Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai filmek hazai kiadásának támogatása  (Megtekintve 7016 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 4. 19:12, Péntek
Kisho aláírásától vezérelve hozom létre e topikot. Itt lehet eldicsekedni a hazai piacon beszerzett, hazai kiadású filmekkel.

Mai trófeák:

Dark Water
Ringu

Must have klasszikusok 990,- Ft/db :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 22. 00:14, Szombat írta kisho »

  • *
  • Karma: 80
2006. Augusztus 4. 19:20, Péntek
Egyelőre elég kicsi a "gyűjteményem". Sajna kevés a hazai kiadású ázsiai DVD film, abból a kevésből meg még nehezebb válogatni. De úgy látom a kiadók is kezdenek nyitottabbak lenni szerencsére.

Oldboy (kb. 3700 Ft)
Infernal Affairs 1-3 (990 Ft/db)
Ifection (990 Ft)

amiket várok:
Ghost in the Shell 1-2
Park Chan-wook bosszú trilógiájának másik két része
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 4. 19:40, Péntek írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2006. Augusztus 4. 19:35, Péntek
Akira
Crouching Tiger Hidden Dragon
Dark Water
Enter the Dragon (ez kakukktojás, mert ez igazából amcsi :) )
Hero
House of Flying Daggers
Infection
Infernal Affairs trilógia
Kiss of the Dragon (ez is kakukktojás, de Jet Li miatt, meg amúgyis 950ft-ért nem fogom otthagyni!)
Kung Fu Hustle
Oldboy
Ong Bak
Premonition
Rasen
Ringu
Ringu 2
Ringu 0
Spring, Summer, Fall, and... Spring
Steamboy
Tokyo Godfathers

edit:

a közeljövőben pedig a Szem első részét akarom megvenni...
ja, meg még azt akarom megkérdezni, hogy a Gyilkos félállásban (főszerepben Jet Li) című film milyen? érdemes megvenni?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 4. 19:40, Péntek írta arnold »

  • Karma: 41
2006. Augusztus 4. 19:47, Péntek
az a baj a hazai dvdkkel, hogy a legtöbb nagyon szar (nincs eredeti hang, rossz képarány, minőség..)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 4. 19:49, Péntek
Nekem sincs sok, ráadásul nem tudom, hol lehet 990ft körüli áron venni a cuccokat... :)

Ezek vannak :

Virtuális hajnal (So Close)
Gen-X zsaruk
Végső leszámolás (Time & Tide)
Az erő gyermekei (Avenging fist)
Leszámolás Shanghai-ban (Shanghai grand)

Ez utóbbi jellegzetesen pocsék áruk fórumába való darab...

Arnold, a Gyilkosság félállásban egy jellegzetes HK akcióvígjáték, közepes film, szerintem lazán nézhető.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 4. 19:50, Péntek
az a baj a hazai dvdkkel, hogy a legtöbb nagyon szar (nincs eredeti hang, rossz képarány, minőség..)

Ezzel csak egyetérteni tudok. Amikor szelektáltam a DVD-k között a Daily Price boltokban, 10-ből 9-et eleve nem vettem volna meg, mert nem volt rajta eredeti hang... Ellenben pl. a Virtuális hajnal-on magyar szinkron nincs is, csak eredeti canto + orosz(!!!).

  • *
  • Karma: 80
2006. Augusztus 4. 19:53, Péntek
az a baj a hazai dvdkkel, hogy a legtöbb nagyon szar (nincs eredeti hang, rossz képarány, minőség..)
Ja tényleg, megvan még az Istenek Fegyverzete 2 is. Na annak olyan szar a képminősége, hogy egy jó VHS kazetta elveri (nem túlzok).
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2006. Augusztus 4. 19:58, Péntek
Nekem sincs sok, ráadásul nem tudom, hol lehet 990ft körüli áron venni a cuccokat... :)

Ezek vannak :

Virtuális hajnal (So Close)
Gen-X zsaruk
Végső leszámolás (Time & Tide)
Az erő gyermekei (Avenging fist)
Leszámolás Shanghai-ban (Shanghai grand)

Ez utóbbi jellegzetesen pocsék áruk fórumába való darab...

