Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Érdekesnek találod Japánt? Szívesen elmennél oda?

Persze! ^^
12 (92.3%)
Az első választ szerettem volna bejelölni, csak mellényomtam.
1 (7.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:22, Vasárnap

Szerző Téma: Japán  (Megtekintve 30792 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 20. 20:16, Kedd
Nekem amíg élek, a Mitsubishi Galant lesz az álomautóm... :) Elérhető árú autónak egynek sincs olyan szép formaterve, mint ennek a típusnak... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 20. 23:21, Kedd
A yakuza feelinghez kell egy csapat is ám, meg főnok :) Ha gondolod én is beszállok, aztán a hatalmon majd megosztozunk. :)
Legközelebb én csak japán kajáért megyek Pestre, remélem e fórum remek tagjainak társaságában (ebbe beleértve arnoldot is ;))
Én Fóbiát, akarom mondani Fábiát hajtok négy éve, az nem szívás, ár-érték arányban meg kifejezetten jó, de Toyota párti vagyok egyértelműen. Vagy Corollát, vagy Priust vennék, ha tehetném

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Június 21. 00:22, Szerda
Nekem amíg élek, a Mitsubishi Galant lesz az álomautóm... :) Elérhető árú autónak egynek sincs olyan szép formaterve, mint ennek a típusnak... :)

Igen,de olyat per pillanat nem gyártanak (?).Legalábbis a magyarországi kínálatban nincs benne.Egyébként én a Mitsubishibe kölyökként szerettem bele,a nyolcvanas évek közepén,amikor alkalmam volt egy svájci állampolgár ilyen autójában utazni idehaza.Ez elég nagy szó volt akkor,hetekre ellátott mesélnivalóval általános iskolában.

Másról:tudja valaki,hogy milyen rizsből lehet szép rizsgombócot produkálni?Melegen,vagy hidegen kell gyúrni?
Japánban demokrácia van?

2006. Június 21. 07:18, Szerda
Japánban demokrácia van?

alkotmányos örökletes monarchia az államforma Japánban.

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 11. 22:01, Kedd
Lehet nézelődni:

http://videobomb.blogter.hu/video/Japan_kandi_kamera

http://videobomb.blogter.hu/video/Japan_rekord_-_gyorsvetkozes

kezdek rájönni, hogy a magyar tv műsor iszonyat unalmas... :D

2006. Július 11. 22:10, Kedd

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 12. 15:28, Szerda
kezdek rájönni, hogy a magyar tv műsor iszonyat unalmas... :D

Az a baj, hogyha nálunk ilyen ijesztgetős bulit megcsinálnának, a beöltözött f*szinak a fal adná a másikat  :killer samurai: A magyar virtus ugye...

  • Karma: 41
2006. Július 12. 22:47, Szerda
Toyota rulez. Amúgy meg olvasok 1-2 könyvet Japán szokásokról, hát elég kemény. Már ott elakadtam, hogy mikor hányrét kell hajtani a kabátot belépve. Igazából nagyon gázos egy népség, de hát ez van, imádom.

  • Karma: 36
2006. Július 13. 01:01, Csütörtök
Toyota rulez 8-)

Japán konyha - könyv
Tud valaki házilag sushit csinálni?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 13. 03:55, Csütörtök írta Ramiz »

  • Karma: 36
2006. Július 14. 22:57, Péntek

kezdek rájönni, hogy a magyar tv műsor iszonyat unalmas... :D

Csak most Yezy az eddig is dög unalom volt! bármikor néztem csak valmi gagyiság ment néha azért a hbo megy jó vagy a spektumon s persze a sport1 sport2 n is de az sport :D

  • Karma: 36
2006. Július 14. 23:02, Péntek
Toyota rulez 8-)

Japán konyha - könyv
Tud valaki házilag sushit csinálni?
Toyota :D
ez jó tetszett
egyébként én is toyota párti vagyok már vagy 10 éve tuti azt veszek vagy bmw-t :D
avensis az nekem be jön de a corolla is jó
EZt a könyvet szerintem én láttam s meg is akarom venni már egyy ideje győzkődőm magam
ja nekem van bamusz közölöm meg wokkom
egyébként nem tudok sushit házilagg még :D

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 14. 23:06, Péntek

kezdek rájönni, hogy a magyar tv műsor iszonyat unalmas... :D

Csak most Yezy az eddig is dög unalom volt! bármikor néztem csak valmi gagyiság ment néha azért a hbo megy jó vagy a spektumon s persze a sport1 sport2 n is de az sport :D

Igen, de eddig azért nem néztem, mert szimplán dögunalom volt, most meg már azért, mert ILYET IS nézhetnék... ;) Mindegy, marad a Sport1, meg a Sport2, ha már tévé... :)

  • Karma: 36

2006. Július 15. 08:50, Szombat

  • Karma: 36
2006. Augusztus 6. 19:49, Vasárnap

Tud valaki sógizni?
Japán sakk
látott már egyátalán ilyen táblát játékot hallott róla valaki valamit?
most olvastam az indexen egy cikket róla s hmm tök jó game lehet