosták darabokra stb. A zenei téma nagyon egyszerű, de piszkosul hangulatos szerintem... Meg kéne szerezni ezt a filmet. :)
http://www.youtube.com/watch?v=7qQ43jA6JX4

Ez pedig egy kis "adalék" a használt technikához:
http://www.youtube.com/watch?v=VuoljANz4EA&NR
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 14. 22:01, Kedd írta Ramiz »

  • Karma: 36
2006. November 22. 21:01, Szerda
Szeretitek a Falloutot? A beteg posztapokaliptikus világ kegyetlenségét fekete humorba pácolva? :-D
http://www.blastwavecomic.com

  • *
  • Karma: 80
2006. November 22. 21:09, Szerda
Szeretitek a Falloutot? A beteg posztapokaliptikus világ kegyetlenségét fekete humorba pácolva? :-D
http://www.blastwavecomic.com

A Fallout 2-t nagyon szerettem.
Ezt nézd: LINK
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2006. December 3. 08:05, Vasárnap
Ma van a japán nyelvvizsga. Remélem, GaboJa lesz olyan kulva jó, hogy átmegy rajta, mert elég sokat korrepetáltam, hogy meglegyen a szintje...  :-D :samurai: :samurai: :angel:

  • Karma: 36
2006. December 3. 10:28, Vasárnap
Ma van a japán nyelvvizsga. Remélem, GaboJa lesz olyan kulva jó, hogy átmegy rajta, mert elég sokat korrepetáltam, hogy meglegyen a szintje...  :-D :samurai: :samurai: :angel:
GAMBATTE GABOJA!!!  :whoah: :godzilla:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 3. 16:46, Vasárnap
GAMBATTE GaboYa-san mo YEZy-san!! :woo: (valahogy így van, de majd kijavítanak a friss nyelvizsgások :) )

  • *
  • Karma: 80
2006. December 3. 16:55, Vasárnap
 :fingerscrossed:
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. December 3. 17:58, Vasárnap
Ma van a japán nyelvvizsga. Remélem, GaboJa lesz olyan kulva jó, hogy átmegy rajta, mert elég sokat korrepetáltam, hogy meglegyen a szintje...  :-D :samurai: :samurai: :angel:
Kösz Yezy tényleg sokat segítettél:)
S fel is zárkoztam egy kicsit hozzád persze még jócskán le vagyok maradva 
s szerintem meg is lesz, mert még a magnó is elég jól sikerült úgy érzem:)
Amúgy meg kösz mindenkinek a szorítást srácok
 

  • *
  • Karma: 82
2006. December 3. 18:27, Vasárnap
GAMBATTE GaboYa-san mo YEZy-san!! :woo: (valahogy így van, de majd kijavítanak a friss nyelvizsgások :) )

a mo helyett to kell, a többi stimmel! :) Egyébként több jpop.hu-s embert is felismerni véltem a vizsgázók között. :) Tényleg, Tito nem tervezi, hogy majd valamikor vizsgázik is? :)

  • Karma: 36
2006. December 3. 18:47, Vasárnap
Indiai, superman, spiderwoman
Ez gyilkos volt :D :D: D: :D
nagyon ott van :D
s jó a  képed alul jamie és a csodalámpa ha jól tom
mekkora mese volt :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 3. 18:49, Vasárnap
GAMBATTE GaboYa-san mo YEZy-san!! :woo: (valahogy így van, de majd kijavítanak a friss nyelvizsgások :) )

a mo helyett to kell, a többi stimmel! :) Egyébként több jpop.hu-s embert is felismerni véltem a vizsgázók között. :) Tényleg, Tito nem tervezi, hogy majd valamikor vizsgázik is? :)

a "to" az "és", a "mo" pedig "is" nem? Azt akartam írni, hogy "Hajrá Gaboyának és YEZynek is!", de most így elnézve ez magyarul is teljesen rossz. Na, erről ennyit. :deadmeat:

  • Karma: 36
2006. December 3. 19:56, Vasárnap
GAMBATTE GaboYa-san mo YEZy-san!! :woo: (valahogy így van, de majd kijavítanak a friss nyelvizsgások :) )
Ja tényleg, YEZy is ír! AKkor neki is drukkoltam. <:) :)

  • Karma: 36
2006. December 3. 23:05, Vasárnap
Ma van a japán nyelvvizsga. Remélem, GaboJa lesz olyan kulva jó, hogy átmegy rajta, mert elég sokat korrepetáltam, hogy meglegyen a szintje...  :-D :samurai: :samurai: :angel:

Ez milyen szint? Írásban a japán karaktereket használjátok vagy a könnyített latin betűset?