Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22704 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 14. 12:20, Csütörtök
Én most kihagynám... sőt, lehet h át kell majd tenni ezeket más napra, mert nekem csütörtökönként 6-8ig órám van! :(( :((

Oké. Elvileg GaboJa-val van egy beugró emberünk, de ez még szervezést igényel.
Szólhatunk Mikinek
s akkor ő jönne
17:40 az okes a bosnyákon?
Yezy ha elkuldod a számát akkor én felhívom s meg mondom neki
ez igy ok srácok
Mazsi: kár hogy nem tudsz jönni:( majd akkor kitalálunk egy más időpontot
na csákesz
meg van a 4. ember
17:40 kor gyülekező a bosnyákon

  • Karma: 36
2006. Szeptember 14. 12:26, Csütörtök
Elvileg jó. Még felhívlak majd később, hogy biztos leszünk-e négyen.

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 14. 13:16, Csütörtök
Elvileg jó. Még felhívlak majd később, hogy biztos leszünk-e négyen.

Megleszünk! :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 09:32, Péntek
Elvileg jó. Még felhívlak majd később, hogy biztos leszünk-e négyen.

Megleszünk! :)
Tegnap ismét nagy game volt s az uj pontozással szerintem igen is kiélezett party volt föleg a végén akár 3-man is nyerhettünk volna ja négyen ha ramiz csinál egy 1000-set:D
izgalmas volt a vége tetszett:)
Ja s ramizzal megcsináltuk a magyar részeges mahjong szabályzatot :) közlöm veletek hogy mik a szabályok mihelyst otthon leszek


  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 22:06, Péntek
Akkor most elmesélem a Ramizzal kitalált magyar mahjong szabályzatot.
A magyar mahjong játék címe
Részeges Mahjong
a szabályok
1. Első lépésként kinyítjuk a dobozt és a jól megérdemelt munka után a játékosok egy bemelegítő felesselvagy 3 cl készülnek a partira
2. kövek kivétele ez a feladat is kissé megerőltető, ezért hogy a játékosok növeljék az önbizalmukat az ütközet előtt egy-egy felessel  vagy 3cl hangolodnak rá a fal építésére.
3. a fal építése, aki a leggyorsabban elkészül a fallal mert ilyen fürge volt megérdemli hogy a többieknek hozzon 1-1 sört

kezdödjék a várva várt játék
A keleti szél dob a kockával s mivel ez a feladat kissé bonyolult a számolás és a start hely kiválasztásához megfelelő célző viz szükséges ezért a dobot számoknak megfelelően annyi korty kannás bor legurgatása történi.(annak hiányában a sör is megfelelő)

Pontozás:
1 kong 1 felessel ér fel
1 pong 3 cl-sel
1 cho pedig sörözést érdemel
aki mahjongot követ el az bármilyen nemű nem alkoholos itallal könnyithet magán.
aki esetleg bravuros 1000 pontost csinál hideg vízes fejmosásban részesulhet vagy akár ki is oszthatja az bárkire.
2000 pont vödör vizet érdemel
3000 pont zuhanyt
vödör víz mindenkinek!
ébresztő!!!!

a szabályzat fontos elemei!!!
-csalni szabad!!
-tévedni szabad!
-Össze beszélni szabad
Ezek a feltételek csak akkor hajthatóak végre ha mindenki jól jár azaz finom italozást eredményez mindenki számára!!
Ami a legfontosabb szabály INNI CSAK A SZABÁLYOK SZERINT ENGEDÉLYEZETT
Aki ezt a fontos szabályt megszegi
az langyos pezsgőt iszik
s zárásként mikor már a játék végéhez értünk
kövek elrakása (ha még mind meg van) 2 abszint vagy 2 pohár pezsgő
s a végén a doboz becsukása egy liter viz

mindenkinek jó játékot és nagy berugást kívánunk
Gaboja, Ramiz

  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 22:42, Péntek
:D :hail:

Kis kommentár: a langyos pezsgő szívatás, az abszint és a pezsgő a játék végére "egészségügyi gyomortisztítást" eredményez :-D , a liter víz a doboz becsukásakor pedig kivédi a másnap reggeli(?) eszmélés utáni szörnyű dehidratált állapotot. :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 17. 19:24, Vasárnap
Mikor legyen a következő parti?

  • Karma: 36
2006. Szeptember 17. 19:53, Vasárnap
SZerintem hétvégére kéne tenni, ha lehet (GaboJa?).

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 17. 20:23, Vasárnap
SZerintem hétvégére kéne tenni, ha lehet (GaboJa?).

Nem rossz ötlet. Kérdés, kinek mennyire jó... Bár 4 embert könnyen össze lehet rántani akkor is, ha kis klubunkból nem mindenkinek jó az időpont.

  • Karma: 36
2006. Szeptember 17. 20:38, Vasárnap
SZerintem hétvégére kéne tenni, ha lehet (GaboJa?).

Nem rossz ötlet. Kérdés, kinek mennyire jó... Bár 4 embert könnyen össze lehet rántani akkor is, ha kis klubunkból nem mindenkinek jó az időpont.
A szombat aszem jó lesz nekem mert barátnőm valszeg kozmetikushoz megy
de még pontosítok

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 19. 08:58, Kedd
GaboJa-val a szombatot beszéltük, mert az jónak tűnik mindannyiunknak. Nekem viszont du. 2-től programom van, így szerintem du. 5 óra előtt nem nagyon fogok tudni odaérni sehova se. Viszont utána ráérek "bármeddig". :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 19. 12:54, Kedd
GaboJa-val a szombatot beszéltük, mert az jónak tűnik mindannyiunknak. Nekem viszont du. 2-től programom van, így szerintem du. 5 óra előtt nem nagyon fogok tudni odaérni sehova se. Viszont utána ráérek "bármeddig". :)
ez akár nekem is jó legalább nézek egy ázsiai filmet :D

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 21. 11:55, Csütörtök
Akkor jó mindenkinek a szombat 17:00 körüli mah-jong? Menjünk GaboJa-hoz, vagy máshol legyen most? Mikit hívjuk?

  • Karma: 36
2006. Szeptember 21. 12:07, Csütörtök
Énnekem még semmi sem biztos. Egyébként nem akartunk átállni a kéthetenkénti játékra év elején? <:)

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 21. 12:44, Csütörtök
Énnekem még semmi sem biztos. Egyébként nem akartunk átállni a kéthetenkénti játékra év elején? <:)

Nemt'om, már nem emlékszem. Bizonyos szempontból nekem is jobb lenne a 2 hetenkénti, de végülis mindegy. GaboJa, mi legyen? :)

 

anything