Arnold, a Gyilkosság félállásban egy jellegzetes HK akcióvígjáték, közepes film, szerintem lazán nézhető.

kösz, akkor majd megnézem, és ha nem olyan vészes, akkor beszerzem.
tényleg... a Virtuális hajnal sem volt rossz. olyan hongkongi Charlie angyalai...

2006. Augusztus 4. 20:06, Péntek
Arnold, a Gyilkosság félállásban egy jellegzetes HK akcióvígjáték, közepes film, szerintem lazán nézhető.

várj csak! ennek véletlenül nem Hitman volt angolul a címe? mert ha igen, akkor azt ismerem...!

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 4. 20:29, Péntek
Arnold, a Gyilkosság félállásban egy jellegzetes HK akcióvígjáték, közepes film, szerintem lazán nézhető.

várj csak! ennek véletlenül nem Hitman volt angolul a címe? mert ha igen, akkor azt ismerem...!

Azaz! Jet Li, Gigi Leung, Eric Tsang, Simon Yam... :) Egész jó kis film volt így visszaemlékezve. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 4. 20:32, Péntek
kösz, akkor majd megnézem, és ha nem olyan vészes, akkor beszerzem.
tényleg... a Virtuális hajnal sem volt rossz. olyan hongkongi Charlie angyalai...

Én úgy voltam azzal a filmmel, hogy kicsit több odafigyeléssel sokkal többet lehetett volna belőle kihozni, így azonban inkább csak a csajok miatt érdemes megnézni. Azért lesz belőle ajánló, már egy ideje fogalmazgatom... :)

2006. Augusztus 4. 20:37, Péntek
kösz, akkor majd megnézem, és ha nem olyan vészes, akkor beszerzem.
tényleg... a Virtuális hajnal sem volt rossz. olyan hongkongi Charlie angyalai...

Én úgy voltam azzal a filmmel, hogy kicsit több odafigyeléssel sokkal többet lehetett volna belőle kihozni, így azonban inkább csak a csajok miatt érdemes megnézni. Azért lesz belőle ajánló, már egy ideje fogalmazgatom... :)

hát igen, a csajok jók, a film meg egy kicsikét bugyuta, de azért még elmegy... :)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 4. 20:41, Péntek írta arnold »

2006. Augusztus 4. 20:40, Péntek
Arnold, a Gyilkosság félállásban egy jellegzetes HK akcióvígjáték, közepes film, szerintem lazán nézhető.

várj csak! ennek véletlenül nem Hitman volt angolul a címe? mert ha igen, akkor azt ismerem...!

Azaz! Jet Li, Gigi Leung, Eric Tsang, Simon Yam... :) Egész jó kis film volt így visszaemlékezve. :)

igen, akkor már biztos, hogy egyről beszélünk! én a Hong Kong Legends-féle kiadást ismerem, de annak teljesen más a borítója, és ez zavart meg.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Augusztus 5. 00:44, Szombat
Hmm lássuk csak :)
Anime:
Animatrix
Cihiro
Vándorló Palota

Film:
A Harag
Bábok
Bruce Lee: A Sárkány Visszatér
Bruce Lee: Tomboló Ököl
Dark Water
Előérzet
Fertőzés
Figyel a Tenger
Fivér
Jackie Chan: A Kobra
Jackie Chan: A Részeges karatemester
Kóma ( páff :P )
Óceán Hozott
Repülő Tőrök Klánja
Részeges Kung-Fu mester
Szamuráj (Zatoichi)

Jahh igen és van még egy Tigris és Sárkány/Hős díszdobim :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 5. 10:56, Szombat
A Time & Tide megjelent magyarországon? Kell!!! Nagyon szerettem azt a filmet. A Hitmant kevésbé, a So Closet meg végig sem tudtam nézni :(

Ha már teljes gyűjtemény, akkor nekem még ezek vannak:

IA trilógia
The Killer
Once a Thief
Szellemharcosok I-II. (aka Chinese Ghost Story) :roll:
Acélkarmok

Hát ez nem sok... :(

Tervezem a megjelnő Wong Kar-vaj filmek beszerzését.