Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101394 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. December 12. 18:23, Hétfő
Idézetet írta: manu
koreai ismertetők updated...
szombaton rekordot döntöttünk 34 látogatóval :D
Smileybeillesztés holnap :)

Alig várom! :P
Egyébként hova tűnt a "Fórum" kép? Törött linket jelez az oldal. Csináljak másikat? Jah és a japán filmeknél a betűk a koreai filmekhez visznek, amióta megcsináltad a felsorolást. :P De ezt talán még ma megcsinálom, ha nem leszek lusta.  8)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 12. 18:31, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: manu
koreai ismertetők updated...
szombaton rekordot döntöttünk 34 látogatóval :D
Smileybeillesztés holnap :)

Alig várom! :P
Egyébként hova tűnt a "Fórum" kép? Törött linket jelez az oldal. Csináljak másikat? Jah és a japán filmeknél a betűk a koreai filmekhez visznek, amióta megcsináltad a felsorolást. :P De ezt talán még ma megcsinálom, ha nem leszek lusta.  8)

Kib..tt munka egy ilyen honlap! Ha ezt tudom...
Nekem van fórum képem, a betűket javítom.

2005. December 12. 19:19, Hétfő
volt egy kis update, ahogy látom... na, kicsit megnőtt a koreai filmek száma. :D

  • Karma: 36
2005. December 12. 21:41, Hétfő
Idézetet írta: manu
Kib..tt munka egy ilyen honlap! Ha ezt tudom...
Nekem van fórum képem, a betűket javítom.

Azt ne mondd, hogy akkor nem állsz neki! Most már tényleg nagyon pofás! Az új gombok is tetszenek. :)
És az oldal híre egyre terjed! Hamarosan angol nyelvű fordításokért fognak könyörögni a nemzetközi tömegek! 8)

2005. December 12. 22:32, Hétfő
hali.
szeretem az ázsiai filmeket.
örülök, hogy van 1 ilyen oldal, de ha megengeditek, kritikus lennék 1 kicsit. Valami tartalomkezelő kellene, ez így HTML-ben 1 kellemetlen, pláne, hogy van 1két mellélink is.
Ha gondoljátok bevezetem az oldalt a CMS rejtelmeibe, azaz áthelyezem szívesen valami jó tartalomkezelőbe (ajánlom a drupált)
üdv
nYuSZi

  • Karma: 36
2005. December 13. 00:04, Kedd
Minden segítséget szívesen veszünk. :) Egyébként mi az a tartalomkezelő? :roll:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 13. 08:35, Kedd
jah, kéne valami, mert így tényleg elég sok meló meg hibalehetőség. Már azóta megpróbáltam a postnuke-t, hátha php-ban jobb lesz, de az meg nem akar kapcsolódni az adatbázishoz...

Edit: felküldtem a drupalt a serverre, de egyenlőre ez sem nagyon akar kapcsolódni a mysql-hez, a telepítési útmutató meg csak saját adatbázishoz ad segítséget. Na, majd írok zsozsonak, hátha....

2005. December 13. 16:29, Kedd
a koreai filmeknél a Memories of Murder címe rosszul van írva! tehát, nem Memories of a Murder, hanem a nélkül. tudom, kicsit becsapós... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 13. 16:30, Kedd
Idézetet írta: arnold
a koreai filmeknél a Memories of Murder címe rosszul van írva! tehát, nem Memories of a Murder, hanem a nélkül. tudom, kicsit becsapós... :)

oks :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 13. 16:41, Kedd
próbálgatom a cms-eket, de eddig nem jártam szerencsével sem a drupallal, sem a phpwcms_1.2.5-DEV-vel. Ennek az utóbbinak a neve is jó :D. Most megy fel a typo3.. talán. A mamboról tud valaki valamit?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 13. 20:13, Kedd
Na zsozsonak köszönhetően fenn van a drupal... egyenlőre elég kínai, de remélhetőleg belejövök 8)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 14. 14:33, Szerda
Hát nYuSzi eltűnt, pedig lett volna egy-két kérdésem erről a cms-ről... Rendesen kifog rajtam  :mad:  Egyszerűen nem csinálja azt, amit mondok neki  :evil:

  • Karma: 36
2005. December 14. 18:29, Szerda
Idézetet írta: manu
Hát nYuSzi eltűnt, pedig lett volna egy-két kérdésem erről a cms-ről... Rendesen kifog rajtam  :mad:  Egyszerűen nem csinálja azt, amit mondok neki  :evil:

 :shock: Hirtelen aszittem, ezt nYuSziról írod...  :lol:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 14. 19:06, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: manu
Hát nYuSzi eltűnt, pedig lett volna egy-két kérdésem erről a cms-ről... Rendesen kifog rajtam  :mad:  Egyszerűen nem csinálja azt, amit mondok neki  :evil:

 :shock: Hirtelen aszittem, ezt nYuSziról írod...  :lol:

Uh  :? :D

2005. December 14. 22:03, Szerda
na hali, megint vok
MSN-en megdumálhatnánk a drupálos kérdéseket.
állok rendelkezésetekre
üdv
nYuSZi

MSN: nyuszis@freemail.hu